• Ново
6V 3.5 W USB Solar Panel Charger Outdoor Travel solar panel USB Solar Battery Charger за iPhone 7 за мобилен телефон за таблет

6V 3.5 W USB Solar Panel Charger Outdoor Travel solar panel USB Solar Battery Charger за iPhone 7 за мобилен телефон за таблет

Buyers rating:
-9 % BGN 11.00
BGN 12.14

Брой продукти


Карактеристики :
1.Универзална 6 V 3.5 W соларен полнач panel 2.Практична преносни моќ банка за надворешна патување, кампување, велосипедизам, итн.
3.Заштита на животната средина, енергија конзервација
4.Со USB излезен порт, погоден за мобилни телефони, MP3, MP4, итн.
5.висок конверзија цена, висока ефикасност излез
6.извонреден ефект на слаба светлина
7.рударски висина се скршени светлина со висок квалитет зајакнато стакло
8. уникатна технологија го прави компонента убава силен ветер отпор, инсталација е удобен
9.уникатна технологија за да се избегне акумулација на вода во рамките замрзнување и деформација
Опис :
Оперативен напон : 6 v
Моќност : 3.5 W
Работа : сегашната 580-600m A
Излез : USB 2.0
Нето тежина : околу 100g
Големина на : 165 * 135 * 2 мм
Пакет се вклучени :
1 соларен панел за USB Соларна Батерија Полнач
Answer : ___________________________ Note :
1.Овој уред не може да се продавница електрична енергија, но само може да ја полните вашата мобилни телефони во сонцето. И оваа точка мора да се Под силна светлина, Инаку напон е многу мала и многу паметен телефон имате Батерија за заштита можеби не може да се наплати тоа.
2. Телефонот не е вклучен

Други функции

екран на дисплея:
No
Бързо зареждане:
No
Интелигентно Зареждане:
ДА
Изходен Интерфейс:
USB изход
търговска марка:
Judixy
Тип:
Слънчев
Пакет:
No
Номер На Батерията:
1
Номер На Модела:
F0569-A
Воспользуйся:
--

Най-добри сделки

Yzpower 43.2 V 18A 17A 16A 15A Lifepo4 зарядно устройство за 36V Ebike E-bike батерия с 4 охлаждающими вентилатори
 • Ново
Оценка на продукта:

Yzpower 43.2 V 18A 17A 16A 15A Lifepo4 зарядно устройство за 36V Ebike E-bike батерия с 4 охлаждающими вентилатори

Ве молиме Оставете ги Јасно Зборовите на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок, Како'AC : Број 5,DC : G", во Спротивно Вашата Цел не Може да Се Испрати,Ви Благодарам!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучок Производство Спецификација 1 Материјал : Алуминиум Метал Случај 2 на Модел на Полначот на : CC(константна струја) кратка БИОГРАФИЈА(константен напон) 3 Температурата на работа : 20~60 Степен 4 за Складирање Температура : 40~+80 Степен 5 Оперативни Влажност : 20~90%RH ЗаштитаВо Текот Тековната ЗаштитаВо Текот Напон ЗаштитаКраток Спој ЗаштитаОбратна Врска ЗаштитаУпотреба IntrodctionДвојна Боја LED Индикатор : (Полнење : Red; Целосно Наполнета Или Без Оптоварување : Зелен)Висока Ефикасност И Ниска Потрошувачка На ЕнергијаФункција : ● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 205 * 121 * 100mm● Light Тежина : 2 килограми● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 163.00 198.38
DSTE LCD106A двойно зарядно устройство с USB порт за Panasonic VBK180 VBK360 VBY100 VBT190 VBT380 VBL090
 • Ново
Оценка на продукта:

DSTE LCD106A двойно зарядно устройство с USB порт за Panasonic VBK180 VBK360 VBY100 VBT190 VBT380 VBL090

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКарактеристики : 1...

BGN 39.98
Dste LCD61A двойно зарядно устройство с USB порт за Panasonic CGA-DU21 DU31 VW-VBG6 VBG130 VBG260
 • Ново
Оценка на продукта:

Dste LCD61A двойно зарядно устройство с USB порт за Panasonic CGA-DU21 DU31 VW-VBG6 VBG130 VBG260

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Двојна Батерија Полнач1x НИ Полнач1x Полнач за во АвтомобилПолначот е Вовед : Модел : DCLCDАТекст : AC100 V240 V 50 / 60 Hz 1500m A(max)DC1224 V 2000m A(мин)Излезен Напон : DC 4.2 V / 4.35 V / V 8.4Излезна Струја4.2 V / 4.35 V L500m A x1 500m A x2 H 800m A x1 x2 800m A8.4 V / 8.7 V L1000m A x1 500m A x2 H 1500m A x1 x2 800m AUSB Излез : 5 V2100m AКарактеристики : 1...

