• Ново
Подмяна на 20pin теглене кабели за BMW Плосък 40Pin радио Bluetooth адаптер за кола M06/M07 Digtial Music CD Changer

Подмяна на 20pin теглене кабели за BMW Плосък 40Pin радио Bluetooth адаптер за кола M06/M07 Digtial Music CD Changer

Buyers rating:
-20 % BGN 37.00
BGN 45.98

Брой продукти


Yatour Жица Подигнат 20 Pin Кабел За BMW 40 Pin Радија Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музика Промени
Pls бидете сигурни дека вашиот Yatour модул со 20 Pin интерфејс пред наддавање.
и pls контактирајте со нас ако сакате да го некоја 15 Pin жица темперамент !!
Пакет се вклучени 1 x Жица Темперамент.
Превозот :
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање.
Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод.
Сите увозни даноци/давачки(ако има) треба да се плати од страна вас. Гаранција & Се Враќа
Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот.
12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).
Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ.
Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Ако се врати ставки се примени нецелосни или оштетен, дополнителни трошоци ќе бидат одземени од наплата.
Покрај тоа, ве молиме имајте во предвид ако се врати превозот е предизвикана од погрешното купување, оригинални превозот цена и такса за ракување се неповратни. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт.

Други функции

Тип Елемент:
Автомобилен Bluetooth Комплект
търговска марка:
YATOUR
Вид На Материала:
Al+ABS
Името На Модела:
BMW2
Тегло На Продукта:
0.25kg
специални характеристики:
Теглене На Кабели
Автомобили:
БМВ

Най-добри сделки

Biurlink USB Audio Switch теглене на кабели RCD510 RNS510 за VW Golf MK6 Jetta MK5 Polo
 • Ново
Оценка на продукта:

Biurlink USB Audio Switch теглене на кабели RCD510 RNS510 за VW Golf MK6 Jetta MK5 Polo

USB Аудио Вклучите Кабелот Подигнат RCD510 RCD300+ За "ФОЛКСВАГЕН" Golf MK6 Jetta MK5 ПолоМожете да заинтересирани следниве предмети : Карактеристики : Приклучок : USBКабел должина : 1mПрименливи модели : За Модели на Автомобили (двојно проверете радио модел Мора да RCD510 RNS510 ) : ве Молиме имајте во предвид : ако вашиот радио не е во право ...

BGN 13.00 13.79
FEELDO 1Pc Car OEM Audio Stereo теглене на кабели адаптер за Hyundai/KIA (05~08)монтаж на Резервни CD/DVD Стерео AM1559
 • Ново
Оценка на продукта:

FEELDO 1Pc Car OEM Audio Stereo теглене на кабели адаптер за Hyundai/KIA (05~08)монтаж на Резервни CD/DVD Стерео AM1559

Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео,се Поврзува на резервни стерео се подигнат на возила фабрика темперамент,специјално Дизајнирани да одговараат на компатибилен возила следи листата,Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици,Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација...

BGN 4.00 5.07
shhworldsea car auto Waterproof 2 Pin 9005 HB3 електрически проводник фарове женски мъжки конектор изход AWG мотоциклет морски пехотинец
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea car auto Waterproof 2 Pin 9005 HB3 електрически проводник фарове женски мъжки конектор изход AWG мотоциклет морски пехотинец

shhworldsea автомобил авто Водоотпорен 2 Pin 9005 HB3 Електрична Жица светлата женски машки Конектор Приклучок за Штекер AWG Мотоцикл Морски Висок квалитет 2 pin водоотпорен конектори собранието Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми Вкупно 5 групи од машки & женски конектори собранието Лесно да се инсталира со чекор по чекор слики Женски приклучок беа 25,5 mm x 40mm (околу 1" x 1 1 / 2 ") Машки plug 28mm x33mm (околу 1 1 / 8 " x 1 3 / 8 ") Кабел со дијаметар 2.2 mm до 2,5 mm, AWG 14 до 12 Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други женски машки комплет : женски за полнење : машки за полнење : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 11.00 15.20
3-пинов Мъжки до 16-пинов женски OBD диагностичен адаптер кабел за Honda (10 см)
 • Ново
Оценка на продукта:

3-пинов Мъжки до 16-пинов женски OBD диагностичен адаптер кабел за Honda (10 см)

1622604284692796Карактеристики : Материјал : Пластика 3 pin машки 16 pin женски адаптер кабел Компатибилен со Хонда Кабел должина : 10cm Поврзете го вашиот Хонда е 20 pin штекер за да OBD компатибилен дијагностички алатки За Пратката 1...

