• Ново
Италиански маслен Кожена каишка за часовник 20/22/24 мм за Garmin Fenix 5S / 5 / Vivoactive HR / Forerunner 935 (FR935)/Epix Watch Band каишка за китката

Италиански маслен Кожена каишка за часовник 20/22/24 мм за Garmin Fenix 5S / 5 / Vivoactive HR / Forerunner 935 (FR935)/Epix Watch Band каишка за китката

Buyers rating:
-2 % BGN 22.00
BGN 22.38

Брой продукти

Ita Iian Мрсна Вистинска Кожа Watchband за Garmin Fenix 5 S / 5 / Vivoactive HR / Forerunner 935 (FR935) / Epix БЕЛЕШКИ : Пролет барови на бендот ќе се земени кога цел испратени. 2 Бои 4 Опции, Црна Б, Црна S, Браун Б, Браун S (Б Значи Црн Тока, S Значи Сребрена Тока) ЦРНА B ЦРНА S БРАУН Б БРАУН S Спецификација : - Watchband Ширина : 20mm 22mm 24mm - Направени од италијански теле вистинска кожа, посебно мазна површина, сјајна, вода и пот доказ, многу меки и удобни за носење. Добро за секојдневно, бизнис или спортски употреба. - Со единствена нерѓосувачки челик тока, полиран финиш и екстра дебели, за да одговара со watchband совршено. - Се прилагодува на големината на индивидуалните зглобовите, одговара и за мажите и жените Забелешки : - Само watchband да го продаде, го види прикажан на фотографијата НЕ се вклучени!!! Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 2 x Шрафцигер

Други функции

Широчина На Лентата:
Fenix 5S, Fenix 5, Forerunner 935, Epix, Vivoactive HR
Тип Елемент:
Въжета за часа
Номер На Модела:
за Garmin Fenix 5S / 5 / Vivoactive HR / Forerunner 935 (FR935)
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
търговска марка:
Трумирр
Състояние:
Нов, без етикет
Тип Обков:
Обтегач От Неръждаема Стомана, Полиран Завършек
Дължината На Лентата:
регулируема

Най-добри сделки

DAHASE дамски Червена роза цвете Ахат каишка за Apple Watch гривна за iWatch серия 1 2 3 бижута гривна 42 мм 38 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

DAHASE дамски Червена роза цвете Ахат каишка за Apple Watch гривна за iWatch серия 1 2 3 бижута гривна 42 мм 38 мм

DAHASE Жените Црвена Роза Цвет Ахат Бенд за Apple Види Хривнија за i Watch Серија 1 2 3 Накит Wristband 42mm 38mmКомпатибилен за сите верзии на Apple Види Серија 1 / 2 / 3Карактеристики : 100% сосема нов Лесно да се инсталира и да ги тргнемеМоден дизајн стил, со вашиот живот договор и не се едноставни.Модел : 42mm / 38mmПакет Се Вклучени : 1x Види Бенд со Адаптери (Види Не е вклучена)

BGN 26.00 40.48
20 mm 22мм 23мм 24мм Силиконов каучук каишка за часовник Fossil Watchband смола каишка на китката контур каишка гривна черен + жени + инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

20 mm 22мм 23мм 24мм Силиконов каучук каишка за часовник Fossil Watchband смола каишка на китката контур каишка гривна черен + жени + инструмент

Модел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)1 (20mm 22mm 23mm 24mm)2 (22mm 24mm)3 (20mm 22mm 24mm 26mm)4 (22mm 24mm)5 (20mm 22mm 24mm 26mm)6 (24mm)7 (22mm 24mm)8 (24mm)9 (22mm)Подарок

BGN 19.00 19.01
Силиконов каучук каишка за часовника 18 мм за Samsung Gear Fit 2 SM-R360 неръждаема обтегач за сигурност каишка наручный каишка гривна черен +адаптери
 • Ново
Оценка на продукта:

Силиконов каучук каишка за часовника 18 мм за Samsung Gear Fit 2 SM-R360 неръждаема обтегач за сигурност каишка наручный каишка гривна черен +адаптери

Објектот Специфики : Бенд Материјал : висок квалитет на гума Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Безбедност Тока Бенд Ширина(mm) : 18 Бенд Боја : ЦрнаГолемина На : Прилагодлив Функција : Со безбедноста тока (Lockable), здрав и никогаш не падне Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд со Адаптери, 1 x Види Алатка 2 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Samsung Опрема Собере 2 СМR360

