• Ново
Canbus кутия за авто DVD плейър

Canbus кутия за авто DVD плейър

Buyers rating:
BGN 40.00

Брой продукти


Производство Опис
Ова МОЖЕ да-автобус-компатибилен SMD LED сијалица вклучува оптоварување отпорници и е специјално дизајниран за Европски возила. Заедничките апликации вклучуваат внатрешни светла, куполата светла, мапа светла, вратата светла, багажникот светла, ракавица кутија светла, табличка светла, стакло огледало светла, и повеќе
Клучни карактеристики :
МОЖЕ да автобус подготвени, без грешки, 2835 СМД Led диоди
36 mm (1.5 во) LED Festoon база (3423, 3425, 6411, 6418, 6461, и C5 W)
12 volts, 250 lumens, 2 watts
1 година гаранција
6000 K чиста бела светлина
Ве молиме имајте во предвид :
Овој вид на нешта се исти со едни со автомобил и DVD, објектот е само продаваат на корисниците кои купиле нашиот автомобил dvd.
Различни автомобили и разни ДВД ќе треба различни canbus кутија, па ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум вашиот DVD цел број кој сте го нареди во нашата продавница ако купите canbus одделно, и, исто така, треба да ни кажете на вашиот автомобил модел и година.
Клиенти кои не сте ги купиле нашите DVD единица, ве молиме да не го постави ова canbus цел, тоа не може да ела за вашиот автомобил.

Други функции

Тип Елемент:
Дистанционно Управление
търговска марка:
BINYEAE

Най-добри сделки

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (жълто клип) (под слот) жена 1.5, 178390-2
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно 2pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (жълто клип) (под слот) жена 1.5, 178390-2

Црна 2pins автомобил водоотпорен авто конектори (жолта клип)(лево долниот десен горен) женски 1.5, вклучувајќи терминали и печат водоотпорен pluggi нг 1783902Опис на производот : 10 X 2 дупка водоотпорен конектор20 X метал терминал20 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

BGN 16.00
shhworldsea 10 бр./лот 16AGW 14.5 CM Car H1 headlight car bulb holder, H1 bend male and female auto lamp socket plug connector
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10 бр./лот 16AGW 14.5 CM Car H1 headlight car bulb holder, H1 bend male and female auto lamp socket plug connector

shhworldsea 10pcs / многу 16 AGW 14.5 CM Автомобил H1 светлата автомобил сијалицата во држачот,h1 наведнуваат машки и женски авто светилка приклучок конектор приклучок1,maufactory за 15years2,14.5 cm 16 AGW конзервирани бакарна жица3,конзервирани за антиоксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 18.00 19.20
MIC002 3,5 мм външен микрофон за автомобилни главата устройства / КОМПЮТРИ и автомобилен dvd-плейър
 • Ново
Оценка на продукта:

MIC002 3,5 мм външен микрофон за автомобилни главата устройства / КОМПЮТРИ и автомобилен dvd-плейър

Надворешен Микрофон за во Автомобил Главата Единици / PCОпис : Идеален избор за остварување на повици додека возите, со цел да бидат дискретно поставени во најдобра можна локација за аудио ги собереш, овозможувајќи за јасен глас преноси за време на повици.Карактеристики : Стандарден 3.5 mm приклучок : plug and play, лесно за вас да ги користите.1.5 m должина на кабелот за долги пренос.Универзал за PC или во автомобил DVD плеер.Човештвото подобрен дизајн ви дава подобар квалитет на звук за време на пренос, и можете да го поставите на микрофонот во најдобра позиција.