BGN 7.98
shhworldsea 5/30/100 6P 3.5 m LSU 4.2 male female sensor connector case for VW 1J0973733 1J0 973 833 6-way 350 Plug connector
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 5/30/100 6P 3.5 m LSU 4.2 male female sensor connector case for VW 1J0973733 1J0 973 833 6-way 350 Plug connector

shhworldsea 5 / 30 / 100 6 P 3.5 m LSU 4.2 машки женски сензор конектор случај за "ФОЛКСВАГЕН" 1 J0973733 1 J0 973 833 6начин 350 Приклучок конекторпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 20.00 22.85
6000W Auto Car Pure Sine Wave Power Инвертор 12V 220V конвертор Pure Sine Inverter Solar Wind Power 12V, 24V
 • Ново
Оценка на продукта:

6000W Auto Car Pure Sine Wave Power Инвертор 12V 220V конвертор Pure Sine Inverter Solar Wind Power 12V, 24V

6000 W Авто Автомобил Чиста синусен облик Моќ Инвертер 12 V DC напон 220 VКонвертор Чиста Синусна Инверторот Сончевиот Ветар 12 V,24 VВлезен напон : 12 V / 24 V DCИзлезен напон : 220 V ACФрекфенција : 50 Hz + / 2 HzWaveform : чиста синусен обликБезбедносни ФункцииВграденво осигурачВграден систем за ладење вентилаторПод напон аларм / исклучиСлаба батерија аларм (номинална) : 10.4 V11 VСлаба батерија исклучување точка (номинална) : 9.7 V10.3 VВисок батерија исклучување точка (номинална) : 14.5 V15.5 VВо текот температура и преоптоварување состојба затвориСтандардни Карактеристики : Регулирани излез за да се заштити опремата од напон шила и флуктуацииDC терминали за директно поврзување со автомобил батеријатаСосема тивко функционирањеКомпактна големина за практично користење и складирањеLED индикатор потврдува грешка состојбаON / OFF прекинувачВклучува : 2...

BGN 790.00 832.00
Dewtreetali New 1pc Car превозни средства Radio Стерео ISO to Din антена антена с мачта адаптер конектор мъжки аксесоари за автомобили
 • Ново
Оценка на продукта:

Dewtreetali New 1pc Car превозни средства Radio Стерео ISO to Din антена антена с мачта адаптер конектор мъжки аксесоари за автомобили

СпецификацииПредмет Тип : ISO ДИН Антенски Кабел АдаптерМатеријал : Алуминиумски + ПВЦГолемина на : 4*0.9*0.9 cmБоја : Сребро&ЦрнаКоличина : 1pcКарактеристики : Лесен за употреба.Сосема нов и висок квалитет.Одлична замена за вашиот скршени или оштетени раководител на единицата.Овој адаптер ќе претворање на антенски конекција од ISO ДИН fitment.Тоа е еден од најчесто користените антенски adaptors на пазарот.Погоден за многу возила.Пакетот Вклучува : 1pc x Автомобил Антенски Адаптер

BGN 0.74
10шт H11 H8 тежкотоварни Свободна публикуване на керамични изход штекерные съединители на адаптера опашка за фаровете фарове за мъгла AM5468
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт H11 H8 тежкотоварни Свободна публикуване на керамични изход штекерные съединители на адаптера опашка за фаровете фарове за мъгла AM5468

H8 / H11 Женски Лабава Жица Pigtail Продолжен Конектор за магла светлина / дење светилки,се КРИЕШЕ,ПРЕДВОДЕНА / СМД,итн го Оценувате моменталната : 40 A Објект Тежина : 0.014 kg Преджичен за директна plug and play Керамички материјал штекер со исклучително високо отпорни на топлина (може да застане на 1800°F) Совршен за надградба на акции се подигнат за тешки светилки без да се грижите за преоптоварување или топење или retrofit проектот, исто Така, совршен за конвертирате други светилки тип како што се H11 / H8 светилки да H8 или H11 Вие само треба за да се поврзете на ниско зрак / висока зрачна / земјата соодветно

BGN 25.00 28.16
FEELDO 2 елемента автомобилни лампи гнездо на преобразуване адаптер за VW Jetta / Golf5/GIT/Rabbit/MK5 H7 HID лампа адаптер притежателя (Тип А) AM1390
 • Ново
Оценка на продукта:

FEELDO 2 елемента автомобилни лампи гнездо на преобразуване адаптер за VW Jetta / Golf5/GIT/Rabbit/MK5 H7 HID лампа адаптер притежателя (Тип А) AM1390

Компатибилност : За "Фолксваген" 19992010 MK5 Голф (Зајак),R32,или Jetta H7 халоген светлата Карактеристики : Оваа крушка адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само...