BGN 20.78
CARLYWET 20 22 мм черен оранжево, синьо сив водоустойчив Силиконов каучук взаимозаменяеми каишка за часовник с каишка с язычковой катарама
 • Ново
Оценка на продукта:

CARLYWET 20 22 мм черен оранжево, синьо сив водоустойчив Силиконов каучук взаимозаменяеми каишка за часовник с каишка с язычковой катарама

Опис на Бендот ширина : 20mm / 22mm(види повлечи) Вкупна должина 190mm= Долго појас за 115mm + Краток појас за 75mm(withoutbuckle) користење на Логото : Нема лого на Бендот Материјали : Силиконска Гума Тока боја : сребро бранеа / Црн Брусен Бенд Боја : Црна / Портокал / Сино / Сива Тока материјал : не ' Рѓосувачки челик Мал Подарок : две пролет pars и мала алатка за Поддршка на големо и dropshippingПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

BGN 31.20
Milanese Stainless Watch Band 18 mm for Withings Activite / Steel / Pop кука обтегач ремък наручный каишка гривна + инструмент + пружини прът
 • Ново
Оценка на продукта:

Milanese Stainless Watch Band 18 mm for Withings Activite / Steel / Pop кука обтегач ремък наручный каишка гривна + инструмент + пружини прът

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Затворач Тип : Кука Тока Бенд Ширина(mm) : 18 Бенд Боја : Црна, Златна, Розово Злато, Сребро.Големина На : Прилагодлив Функција : Milanese Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за Withings Activite / Челик / PopЦРНАЗЛАТОРОУЗ ЗЛАТОСРЕБРО.

BGN 17.00 17.10
Ново добро качество 316L неръждаема стомана каишка за часовник Закопчалката издълбани 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм 26 мм въжета за часа обтегач за Panerai
 • Ново
Оценка на продукта:

Ново добро качество 316L неръждаема стомана каишка за часовник Закопчалката издълбани 18 мм и 20 мм и 22 мм, 24 мм 26 мм въжета за часа обтегач за Panerai

За Нашата Услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас...

BGN 17.60
Каишка за часовник силиконовата гума е мъжки спорт гмуркане черна каишка CASIO замени електронен ръчен часовник с каишка аксесоари за часовници
 • Ново
Оценка на продукта:

Каишка за часовник силиконовата гума е мъжки спорт гмуркане черна каишка CASIO замени електронен ръчен часовник с каишка аксесоари за часовници

Watchband Силиконска Гума Бенд Мажи Спортски Нуркање Црна Рака За CASIO го Замени Електронски рачен часовник Појас Види ДодатоциСтавка описБренд : HENGRCБендот ширина : 16mm 18mm 20mm 22mmБендот боја : ЦрнаБендот Материјал : силиконска гумаТока Материјал : нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види бенд ,2 парчиња пролет барови и мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!! Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите...

BGN 1.00 1.60
От неръждаема стомана, каишка за часовници Ulysse Nardin 20 мм и 22 мм метална каишка каишка за китката контур гривна черно, сребристо синьо, розово злато + инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

От неръждаема стомана, каишка за часовници Ulysse Nardin 20 мм и 22 мм метална каишка каишка за китката контур гривна черно, сребристо синьо, розово злато + инструмент

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Ulysse Nardin со Право се Види на Лицето (Класичен, Морски, Нуркачот, Навивач, Жад, Dual Време, итн.)ЦрнаСребро.СинаСребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

BGN 31.81
ZLIMSN 4шт обтегач за часа на 16 18 20 22 мм от неръждаема стомана чисто твърдо сребро черното злато закопчалка за ремъците CL147
 • Ново
Оценка на продукта:

ZLIMSN 4шт обтегач за часа на 16 18 20 22 мм от неръждаема стомана чисто твърдо сребро черното злато закопчалка за ремъците CL147

ZLIMSN 4 PCS Види Тока 16 18 20 22mm Нерѓосувачки Челик Чиста Солидна Сребро Црното Злато Затворач за Watchbands CL147Бренд : ZLIMSNМодел : КCL147Тока Ширина : 16mm,18mm, 20mm, 22mmТока Боја : Нерѓосувачки челик / ПолиранТока Материјали : Чиста Цврст Нерѓосувачки челикТока / Тока : од Нерѓосувачки челик Pin ТокаПакетот Вклучува : 4pcs x Види ТокаЗабелешка : ве Молиме да го користите на вистинскиот начин за да работат.Не заборавајте да го користат премногу сила, да се избегне injurying вашиот види.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво...