BGN 13.00 13.70
Информация за колата, проектор, екран за Mercedes Benz E W211 E280 E300 E320-Safe Driving Refkecting предното стъкло HUD-Head Up Display
 • Ново
Оценка на продукта:

Информация за колата, проектор, екран за Mercedes Benz E W211 E280 E300 E320-Safe Driving Refkecting предното стъкло HUD-Head Up Display

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц E W211 E280 E300 E320 E55 E63 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
За Mercedes Benz B Class W245-Car HUD-Head Up Display-отразява информационния сигнал на предното стъкло, осигуряване на по-безопасно шофиране
 • Ново
Оценка на продукта:

За Mercedes Benz B Class W245-Car HUD-Head Up Display-отразява информационния сигнал на предното стъкло, осигуряване на по-безопасно шофиране

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц Б Класа W245 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
YUANMINGSHI Bluetooth Хендсфри Car FM трансмитер MP3 музикален плейър USB Car Kit зарядно устройство за мобилни телефони iPhone
 • Ново
Оценка на продукта:

YUANMINGSHI Bluetooth Хендсфри Car FM трансмитер MP3 музикален плейър USB Car Kit зарядно устройство за мобилни телефони iPhone

Автомобил MP3 Аудио Плеер Bluetooth Безжични FM Предавател за FM Modulator Hands Free сет за во Автомобил LCD Дисплеј USB Полнач за Мобилен ТелефонКарактеристики : Bluetooth верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4022.480 GHZОсетливост : 42db + / 3db 360Напон : 5 V + / 0.5Работат на струјата : 45m A(max)Режим на струја : 25m A(max)Ефективна растојание : 5mRF излез : 4d BmФреквенција : FM Фреквенција : 87.5108.0 MHZСе пренесува моќност : 87 d Buv / 107d BuvЕфективна растојание : 2mЗа Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Wester Унија, TT...

BGN 43.00 47.98
Черно 4pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (синя опашка обтегач) мъжки и женски 1.5, включително щифтове печат водоустойчив
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно 4pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (синя опашка обтегач) мъжки и женски 1.5, включително щифтове печат водоустойчив

Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектори (сина опашка тока) машки и женски 1.5, вклучувајќи терминали печат водоотпоренОпис на производот : 10 X 4 дупка водоотпорен конектор (Машки)10 X 4 дупка водоотпорен конектор (женски)40 X метал терминал (Машки)40 X метал терминал (женски)80 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

BGN 31.20
Eightwood DAB/DAB+ авто радио антена SMB адаптер кабел за акустика
 • Ново
Оценка на продукта:

Eightwood DAB/DAB+ авто радио антена SMB адаптер кабел за акустика

Спецификации : Конектор : F(M) SMB(М)Кабел : RG174Кабел Должина : Околу 10 cmПакет се вклучени : 1pcs F за да SMB Кабел АдаптерПредности : како што се бара во многу последниве Европската автомобилиОвозможува конекција со DABICS100 на DAB автомобил aerials опремени со SMB конектор (освен на оние кои бараат фантом моќ).Оглас Погоден за следните DAB радио:Revo Во автомобил DABАкустична Решенија DABICS100Се поврзува 2 CTDAB1

BGN 4.00 4.72
Колата HUD-Head Up Display за Mercedes Benz S MB W126 W140 W220 W221-отразяват съобщение на колата на предното стъкло за поддържане на по-добро състояние
 • Ново
Оценка на продукта:

Колата HUD-Head Up Display за Mercedes Benz S MB W126 W140 W220 W221-отразяват съобщение на колата на предното стъкло за поддържане на по-добро състояние

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц S MB W126 W140 W220 W221 W222 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
3-пинов Мъжки до 16-пинов женски OBD диагностичен адаптер кабел за Honda (10 см)
 • Ново
Оценка на продукта:

3-пинов Мъжки до 16-пинов женски OBD диагностичен адаптер кабел за Honda (10 см)

1622604284692796Карактеристики : Материјал : Пластика 3 pin машки 16 pin женски адаптер кабел Компатибилен со Хонда Кабел должина : 10cm Поврзете го вашиот Хонда е 20 pin штекер за да OBD компатибилен дијагностички алатки За Пратката 1...