BGN 8.00 9.36
хром оформление на автомобила зелена светлина мат Автофара фарове за мъгла бутони за превключване на новата Octavia RS 3TD 941 431
 • Ново
Оценка на продукта:

хром оформление на автомобила зелена светлина мат Автофара фарове за мъгла бутони за превключване на новата Octavia RS 3TD 941 431

хром АВТОМОБИЛ СТИЛ Зелени Осветлување Бранеа Автоматски Светла за Магла Светлина Switch КОПЧИЊА За Новата Octavia RS 3 TD 941 431

BGN 59.01
Информация за колата, проектор, екран за Mercedes Benz E W211 E280 E300 E320-Safe Driving Refkecting предното стъкло HUD-Head Up Display
 • Ново
Оценка на продукта:

Информация за колата, проектор, екран за Mercedes Benz E W211 E280 E300 E320-Safe Driving Refkecting предното стъкло HUD-Head Up Display

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц E W211 E280 E300 E320 E55 E63 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
STM32F103C8T6 development обучение board, CAN, RS485, DHT11, температура и влажност на въздуха 2-лентов RS232 сериен порт
 • Ново
Оценка на продукта:

STM32F103C8T6 development обучение board, CAN, RS485, DHT11, температура и влажност на въздуха 2-лентов RS232 сериен порт

PCB големина : 50 mm * 75 mmНа Хардверски ресурси : 1 STM32 F103 C8 T6 процесор2 RS232 (2) UART1 UART2 порта3 RS485 UART3 (број 1)(4) МОЖЕ комуникација и USB комуникација споделување IO уста, само 2 изберете 1).5...

BGN 43.01
MIC002 3,5 мм външен микрофон за автомобилни главата устройства / КОМПЮТРИ и автомобилен dvd-плейър
 • Ново
Оценка на продукта:

MIC002 3,5 мм външен микрофон за автомобилни главата устройства / КОМПЮТРИ и автомобилен dvd-плейър

Надворешен Микрофон за во Автомобил Главата Единици / PCОпис : Идеален избор за остварување на повици додека возите, со цел да бидат дискретно поставени во најдобра можна локација за аудио ги собереш, овозможувајќи за јасен глас преноси за време на повици.Карактеристики : Стандарден 3.5 mm приклучок : plug and play, лесно за вас да ги користите.1.5 m должина на кабелот за долги пренос.Универзал за PC или во автомобил DVD плеер.Човештвото подобрен дизајн ви дава подобар квалитет на звук за време на пренос, и можете да го поставите на микрофонот во најдобра позиција.

BGN 13.00 13.70
Кола Auto OBD Speed Lock Unlock Device 4 врати, Plug And Play Flash Light за Hyundai IX25 2009-+Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Кола Auto OBD Speed Lock Unlock Device 4 врати, Plug And Play Flash Light за Hyundai IX25 2009-+Безплатна доставка

Одговара За Hyundai IX25 20092016 кога ќе го поставите цел, ве молиме да ми кажете која година е вашиот автомобил Функција : 1.Статична работа напојување : DC 12 V 2...

BGN 25.58
shhworldsea 10 бр./лот 16AGW 14.5 CM Car H1 headlight car bulb holder, H1 bend male and female auto lamp socket plug connector
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10 бр./лот 16AGW 14.5 CM Car H1 headlight car bulb holder, H1 bend male and female auto lamp socket plug connector

shhworldsea 10pcs / многу 16 AGW 14.5 CM Автомобил H1 светлата автомобил сијалицата во држачот,h1 наведнуваат машки и женски авто светилка приклучок конектор приклучок1,maufactory за 15years2,14.5 cm 16 AGW конзервирани бакарна жица3,конзервирани за антиоксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 18.00 19.20
Marsnaska NI5L Highquality Heavy Duty 12V 24V Cigarette Lighter Plug Extension Cable with 10A socket Разтопен 3.6 meters/12TF
 • Ново
Оценка на продукта:

Marsnaska NI5L Highquality Heavy Duty 12V 24V Cigarette Lighter Plug Extension Cable with 10A socket Разтопен 3.6 meters/12TF

Карактеристики : Се поврзете директно до вашиот 12volt или 24volt адаптер.Продолжување на дофат на вашите омилени 12volt или 24volt уреди, како гума inflator, вакуум, кафематот и повеќеДизајниран за безбедност, изграденаво спои конекција за заштита од краток спој.Максимална ефикасност, направени од високаспроводливост 18 AWG бакарна жица и оценет капацитет од 10ampereСпецификација : Должина : околу...

