• Ново
Висококачествена подмяна на лампата лампата 5J. J2G01. 001 за PB8253

Висококачествена подмяна на лампата лампата 5J. J2G01. 001 за PB8253

Buyers rating:
-8 % BGN 100.00
BGN 108.80

Брой продукти


Висок квалитет замена проектор светилки сијалица, 5 J.J2 C01.001 за PB8253
Модел.NO. : 5 J.J2 G01.001
Номинална моќност : 300/250 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.
Светилка тип : светилка со домување
Просечен Живот (часот) : за 2000hrs Гаранција : 120days
Fiting за : PB8253
Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итн
Испорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплатата
Детали :
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот светилка модул(НП/OLM)
2. Оригиналниот светилка со домување(OWH/GLM/OEM
3. Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4. Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
5. Компатибилен голи светилка (CB)
Имаме светилки на сите следниве видови на проектори :
Фабриката и магацин
Зошто да се купи од нас :
1. Професионална Соработка Тим. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите.
2. 180-ден Гаранција. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Сигурен Corporation. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле.
Како и Кога да се Замени со Проектор Светилка :
Тоа можеби е време да ја замените вашата проектор светилка. Проектор светилки слабо како тие возраст. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран.

Други функции

Номер На Модела:
5J.J2G01. 001
КОД:
5J.J2G01. 001
Базов Тип:
uhp
Използването на:
бизнес-школа образование начало
Гаранция:
120 дни
лампа:
Ртутная лампа високо налягане
Очакваната продължителност на живот:
2000 часа
Подходящ за:
PB8253
оригинал:
Китай
Преносим:
ДА

Най-добри сделки

AWO проектор лампа POA-LMP100 съвместими замяна с корпус за SANYO PLC-XF46 АД-XF46E АД-HD2000;EIKI LC-XT4
 • Ново
Оценка на продукта:

AWO проектор лампа POA-LMP100 съвместими замяна с корпус за SANYO PLC-XF46 АД-XF46E АД-HD2000;EIKI LC-XT4

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : POALMP100 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : VIP300 WВи благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

BGN 124.00 140.80
Съвместима гола крушка VLT-XL650LP / VLT XL650LP за MITSUBISHI HL650U / WL2650 / WL2650U / WL639U / XL650U / XL2550 / XL650 и т.н
 • Ново
Оценка на продукта:

Съвместима гола крушка VLT-XL650LP / VLT XL650LP за MITSUBISHI HL650U / WL2650 / WL2650U / WL639U / XL650U / XL2550 / XL650 и т.н

Светилка Спец : Замена Голи Крушка СветилкаСветилка Модел : VLTXL650 LP / 915 D116 O09Wattage : 260 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : МИЦУБИШИ HL650 U / WL2650 / WL2650 U / WL639 U / XL650 UОписКомпатибилен Голи Светилка VLTXL650 LP / VLT XL650 LP за МИЦУБИШИ HL650 U / WL2650 / WL2650 U / WL639 U / XL650 U / XL2550 / XL650 ИТНСветилка МоделVLTXL650 LPПроектор : За МИЦУБИШИ HL650 U / WL2650 / WL2650 U / WL639 U / XL650 U / XL2550 / XL650 / HL2750 U / MH2850 U / WL639 / XL650 LP / XL2550 UWattage260 WСветилка живот : 2000 HТип : Проектор Гола Сијалица1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

BGN 52.00 54.38
Висококачествена Подмяна на лампата DT01433 с корпус за Hitachi CP-EX250 / CP-EX250N / CP-EX300
 • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествена Подмяна на лампата DT01433 с корпус за Hitachi CP-EX250 / CP-EX250N / CP-EX300

Проектор светилка бренд Име : за hitachiПроект или светилка Модел Num биде r : DT01433Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена DT01433 проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за Hitachi CPEX250 / CPEX250 N / CPEX3003.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

BGN 57.58
happybateProjector лампа за EB-G6050W / EB-G6070W/G6150/G6170/G6250/G6270/G6350/G6370/G6570/G6550 ELPLP76/V13H010L76 с корпус
 • Ново
Оценка на продукта:

happybateProjector лампа за EB-G6050W / EB-G6070W/G6150/G6170/G6250/G6270/G6350/G6370/G6570/G6550 ELPLP76/V13H010L76 с корпус

