• Ново
Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (жълто клип) (под слот) жена 1.5, 178390-2

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (жълто клип) (под слот) жена 1.5, 178390-2

Buyers rating:
BGN 16.00

Брой продукти


Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектори (жолта клип)(лево долниот десен горен) женски 1.5, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен pluggi нг 178390-2
Опис на производот :
10 X 2 дупка водоотпорен конектор
20 X метал терминал
20 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Други функции

Тип Елемент:
Захранващи Кабели, Адаптери И Контакти
Името На Модела:
2 шипове
Вид На Материала:
Найлон, мед
Размер На Елемента:
NO
Интерфейс:
Micro SD/TF карта
Напрежение:
12V
специални характеристики:
произведено в Китай
Изходна Мощност:
NO
Тегло На Продукта:
1kg
Марка На Автомобила:
Малки автомобили

Най-добри сделки

shhworldsea 5/30 / 100шт автомобилна гума държач на предпазителя на острието нов и високо качество 26см
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 5/30 / 100шт автомобилна гума държач на предпазителя на острието нов и високо качество 26см

имаме авто осигурач 1А 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 Aможете да изберете auto осигурач ви се допаѓа,1set = 1pcs осигурач носителот +1pcs авто осигурач ве молиме оставете ја вашата порака за вашата осигурач сегашната (ampere) ,благодарение или ние ќе ги испрати 20 Aпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 13.00 14.62
shhworldsea 10шт 2-пинов фаровете на колата керамични огъване H7 притежателя лампи кола, авто H7 гнездо на лампата, колата H7 щепсел щекер
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10шт 2-пинов фаровете на колата керамични огъване H7 притежателя лампи кола, авто H7 гнездо на лампата, колата H7 щепсел щекер

shhworldsea 10 PCS 2 pin автомобил светла керамички Наведнуваат H7 автомобил Светилка сопственикот,авто H7 сијалица приклучок, автомобилот H7 конектор приклучок1,maufactory за 15years2,14.5 cm 16 AGW конзервирани бакарна жица3,конзервирани за антиоксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 22.00 24.00
Dewtreetali нов прием на 1 бр. автомобилни автомобили стерео Радио ISO към Din антена антена с мачта адаптер конектор мъжки аксесоари за автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

Dewtreetali нов прием на 1 бр. автомобилни автомобили стерео Радио ISO към Din антена антена с мачта адаптер конектор мъжки аксесоари за автомобили

СпецификацииПредмет Тип : ISO ДИН Антенски Кабел АдаптерМатеријал : Алуминиумски + ПВЦГолемина на : 4*0.9*0.9 cmБоја : Сребро&ЦрнаКоличина : 1pcКарактеристики : Лесен за употреба.Сосема нов и висок квалитет.Одлична замена за вашиот скршени или оштетени раководител на единицата.Овој адаптер ќе претворање на антенски конекција од ISO ДИН fitment.Тоа е еден од најчесто користените антенски adaptors на пазарот.Погоден за многу возила.Пакетот Вклучува : 1pc x Автомобил Антенски Адаптер

BGN 0.82
Колата HUD-Head Up Display за Mercedes Benz S MB W126 W140 W220 W221-отразяват съобщение на колата на предното стъкло за поддържане на по-добро състояние
 • Ново
Оценка на продукта:

Колата HUD-Head Up Display за Mercedes Benz S MB W126 W140 W220 W221-отразяват съобщение на колата на предното стъкло за поддържане на по-добро състояние

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц S MB W126 W140 W220 W221 W222 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
OOTDTY 12V RCA Car Stero Radio Converter Speaker To High Low усилвател аудио импеданс конвертор W15
 • Ново
Оценка на продукта:

OOTDTY 12V RCA Car Stero Radio Converter Speaker To High Low усилвател аудио импеданс конвертор W15

Карактеристики : Премиум линија излез конвертор Се конвертира автомобил говорникот жици да се предзасилувач производството на Високо квалитетни, трајни изградба позлатени РКА совети за сигурен сигнал за пренос Жици дијаграм налепница наоѓаат на дното на единица Овие се главна време чувар, кога инсталирање на засилувач на извор како резервни без РКА Приклучоци за тоа...

BGN 2.00 2.70
FEELDO 1Pc Car OEM Audio Stereo теглене на кабели адаптер за Hyundai/KIA (05~08)монтаж на Резервни CD/DVD Стерео AM1559
 • Ново
Оценка на продукта:

FEELDO 1Pc Car OEM Audio Stereo теглене на кабели адаптер за Hyundai/KIA (05~08)монтаж на Резервни CD/DVD Стерео AM1559

Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео,се Поврзува на резервни стерео се подигнат на возила фабрика темперамент,специјално Дизајнирани да одговараат на компатибилен возила следи листата,Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици,Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација...