BGN 39.98
liitokala lii-400 lcd 3,7 в 18650 / 26650 / 16340 / 10440 / 18500 зарядно устройство lii400 зарядно устройство
 • Ново
Оценка на продукта:

liitokala lii-400 lcd 3,7 в 18650 / 26650 / 16340 / 10440 / 18500 зарядно устройство lii400 зарядно устройство

manual de instrucciones : 1, ел cargador tiene он botón став controlar ла corriente де carga, вистински teclas син fáciles де usar en cualquier caso, mantenga ел botón Seleccionar y mantener durante 2 segundos на 300m A флеш carácter, a continuación, пулсот ел botón Одберете став cambiar ла corriente де carga ($ број ма $ број ma / $ број ma / $ број ma), seleccionado ocho segundos став obtener ел estado de carga реалните.2, cuando el cargador está enchufado todo el brillante pantalla LCD, si la batería no se ajusta, mostrar Нула, si una мала batería está instalada, se mostrará ел храбри Nulo...

BGN 24.94
Yangtze Lithium Battery Charger 84V 2.5 A Li-ion за кола 72V Intelligent Lipo Bike Power Tool E-bike Battery Pack
 • Ново
Оценка на продукта:

Yangtze Lithium Battery Charger 84V 2.5 A Li-ion за кола 72V Intelligent Lipo Bike Power Tool E-bike Battery Pack

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 84 VПолнење на струјата : 2.5Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 84 ± 0.3 VПолнење номинална Струја : 2...

BGN 68.56
USB-порт на литиево-йонна батерия зарядно устройство за 10440 14500 16340 18650 26650 3.7 V акумулаторна литиево-йонна батерия
 • Ново
Оценка на продукта:

USB-порт на литиево-йонна батерия зарядно устройство за 10440 14500 16340 18650 26650 3.7 V акумулаторна литиево-йонна батерия

USB Литиум Батерија Полнач за 10440 14500 16340 18650 26650 USB Порт Литиум Liion БатеријаСо ТФкартичка слот, можете да го слушнете MP3 формат музика во micro sd card(Мемориска картичка да се користи во мобилна) нема потреба од било жица. Изграден во Bluetooth, можете да уживате во безжична музика...

BGN 6.00 7.58
Liitokala lii-260 18650/26650/16340 литиевое зарядно устройство, определяне на капацитета на батерията/вътрешно съпротивление/напрежение
 • Ново
Оценка на продукта:

Liitokala lii-260 18650/26650/16340 литиевое зарядно устройство, определяне на капацитета на батерията/вътрешно съпротивление/напрежение

Превозот листата : Liitokala lii260 полначот 1 PCSLiitokala 1.5 Еден Адаптер 1 PCSLiitokala Автомобил полнач 1 PCSLiitokala lii260 Упатство 1 PCS(Адаптер со ул рамен приклучок и од колосек круг приклучокот, а на гости да се купи ве молиме оставете порака за да ни каже што треба приклучокот, ако нема порака, ние случајно пратката)Превозот листата : Liitokala lii260 полначот 1 PCSLiitokala 1.5 Еден Адаптер 1 PCSLiitokala lii260 Упатство 1 PCS(Адаптер со ул рамен приклучок и од колосек круг приклучокот, а на гости да се купи ве молиме оставете порака за да ни каже што треба приклучокот, ако нема порака, ние случајно пратката)Превозот листата : Liitokala lii260 полначот 1 PCS( ве Молиме имајте предвид дека одделни го полначот не содржи адаптер, ве молиме внимателно да ги изберат да купат она што ви треба...

BGN 19.00 29.52
42V 2a зарядно устройство 36V 2A зарядно устройство 100-240 В литиево-йонна батерия Li-поли зарядно устройство за 10Series 36V електрически велосипед DC5. 5*2.1 42V2A
 • Ново
Оценка на продукта:

42V 2a зарядно устройство 36V 2A зарядно устройство 100-240 В литиево-йонна батерия Li-поли зарядно устройство за 10Series 36V електрически велосипед DC5. 5*2.1 42V2A

ТЕКСТ СПЕЦ : AC100240 V 50 / 60 HZ 0.8 НАполнење напон : DC42 Vполнење на струјата : 2 AПолнење на владата : CCCVполнење индикатор : Наплата на црвено светло е целосна на зелено светлоПолначот порт : DC5.5*2.1производ големина : 132*57*32МИЛИМЕТРИбезбедност за заштита : OVP / OCP / заштита од Преоптоварување / Краткиколо заштитазабелешка:Нашите производи имаат ТЕКСТ СПЕЦ : НИ Plug / ЕУ Plug / велика БРИТАНИЈА Plug / AU Приклучок, default (вообичаено) превозот до НАС Приклучокот...