BGN 4.00 4.45
Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм за Asus ZenWatch 1 2 Мъже WI500Q WI501Q кука обтегач ремък Быстроразъемный наручный каишка гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм за Asus ZenWatch 1 2 Мъже WI500Q WI501Q кука обтегач ремък Быстроразъемный наручный каишка гривна

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Затворач Тип : Кука Тока Бенд Ширина(mm) : 22 Бенд Боја : Црна, СребренаГолемина На : Прилагодлив Функција : Milanese Дизајн Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка 2 x Брзо Ослободување Пролет БарКомпатибилен Со : за AsZen Watch 1 2 Мажи WI500 Q WI501 QЦРНАСРЕБРО.

BGN 21.74
Търговия на едро с 20 бр. за комплект от 21 мм, ширина 1.8 мм Диаметър неръждаема стомана гледате група от извити пръти игли линк инструменти двойни фланци
 • Ново
Оценка на продукта:

Търговия на едро с 20 бр. за комплект от 21 мм, ширина 1.8 мм Диаметър неръждаема стомана гледате група от извити пръти игли линк инструменти двойни фланци

Ставка описШирина : 21mmДијаметар : 1.8 mmбоја : сребро полиранМатеријал : Нерѓосувачки челикМал Подарок : мала алаткаAnswer : ___________________________ NOTE : ширина и дијаметар мерење метод како се покаже сликаПоддршка на големоПревозот Совети : Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)Плаќање и ИспоракаПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 49 дена зависи од земјата доставени до...

BGN 4.00 7.98
22 мм, 24 мм силиконова гума каишка за часовник Ферари каишка за часовник смола каишка на китката контур каишка гривна черен + пружини бар + инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

22 мм, 24 мм силиконова гума каишка за часовник Ферари каишка за часовник смола каишка на китката контур каишка гривна черен + пружини бар + инструмент

Модел : за Ферари со Право се Види на Лицето1 (20mm 22mm 23mm 24mm)2 (22mm 24mm)3 (20mm 22mm 24mm 26mm)4 (22mm 24mm)5 (20mm 22mm 24mm 26mm)6 (24mm)7 (22mm 24mm)8 (24mm)9 (22mm)Подарок

BGN 25.00 25.41
20 mm 22мм неръждаема стомана каишка за часовник Timex Weekender експедиция метална каишка на китката контур каишка гривна черно, сребристо синьо златни
 • Ново
Оценка на продукта:

20 mm 22мм неръждаема стомана каишка за часовник Timex Weekender експедиция метална каишка на китката контур каишка гривна черно, сребристо синьо златни

Модел : за Timex Weekender Експедиција со Право се Види на ЛицетоЦрнаСребро.СинаСребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

BGN 31.81
22 мм и каишка от естествена кожа Quick Release за Samsung Gear S3 Classic Frontier Garmin Fenix Кронос Watch Band каишка за часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

22 мм и каишка от естествена кожа Quick Release за Samsung Gear S3 Classic Frontier Garmin Fenix Кронос Watch Band каишка за часовник

22mm Брзо Ослободување Watchband 1 Слој Вистинска Кожа за на Рака за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница, за Garmin Fenix Хронос 3 Бои : Црна, Темно Кафена, Светло Кафена ЦРНА, ТЕМНО КАФЕНА и СВЕТЛО КАФЕАВА Fetures : 22mm широк, со умерена мекост, удобен за носење и да Направат на првиот слој cowhide вистинска кожа (двојно страни), на предната страна е со Полно Зрно, елегантна и издржлива, додека на задната страна е водоотпорен, дише и антибактериски, многу погодно за секојдневна употреба Со брзо ослободување пролет бар, само инсталирајте и оддели на бендот од страна на рака, без алатка е потребно Со четка од не ' рѓосувачки челик хидраулични тока, подебели и попрецизно од заедничката оние, нема повеќе да се олабават или скршени токи Прилагодлива големина за индивидуални зглоб, одговара за Мажите и Жените...

BGN 22.00 22.38
22 мм естествена кожа каишка за часовник Quick Release каишка за Samsung Gear S3 Classic / Frontier пеперуда ключалката наручный каишка гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

22 мм естествена кожа каишка за часовник Quick Release каишка за Samsung Gear S3 Classic / Frontier пеперуда ключалката наручный каишка гривна

22mm Првиот Слој Теле Вистинска кожа Види Бенд за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница3 Бои : Црна, Темно Кафена, Светло КафеаваЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВАКарактеристики : Широк : 22mm Направен од првиот слој теле вистинска кожа (двојно страни), на предната страна е со Croco Жито, елегантна и издржлива, а на задната страна е водоотпорен, дише и антибактериски...