BGN 4.00 5.07
shhworldsea car auto Waterproof 2 Pin 9005 HB3 електрически проводник фарове женски мъжки конектор изход AWG мотоциклет морски пехотинец
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea car auto Waterproof 2 Pin 9005 HB3 електрически проводник фарове женски мъжки конектор изход AWG мотоциклет морски пехотинец

shhworldsea автомобил авто Водоотпорен 2 Pin 9005 HB3 Електрична Жица светлата женски машки Конектор Приклучок за Штекер AWG Мотоцикл Морски Висок квалитет 2 pin водоотпорен конектори собранието Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми Вкупно 5 групи од машки & женски конектори собранието Лесно да се инсталира со чекор по чекор слики Женски приклучок беа 25,5 mm x 40mm (околу 1" x 1 1 / 2 ") Машки plug 28mm x33mm (околу 1 1 / 8 " x 1 3 / 8 ") Кабел со дијаметар 2.2 mm до 2,5 mm, AWG 14 до 12 Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други женски машки комплет : женски за полнење : машки за полнење : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 11.00 15.20
VJOYCAR X5 Original HUD-Head Up Display Car HUD-Head Up Display Car Styling Speed Alarm OBD II Head-up Display OBD2 интерфейс
 • Ново
Оценка на продукта:

VJOYCAR X5 Original HUD-Head Up Display Car HUD-Head Up Display Car Styling Speed Alarm OBD II Head-up Display OBD2 интерфейс

VJOYCAR Х5 Оригинални HUD Head Up Display Автомобил HUD Head Up Display Автомобил Стил Брзина Аларм OBD II Headup Дисплеј OBD2 ИнтерфејсAttendtion : Два фактори ќе покаже дали вашето возило е OBD II во согласност : 1...

BGN 42.00 63.98
shhworldsea 10шт 16AGW меден кабел Керамични кола реле, 40a 4-пинов конектор за автоматично реле, 4P автомобилен конектор реле с щепсел
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10шт 16AGW меден кабел Керамични кола реле, 40a 4-пинов конектор за автоматично реле, 4P автомобилен конектор реле с щепсел

shhworldsea 10 PCS 16 AGW бакар кабелот Керамичка Автомобил реле носителот, 40a 4 игли Авто реле приклучок, 4p автомобилската реле конектор приклучок1,maufactory за 15years2,14.5 cm 16 AGW конзервирани бакарна жица3,конзервирани за антиоксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 24.00 25.60
Кола Auto OBD Speed Lock Unlock Device 4 врати, Plug And Play Flash Light за Hyundai IX25 2009-+Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Кола Auto OBD Speed Lock Unlock Device 4 врати, Plug And Play Flash Light за Hyundai IX25 2009-+Безплатна доставка

Одговара За Hyundai IX25 20092016 кога ќе го поставите цел, ве молиме да ми кажете која година е вашиот автомобил Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

BGN 25.58
6 ФУТА черно SAE до Удлинительному кабел гнездото на запалката на женския с водоустойчиви плотове капак
 • Ново
Оценка на продукта:

6 ФУТА черно SAE до Удлинительному кабел гнездото на запалката на женския с водоустойчиви плотове капак

6 FT ЦРНА SAE да запалка приклучок за Женско Грло Продолжување Кабел Со Водоотпорен Капа18 AWG SPT2 УЛ одобрени кабел Должина 6 FT запалка приклучок за штекер со прашина капа SAE брзо ослободување конектор Висок квалитет на изградба, солиден и издржлив​ ​Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, ВидениНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 14.00 17.12
Eightwood DAB/DAB+ авто радио антена SMB адаптер кабел за акустика
 • Ново
Оценка на продукта:

Eightwood DAB/DAB+ авто радио антена SMB адаптер кабел за акустика

Спецификации : Конектор : F(M) SMB(М)Кабел : RG174Кабел Должина : Околу 10 cmПакет се вклучени : 1pcs F за да SMB Кабел АдаптерПредности : како што се бара во многу последниве Европската автомобилиОвозможува конекција со DABICS100 на DAB автомобил aerials опремени со SMB конектор (освен на оние кои бараат фантом моќ).Оглас Погоден за следните DAB радио:Revo Во автомобил DABАкустична Решенија DABICS100Се поврзува 2 CTDAB1

BGN 4.00 4.72
10шт H11 H8 тежкотоварни Свободна публикуване на керамични изход штекерные съединители на адаптера опашка за фаровете фарове за мъгла AM5468
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт H11 H8 тежкотоварни Свободна публикуване на керамични изход штекерные съединители на адаптера опашка за фаровете фарове за мъгла AM5468