BGN 21.00 23.98
Яндзъ 88.2 2.5 и зарядно устройство за 72 (77.7 в) литиева батерия електрически мотор мощност на електрически инструмент за превключване и говорител
 • Ново
Оценка на продукта:

Яндзъ 88.2 2.5 и зарядно устройство за 72 (77.7 в) литиева батерия електрически мотор мощност на електрически инструмент за превключване и говорител

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 88.2 VПолнење на струјата : 2.5Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 88.2± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 2.5 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug сликиОпис На ПроизводотВе молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучок,Како што се : 'AC : Број 5,DC : G',Во спротивно Вашата не Може да Бидат Испратени,Ви Благодарам!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ○ Задолжен за Номинален Напон 72 V(77.7 V),○ 72 V(77.7 V) Литиум Батерија електричен велосипед,○ ПРОЗОРЦИ напојување (21 серија батеријата пакет),○ 72 V(77.7 V) Електрични Алатки,Градинарски алат, Чистење машина, Eвелосипед,○ 72 V(77.7 V) G olf количка , Електричен Скутер, ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање Велосипед и сл .Функција : ● Стабилна MTBF : > 30000 H● Мали Димензии : 155 * 75 * 48mm● Light Тежина : 0.5 кг● Време на испорака : 25 работни дена● Пламенretardant пластични случај : PC пластични материјали случај UL94 V0● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 68.56
XINMORE AC-DC 29.4 V 10A 9A 8A литиева батерия зарядно устройство за 72V E-bikeo Battery Tool източник на храна за комутация и CD плейър
 • Ново
Оценка на продукта:

XINMORE AC-DC 29.4 V 10A 9A 8A литиева батерия зарядно устройство за 72V E-bikeo Battery Tool източник на храна за комутация и CD плейър

СпецификацијаВлезен Напон : 110240 VacФреквенција / тековни : 4763 Hz / 6.5 НаПолнење напон : 29.4 VПолнење на струјата : 10Полнење метод : CC / CVРаботна Температура : 0°C до 45°CТемпература на чување : 20°C 50°CПолнење напон отценети : 29.4 ± 0.3 VПолнење Тековната отценети : 10 ± 0.5 AТекст pulg / Излез pulg : Однесуваат на следните plug слики******Полнење Напон и Струја може да се прилагоди од страна на Клиентите услов.Ако не можете да го пронајдете она што ви треба,ве Молиме Оставете Зборови на Текст AC Приклучок И Излез DC Приклучокот,Како : 'AC : Број 5,DC : G", Ви Благодариме!!!Влезен приклучокИзлезниот приклучокАпликации тип : ЗА Номинален Напон 24 V, Отценети Capicaty : 10 Ah 35 Ah батеријата пак, 24 V електрични б ајк ПРОЗОРЦИ сили ( 7 серија Liion Батерија пакет ),Батерија, оловни / Life PO4 / Liion Батерија,Електрични Алатки, Градинарски алат, Чистење машина,Ebike,Голф количка ,Електричен Скутер,ntelligent Рамнотежа Автомобил Виткање на Велосипед ,ПРОЗОРЦИ Напојување и ц.Функција : YZPOWER● Стабилна MTBF : > 30000 H,● Одлична сигурност, Dual тековната споделување шема за вработени, на начин на кој кога се оштетени,само половина на полнење струја, може да продолжите да ја користите.● Мали Димензии : 205 * 121 * 50mm● Light Тежина : 1.2 kg● Време на испорака : 25 работни дена● Материјал : Метал Алуминиум Случај● Попродажбата на услугата : 36months Гаранција● Заштита функција : Преку напон / Текот температура / Текот тековната / Краток спој и Поларитетот● Индикаторот на LED : Црвениот се полни, зелена е задолжен заврши или да се подготви полнење● Light, Мали, Стабилна, Висока Ефикасност, Безбедно, итн...