BGN 11.00 12.62
За Mercedes Benz B Class W245-Car HUD-Head Up Display-отразява информационния сигнал на предното стъкло, осигуряване на по-безопасно шофиране
 • Ново
Оценка на продукта:

За Mercedes Benz B Class W245-Car HUD-Head Up Display-отразява информационния сигнал на предното стъкло, осигуряване на по-безопасно шофиране

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц Б Класа W245 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
Камион колата хранене инвертор DC 12V / 24V до 240V AC 200 W Инвертор преобразувател на адаптер за дисплей е с 4 USB порта 2 вилица за хранене
 • Ново
Оценка на продукта:

Камион колата хранене инвертор DC 12V / 24V до 240V AC 200 W Инвертор преобразувател на адаптер за дисплей е с 4 USB порта 2 вилица за хранене

Молиме Забележете : имаме 2 типови Моќ Инвертер1 12 V200 W (50 HZ)2 24 V200 W (50 HZ) ако не забелешка било информации,ние ќе испрати БР.1 (12 V ) да 50 HZ тип за вас, ве Молиме проверете електрични апарати фрекфенција е 50 HZ...

BGN 49.00 72.80
YUANMINGSHI Bluetooth Хендсфри Car FM трансмитер MP3 музикален плейър USB Car Kit зарядно устройство за мобилни телефони iPhone
 • Ново
Оценка на продукта:

YUANMINGSHI Bluetooth Хендсфри Car FM трансмитер MP3 музикален плейър USB Car Kit зарядно устройство за мобилни телефони iPhone

Автомобил MP3 Аудио Плеер Bluetooth Безжични FM Предавател за FM Modulator Hands Free сет за во Автомобил LCD Дисплеј USB Полнач за Мобилен ТелефонКарактеристики : Bluetooth верзија : V3.0+EDRФреквенција : 2.4022.480 GHZОсетливост : 42db + / 3db 360Напон : 5 V + / 0.5Работат на струјата : 45m A(max)Режим на струја : 25m A(max)Ефективна растојание : 5mRF излез : 4d BmФреквенција : FM Фреквенција : 87.5108.0 MHZСе пренесува моќност : 87 d Buv / 107d BuvЕфективна растојание : 2mЗа Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Wester Унија, TT...

BGN 43.00 47.98
shhworldsea 1000 определя 2.8 mm гофрируют терминал женски конектор лопати с капак
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 1000 определя 2.8 mm гофрируют терминал женски конектор лопати с капак

Опис2.8 mm Crimp Терминал Женски Лопата Конектор 1000pcs2.8 mm покрие 1000pcsпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 43.00 47.98
Eightwood DAB/DAB+ авто радио антена SMB адаптер кабел за акустика
 • Ново
Оценка на продукта:

Eightwood DAB/DAB+ авто радио антена SMB адаптер кабел за акустика

Спецификации : Конектор : F(M) SMB(М)Кабел : RG174Кабел Должина : Околу 10 cmПакет се вклучени : 1pcs F за да SMB Кабел АдаптерПредности : како што се бара во многу последниве Европската автомобилиОвозможува конекција со DABICS100 на DAB автомобил aerials опремени со SMB конектор (освен на оние кои бараат фантом моќ).Оглас Погоден за следните DAB радио:Revo Во автомобил DABАкустична Решенија DABICS100Се поврзува 2 CTDAB1

BGN 4.00 4.72
За Mercedes Benz C C63 MB W202 W203 W204 W205-to Reflect windshield Car ' s Safety driving HUD-head up display screen проектор
 • Ново
Оценка на продукта:

За Mercedes Benz C C63 MB W202 W203 W204 W205-to Reflect windshield Car ' s Safety driving HUD-head up display screen проектор