BGN 20.78
Megir Watch Box Original Fashion Sport Watches Retail Package Кутия Case for MEGIR Watch Accessories
 • Ново
Оценка на продукта:

Megir Watch Box Original Fashion Sport Watches Retail Package Кутия Case for MEGIR Watch Accessories

Megir Види Кутија Оригинална Мода Спорт Часовници Мало сандак Случај за MEGIR Види ДодатоциСпецификација : Предмет : Види ПолеБоја : БелаГолемина : 118x75x70mmКомпатибилност : Оригинални за Megir ВидиВе молиме имајте во предвид : 1...

BGN 4.80
Марка водоустойчива естествена кожа каишка за часовника 22 мм и каишка за часовник Черен луксозен каишка тъмен светъл каишка за часовник FO часова обтегач PENGNATATE
 • Ново
Оценка на продукта:

Марка водоустойчива естествена кожа каишка за часовника 22 мм и каишка за часовник Черен луксозен каишка тъмен светъл каишка за часовник FO часова обтегач PENGNATATE

Бренд вдп Вистинска Кожа Види Рака 22mm Види Бенд Црна Луксузни рака Темно Светло Watchband Fo Час Тока PENGNATATEРака Детали : Рака должина : 200mmРака ширина : 22mmМатеријал : Вистинска Кожа

BGN 3.00 4.99
Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм за LG G Watch W100 / W110 / Urbane W150 кука Закопчалката каишка контур наручный каишка гривна черно, сребристо
 • Ново
Оценка на продукта:

Каишка за часовник от неръждаема стомана 22 мм за LG G Watch W100 / W110 / Urbane W150 кука Закопчалката каишка контур наручный каишка гривна черно, сребристо

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за LG G Види W100 / R W110 / Urbane W150ЦрнаЗлатоРоуз ЗлатоСребро.Подарок

BGN 17.00 17.41
MAIKES 20 мм и 22 мм силиконова гума каишка за часовник, мъжете гмуркане Спорт кафява каишка за часовник в Черно обтегач Бяла линия каишка за часовник
 • Ново
Оценка на продукта:

MAIKES 20 мм и 22 мм силиконова гума каишка за часовник, мъжете гмуркане Спорт кафява каишка за часовник в Черно обтегач Бяла линия каишка за часовник

Опис На Производот : Бренд : MAIKESСостојба : Нова со ознакиМатеријал : Висок Квалитет Со Силиконска Гума Watchband SТока : Висок квалитет 316 L не ' рѓосувачки челик тока

BGN 17.00 19.25
Безплатна доставка на оригиналния 20 мм черен силиконов каучук каишка за часовник водоустойчив Спортен каишка за часовник EZON L002
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка на оригиналния 20 мм черен силиконов каучук каишка за часовник водоустойчив Спортен каишка за часовник EZON L002

Бесплатен Превозот Оригинални 20mm Црна Силиконска Гума Види Рака Водоотпорен Спортски Види Бенд За Wrists Watch EZON L002Забелешка : ве Молиме забележете ова е оригиналната види бенд за Wrists Watch EZON L002 Опис : Состојба : Нова Боја : Црна Бенд Материјал : Силикон / Гума Големина : Како на сликата покажува Тежина : Околу 30g Компатибилен Модел : За Ezon L002 Пакетот вклучува : 1 X Види Бенд Забелешки : 1...

BGN 25.58
neway 16 18 20 22 24 мм сребро злато от неръждаема стомана 316L извит край ръчен часовник каишка подмяна мъжки метална гривна каишка
 • Ново
Оценка на продукта:

neway 16 18 20 22 24 мм сребро злато от неръждаема стомана 316L извит край ръчен часовник каишка подмяна мъжки метална гривна каишка

16mm 18mm 22mm 24mm Нерѓосувачки Челик Криви Крајот се Види бендако сакате Рамен Крајот се види бенд кликнете на следниот ЛинкКарактеристики : * 100% Сосема Нов* материјал : не ' Рѓосувачки Челик* Сопствени дизајниран да се вклопуваат совршено уред* Individualize вашиот уред со овој уникатен објект* Боја / Дизајн : Како што е прикажано на сликиПакетот вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Криви Крајот Watchband