H8 / H11 Женски Лабава Жица Pigtail Продолжен Конектор за магла светлина / дење светилки,се КРИЕШЕ,ПРЕДВОДЕНА / СМД,итн го Оценувате моменталната : 40 A Објект Тежина : 0.014 kg Преджичен за директна plug and play Керамички материјал штекер со исклучително високо отпорни на топлина (може да застане на 1800°F) Совршен за надградба на акции се подигнат за тешки светилки без да се грижите за преоптоварување или топење или retrofit проектот, исто Така, совршен за конвертирате други светилки тип како што се H11 / H8 светилки да H8 или H11 Вие само треба за да се поврзете на ниско зрак / висока зрачна / земјата соодветно

BGN 25.00 28.16
shhworldsea 10sets L6. 2-6P 6 port 6 pin Terminal 6.2 mm pitch Electrical тел Connector Комплекти Male Female jack plug for Car
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10sets L6. 2-6P 6 port 6 pin Terminal 6.2 mm pitch Electrical тел Connector Комплекти Male Female jack plug for Car

shhworldsea 10sets L6.26 P 6 порт 6 pin Терминал 6.2 mm теренот Електрични wire Конектор Машки Женски Колекции џек приклучок за Автомобил Бесплатен превозотAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 18.00 24.77
FEELDO 2 елемента автомобилни лампи гнездо на преобразуване адаптер за VW Jetta / Golf5/GIT/Rabbit/MK5 H7 HID лампа адаптер притежателя (Тип А) AM1390
 • Ново
Оценка на продукта:

FEELDO 2 елемента автомобилни лампи гнездо на преобразуване адаптер за VW Jetta / Golf5/GIT/Rabbit/MK5 H7 HID лампа адаптер притежателя (Тип А) AM1390

Компатибилност : За "Фолксваген" 19992010 MK5 Голф (Зајак),R32,или Jetta H7 халоген светлата Карактеристики : Оваа крушка адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само...

BGN 8.00 9.36
Dewtreetali New 1pc Car превозни средства Radio Стерео ISO to Din антена антена с мачта адаптер конектор мъжки аксесоари за автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

Dewtreetali New 1pc Car превозни средства Radio Стерео ISO to Din антена антена с мачта адаптер конектор мъжки аксесоари за автомобили

СпецификацииПредмет Тип : ISO ДИН Антенски Кабел АдаптерМатеријал : Алуминиумски + ПВЦГолемина на : 4*0.9*0.9 cmБоја : Сребро&ЦрнаКоличина : 1pcКарактеристики : Лесен за употреба.Сосема нов и висок квалитет.Одлична замена за вашиот скршени или оштетени раководител на единицата.Овој адаптер ќе претворање на антенски конекција од ISO ДИН fitment.Тоа е еден од најчесто користените антенски adaptors на пазарот.Погоден за многу возила.Пакетот Вклучува : 1pc x Автомобил Антенски Адаптер

BGN 0.74
Автомобилен CD плейър, радио теглене на кабели, кабел, адаптер преобразувател на автомобили, стерео музикален плейър женски щекер за NISSAN Livina Qashqai
 • Ново
Оценка на продукта:

Автомобилен CD плейър, радио теглене на кабели, кабел, адаптер преобразувател на автомобили, стерео музикален плейър женски щекер за NISSAN Livina Qashqai

Спецификации : Точка име : Стерео во Автомобил Играч Жици се Подигнат ПриклучокТежина : 16gГолемина : 60 X 33 X 10мм / 2.36 X 1.29 X0.39inПрименливи модели : за NISSAN Livina / Qashqai / Tiida / Teana / Sylphy / Сончеви / XTRAILКористење : Кога ЦД на оригиналниот автомобил е спречено од, на CD / DVD кабел вметната е различен од оригиналот автомобил аудио домаќин, така што не може да биде вметната со оригиналниот автомобил аудио линија...

BGN 2.00 2.35
STM32F103C8T6 development обучение board, CAN, RS485, DHT11, температура и влажност на въздуха 2-лентов RS232 сериен порт
 • Ново
Оценка на продукта:

STM32F103C8T6 development обучение board, CAN, RS485, DHT11, температура и влажност на въздуха 2-лентов RS232 сериен порт

PCB големина : 50 mm * 75 mmНа Хардверски ресурси : 1 STM32 F103 C8 T6 процесор2 RS232 (2) UART1 UART2 порта3 RS485 UART3 (број 1)(4) МОЖЕ комуникација и USB комуникација споделување IO уста, само 2 изберете 1).5...

BGN 43.01