BGN 75.00 122.59
Свинцовокислотный батерия зарядно 48V 12AH 48V20AH за електрически велосипеди под наем скутери DC100-240V изход 58V 3a Волта
 • Ново
Оценка на продукта:

Свинцовокислотный батерия зарядно 48V 12AH 48V20AH за електрически велосипеди под наем скутери DC100-240V изход 58V 3a Волта

Нашиот стандард е ЕУ една, ако треба на другите, може да даде дополнителен адаптер за АУ, велика БРИТАНИЈА и САД, и ние имаме жолта и сина полнач и се даде како нашите оние во нашата продавница.Сосема нов и висок квалитет.Изградена во безбедноста полнење систем кој нема да го оштети вашиот велосипед батеријата.LED индикатор за светло покажува кога полначот е да работи.Боја : Црна.Материјал : Пластика.Текст : 240 VAC,50 / 60 Hz,.Излез : 58 V.Капацитет : 3000m AИзлезна моќност : DC 55 V.Излезна струја : 48 V12 AH е 1.8 А.48 V20 AH е за 2,5 A.Големина : 16.5 cm x 10cm x 5.5 cm.Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека поларитетот се поврзува на точна.1...

BGN 23.04
2017 нов liitokala Lii-NL4 многофункционално зарядно устройство 1.48 в-1.5 никел-металлгидридный AA / AAA 9 В DC зарядно устройство За 12v
 • Ново
Оценка на продукта:

2017 нов liitokala Lii-NL4 многофункционално зарядно устройство 1.48 в-1.5 никел-металлгидридный AA / AAA 9 В DC зарядно устройство За 12v

1.Опис : ве молиме прочитајте го ова упатство пред користење на производот, во случај дека знаете Ni МЗ батерија на полнење на ефикасноста и безбедноста на добро.2.Карактеристики : 2.1 Влезен Напон AC110240 V / 50 HZ,Текст DC12 V / 1А。2.2 Користат најновите и смарт чип , тоа не е неопходно да се провери кога тоа е под полнење,Изграденаво автоматско стоп функција.2.3 Со заштита : надбесплатно, во текотнапон, кратки коло, температура и така натаму2.4 Четири канали полнење независно и контролирани самостојно, секој батерии на полнење без љубов од страна на други канали.2.5 Може да полнење АА / AAA Ni МЗ, со 9 Vbattery полнење порта.3.Внимание : 3.1 овој производ е специјално дизајниран за видот на Ni МЗ батерии,со цел да се избегне штетата и лична повреда, ве молиме да не ја полните батеријата, како што се алкални батерии, цинк, јаглерод за батерии.3.2 ве Молиме не го изложувајте на дожд или вода магла3.3 ве Молиме да не ја користите кога не полначот беше оштетен или оружје беше прободен.3.4 Да го намалите ризикот од електричен шок, ве молиме да се намали исклучите кабелот за напојување кога чистење на полначот.3.5 не користете течни corroded или некротични батерии.3.6 ве молиме контактирајте со стручен кадар и не се поправи лично кога тоа треба да биде фиксна.3.7 не расклопување на полначот.3.8 Кога не го користите приклучокот за полначот ,ве молиме чувајте ги надвор од сила и главен мотор.3.9 Кога тоа не е за користење,ве молиме да се стави тоа на суво и ладно место.4.Начин на полнење индикација4.1 Кога полнење, три индикатор светла се осветлување, тоа значи батерии обвинет нормално ,кога ќе биде завршен,три индикатор светла се уште ,кога тоа е под режимот на чекање, индикаторот светла се исклучи.

BGN 15.98
AC 100V-240V конвертор адаптер 14.6 v 3A източник на храна за 18650 батерия литиева блок EU/AU/US / UK Plug
 • Ново
Оценка на продукта:

AC 100V-240V конвертор адаптер 14.6 v 3A източник на храна за 18650 батерия литиева блок EU/AU/US / UK Plug

ТЕКСТ СПЕЦ : AC100240 V 50 / 60 HZ 0.8 НАполнење напон : DC14.6 Vполнење на струјата : 3АПолнење на владата : CCCVполнење индикатор : Наплата на црвено светло е целосна на зелено светлоПолначот порт : DC5.5*2.1производ големина : 120*52*32МИЛИМЕТРИбезбедност за заштита : OVP / OCP / заштита од Преоптоварување / Краткиколо заштитазабелешка:Нашите производи имаат ТЕКСТ СПЕЦ : НИ Plug / ЕУ Plug / велика БРИТАНИЈА Plug / AU Приклучок, default (вообичаено) превозот до НАС Приклучокот...

BGN 21.00 22.38