BGN 19.00 46.40
Естествена кожа каишка за часовника 22 мм, 24 мм, универсален ремък за часа неръждаема стомана Tang обтегач ремък наручный каишка гривна черен кафяв зелен
 • Ново
Оценка на продукта:

Естествена кожа каишка за часовника 22 мм, 24 мм, универсален ремък за часа неръждаема стомана Tang обтегач ремък наручный каишка гривна черен кафяв зелен

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Италијански Рачно Изработени Теле Вистинска Кожа Затворач Тип На : Нерѓосувачки Челик Танг Тока Бенд Ширина(mm) : 22 24 Бенд Боја : Црна, Темно Кафена, Светло Кафена, Зелена МорнарицаГолемина На : Прилагодлив Функција : Модерен, трајни и удобен за носење Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд, 1 x Види Алатка, 4 x Пролет БарКомпатибилен Со : за сите часовници со право се види лицето, исто како што следува.ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВАМОРНАРИЦА ЗЕЛЕНА

BGN 23.98
ZLIMSN 4шт Обтегач от неръждаема стомана за ремъците сребърен черно розово злато каишка и Закопчалка 18мм 20 mm 22мм Relojes Hombre K11
 • Ново
Оценка на продукта:

ZLIMSN 4шт Обтегач от неръждаема стомана за ремъците сребърен черно розово злато каишка и Закопчалка 18мм 20 mm 22мм Relojes Hombre K11

ZLIMSN 4pcs Нерѓосувачки Челик Тока за Watchbands Сребро Црна Роза Злато Рака Затворач 18mm 20mm 22mm Relojes Hombre K11Бренд : ZLIMSNМодел : КK11Ширина : 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mmБоја : Црна, Сребро, Злато, Злато Се ЗголемиМатеријали : Топ Одделение Чиста Цврст Нерѓосувачки ЧеликТока Тип на : Нерѓосувачки челик Pin ТокаПакетот Вклучува : 4pcs x токаЗабелешка : ве Молиме да го користите на вистинскиот начин за да работат.Не заборавајте да го користат премногу сила, да се избегне injurying вашиот види.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво...

BGN 5.00 5.25
Каишка за часовник от неръждаема стомана, 20 мм и 22 мм за Armani Watchband Quick Release Metal Strap Loop Wrist Belt гривна черен сребрист златни
 • Ново
Оценка на продукта:

Каишка за часовник от неръждаема стомана, 20 мм и 22 мм за Armani Watchband Quick Release Metal Strap Loop Wrist Belt гривна черен сребрист златни

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Armani со Право се Види на ЛицетоЦрнаСиваСребро.Сребро ЗлатоСребро Се Зголеми ЗлатоЗлатоРоуз ЗлатоПодарок

BGN 28.61
Високо качество на 12 мм, метални часовници обтегач на Мъже, Жени 316L неръждаема стомана, злато, сребро полирана Закопчалката аксесоари за Longines
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 12 мм, метални часовници обтегач на Мъже, Жени 316L неръждаема стомана, злато, сребро полирана Закопчалката аксесоари за Longines

Ставка описБренд : HENGRCТока ширина : 12mmТока боја : Злато (полиран)Тока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челикПакет : 1pcs види тока ,4pcs пролет бар ,мала алаткаНие сме професионални производител на watch ремени, понуда на високо квалитетни производи со конкурентни цени, ако имате интерес, ве молиме слободно контактирајте со нас, добредојдовте OEM Наредби, многу ви благодарам!!! Сите предмети ќе бидат двојно проверени и добро спакувани пред да ја испратите...

BGN 2.00 3.18
18 20 mm 22мм първия слой телешка естествена кожа каишка за часовник Быстроразъемный каишка универсален колан пеперуда ключалката наручный гривна
 • Ново
Оценка на продукта:

18 20 mm 22мм първия слой телешка естествена кожа каишка за часовник Быстроразъемный каишка универсален колан пеперуда ключалката наручный гривна

18mm 20mm 22mm Првиот Слој Теле Вистинска кожа Види Бенд Брзо Ослободување на Рака Универзална Појас3 Бои : Црна, Темно Кафена, Светло КафеаваЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАСВЕТЛО КАФЕАВАКарактеристики : Широк : 18mm 20mm 22mm Должина на : 14.5 cm да 18.7 cm (5.7"да 7.4") Се прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, одговара за Мажите и Жените. Со пеперутка тока (push button), никогаш не падне и да се скрие на тока под, многу лесен за употреба. Со брзо ослободување пролет бар, само инсталирајте и оддели на бендот од страна на рака, без алатка е потребно...

BGN 23.98