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц C C63 MB W202 W203 W204 W205 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00
shhworldsea 10шт 2-пинов фаровете на колата керамични огъване H7 притежателя лампи кола, авто H7 гнездо на лампата, колата H7 щепсел щекер
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10шт 2-пинов фаровете на колата керамични огъване H7 притежателя лампи кола, авто H7 гнездо на лампата, колата H7 щепсел щекер

shhworldsea 10 PCS 2 pin автомобил светла керамички Наведнуваат H7 автомобил Светилка сопственикот,авто H7 сијалица приклучок, автомобилот H7 конектор приклучок1,maufactory за 15years2,14.5 cm 16 AGW конзервирани бакарна жица3,конзервирани за антиоксидацијаAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 22.00 24.00
shhworldsea 2 Pin 9006 HB4 авто водоустойчив електрически проводник на фаровете конектор конектор HID автомобилен мотор морски
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 2 Pin 9006 HB4 авто водоустойчив електрически проводник на фаровете конектор конектор HID автомобилен мотор морски

shhworldsea 2 Pin 9006 HB4 Автомобил Авто Водоотпорен Електрична Жица светлата Конектор Приклучок за Штекер КРИЕШЕ Автомобилски Мотор Морски Висок квалитет 2 pin водоотпорен конектори собранието Секој собранието доаѓа со игли & гумени чизми Вкупно 10 групи на машки & женски конектори собранието Лесно да се инсталира со чекор по чекор слики Женски приклучок беа 25,5 mm x 40mm (околу 1" x 1 1 / 2 ") Машки plug 28mm x33mm (околу 1 1 / 8 " x 1 3 / 8 ") Кабел со дијаметар 2.2 mm до 2,5 mm, AWG 14 до 12 Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу другиженски машки комплет : женски комплет : машки комплет : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 11.00 15.20
shhworldsea 10sets L6. 2-6P 6 port 6 pin Terminal 6.2 mm pitch Electrical тел Connector Комплекти Male Female jack plug for Car
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 10sets L6. 2-6P 6 port 6 pin Terminal 6.2 mm pitch Electrical тел Connector Комплекти Male Female jack plug for Car

shhworldsea 10sets L6.26 P 6 порт 6 pin Терминал 6.2 mm теренот Електрични wire Конектор Машки Женски Колекции џек приклучок за Автомобил Бесплатен превозотAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 18.00 24.77
Черно 4pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (синя опашка обтегач) мъжки и женски 1.5, включително щифтове печат водоустойчив
 • Ново
Оценка на продукта:

Черно 4pins автомобил водоустойчив автоматично съединители (синя опашка обтегач) мъжки и женски 1.5, включително щифтове печат водоустойчив

Црна 4pins автомобил водоотпорен авто конектори (сина опашка тока) машки и женски 1.5, вклучувајќи терминали печат водоотпоренОпис на производот : 10 X 4 дупка водоотпорен конектор (Машки)10 X 4 дупка водоотпорен конектор (женски)40 X метал терминал (Машки)40 X метал терминал (женски)80 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

BGN 31.20
shhworldsea 5/30 / 100шт автомобилна гума държач на предпазителя на острието нов и високо качество 26см
 • Ново
Оценка на продукта:

shhworldsea 5/30 / 100шт автомобилна гума държач на предпазителя на острието нов и високо качество 26см

имаме авто осигурач 1А 2А 3А 5 A 7.5 А 10 A 15 A 20 A 25 A 30 A 35 A 40 Aможете да изберете auto осигурач ви се допаѓа,1set = 1pcs осигурач носителот +1pcs авто осигурач ве молиме оставете ја вашата порака за вашата осигурач сегашната (ampere) ,благодарение или ние ќе ги испрати 20 Aпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

BGN 13.00 14.62
Колата HUD-Head Up Display за Mercedes Benz S MB W126 W140 W220 W221-отразяват съобщение на колата на предното стъкло за поддържане на по-добро състояние
 • Ново
Оценка на продукта:

Колата HUD-Head Up Display за Mercedes Benz S MB W126 W140 W220 W221-отразяват съобщение на колата на предното стъкло за поддържане на по-добро състояние

Автомобил Head Up Display (#A800) Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната Saft Возење Екран Проектор За Мерцедес Бенц S MB W126 W140 W220 W221 W222 автомобил со OBD Конектор (Ако без, ве Молиме не Цел) Над Брзина Алармот, Возење Замор Алармот, Километражата Време Sataistics Вовед ви Благодариме за купувањето на нашите HUD...

BGN 78.00 104.00