BGN 7.98
Ключ-разъединитель KCF1PZ дръжка за управление
 • Ново
Оценка на продукта:

Ключ-разъединитель KCF1PZ дръжка за управление

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

BGN 17.60
shhworldsea 5/30 / 100шт автомобилна гума държач на предпазителя на острието нов и високо качество 26см
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 5/30 / 100шт автомобилна гума държач на предпазителя на острието нов и високо качество 26см

имаме авто осигурач 1А 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 Aможете да изберете auto осигурач ви се допаѓа,1set = 1pcs осигурач носителот +1pcs авто осигурач ве молиме оставете ја вашата порака за вашата осигурач сегашната (ampere) ,благодарение или ние ќе ги испрати 20 Aпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 13.00 14.62
shhworldsea 500pcs мъжки червено лопата запресоване конектор кабели терминал за 22-тел 18AGW
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 500pcs мъжки червено лопата запресоване конектор кабели терминал за 22-тел 18AGW

500pcs машки Сина Лопата Crimp Конектор Жица Терминал за 2218 AGW жицапакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 38.00 43.10
shhworldsea 10шт 2-пинов фаровете на колата керамични огъване H7 притежателя лампи кола, авто H7 гнездо на лампата, колата H7 щепсел щекер
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10шт 2-пинов фаровете на колата керамични огъване H7 притежателя лампи кола, авто H7 гнездо на лампата, колата H7 щепсел щекер

shhworldsea 10 PCS 2 pin автомобил светла керамички Наведнуваат H7 автомобил Светилка сопственикот,авто H7 сијалица приклучок, автомобилот H7 конектор приклучок1,maufactory за 15years2,14.5 cm 16 AGW конзервирани бакарна жица3,конзервирани за антиоксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 22.00 24.00
Biurlink USB Audio Switch теглене на кабели RCD510 RNS510 за VW Golf MK6 Jetta MK5 Polo
 • Ново
Оценка на продукта:

Biurlink USB Audio Switch теглене на кабели RCD510 RNS510 за VW Golf MK6 Jetta MK5 Polo

USB Аудио Вклучите Кабелот Подигнат RCD510 RCD300+ За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 Jetta MK5 ПолоМожете да заинтересирани следниве предмети : Карактеристики : Приклучок : USBКабел должина : 1mПрименливи модели : За Модели на Автомобили (двојно проверете радио модел Мора да RCD510 RNS510 ) : ве Молиме имајте во предвид : ако вашиот радио не е во право ...

BGN 13.00 13.79
6 ФУТА черно SAE до Удлинительному кабел гнездото на запалката на женския с водоустойчиви плотове капак
 • Ново
Оценка на продукта:

6 ФУТА черно SAE до Удлинительному кабел гнездото на запалката на женския с водоустойчиви плотове капак

6 FT ЦРНА SAE да запалка приклучок за Женско Грло Продолжување Кабел Со Водоотпорен Капа18 AWG SPT2 УЛ одобрени кабел Должина 6 FT запалка приклучок за штекер со прашина капа SAE брзо ослободување конектор Висок квалитет на изградба, солиден и издржлив​ ​Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, ВидениНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 14.00 17.12
Крайния изключвател XCK-J. C ZCK-Y11 ZCKY11
 • Ново
Оценка на продукта:

Крайния изключвател XCK-J. C ZCK-Y11 ZCKY11

1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот)...

BGN 9.60
Marsnaska NI5L Highquality Heavy Duty 12V 24V Cigarette Lighter Plug Extension Cable with 10A socket Разтопен 3.6 meters/12TF
 • Ново
Оценка на продукта:

Marsnaska NI5L Highquality Heavy Duty 12V 24V Cigarette Lighter Plug Extension Cable with 10A socket Разтопен 3.6 meters/12TF

Карактеристики : Се поврзете директно до вашиот 12volt или 24volt адаптер.Продолжување на дофат на вашите омилени 12volt или 24volt уреди, како гума inflator, вакуум, кафематот и повеќеДизајниран за безбедност, изграденаво спои конекција за заштита од краток спој.Максимална ефикасност, направени од високаспроводливост 18 AWG бакарна жица и оценет капацитет од 10ampereСпецификација : Должина : околу...

BGN 11.00 12.62