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 109.00 132.80
Подмяна на голи лампи с нажежаема жичка VLT-HC6800LP / VLT HC6800LP за проектор MITSUBISHI HC6800 / HC6800U
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на голи лампи с нажежаема жичка VLT-HC6800LP / VLT HC6800LP за проектор MITSUBISHI HC6800 / HC6800U

Светилка Спец : Замена Голи Крушка СветилкаСветилка Модел : VLTHC6800 LPWattage : 170 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : МИЦУБИШИ HC6800 / HC6800 UОписЗамена Голи Светилки Сијалица, VLTHC6800 LP / VLT HC6800 LP за МИЦУБИШИ HC6800 / HC6800 U проекториСветилка МоделVLTHC6800 LPПроектор : За МИЦУБИШИ HC6800 / HC6800 U проекториWattage170 WСветилка живот : 2000 HТип : Проектор Гола Сијалица1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

BGN 47.00 49.57
Оригинална лампа UHP330W вътре проекторной лампи LMP-F331 за проектор SONY VPL-FH31,VPL-FH35,VPL-FH36,VPL-FX37,VPL-F500H.
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинална лампа UHP330W вътре проекторной лампи LMP-F331 за проектор SONY VPL-FH31,VPL-FH35,VPL-FH36,VPL-FX37,VPL-F500H.

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 318.40
Оригинален проектор DLP ТВ гола крушка 915B403001 за MITSUBISHI WD-65C8, WD-73C8, WD-60C9, WD-65837, WD-65735, WD-60735, WD-65736
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален проектор DLP ТВ гола крушка 915B403001 за MITSUBISHI WD-65C8, WD-73C8, WD-60C9, WD-65837, WD-65735, WD-60735, WD-65736

Светилка Спец : Оригинални VIP180 E22Светилка Модел : 915 B403001Wattage : 180 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ МД73737 / МД73837 / МД82737 / МД82837ОписОригиналниот DLP ТВлцд Проектор Голи Светилка 915 B403001 за МИЦУБИШИ МД65 C8, МД73 C8, МД60 C9, МД65837, МД65735, МД60735, МД65736Светилка Модел915 B403001Проектор : За МИЦУБИШИ МД65 C8 / МД73 C8 / МД60 C9 / МД65837 / МД65735 / МД60735 / МД65736 / МД60 C8 / МД73735 / МД73736 / МД73835 / МД65835 / МД73 C9 / МД60737 / МД65737 / МД73737 / МД73837 / МД82737 / МД82837 ПроекториWattage180 WСветилка живот : 2000 HТип : Оригиналната ТВлцд Проектор Гола Сијалица1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

BGN 146.00 153.60
BL-FP280I SP.8UP01GC01 оригинална лампа на проектора за W307STi X307UST X307USTi W307UST
 • Ново
Оценка на продукта:

BL-FP280I SP.8UP01GC01 оригинална лампа на проектора за W307STi X307UST X307USTi W307UST

BLFP280 I СП.8 UP01 GC01 Оригинални Проектор Светилка за W307 STi X307 UST X307 USTi W307 USTБрој На Модел : BLFP280 IДел Број : СП.8 UP01 GC01Сијалица Тип : PVIP 280 / 0.9 E20.9Живот време : 20003000 часаFittable проектор модели : OPTO МА W307 UST W307 UST / I W307 USTiW317 UST X307 UST X307 UST / I X307 USTiПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western UnionГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција...

BGN 160.00 168.00
Elplp78/V13H010L78 съвместима лампа на проектора с корпус за EB-SXW18 SXW03 EB-S200 S17 S18 EB-S120 EB-S03 EB-98 EB-97 happybat
 • Ново
Оценка на продукта:

Elplp78/V13H010L78 съвместима лампа на проектора с корпус за EB-SXW18 SXW03 EB-S200 S17 S18 EB-S120 EB-S03 EB-98 EB-97 happybat

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 39.00 47.97
Подмяна на DLP ТЕЛЕВИЗОР проектор гола крушка 915P026010 за MITSUBISHI WD-52627 / WD-52628 / WD-62627 / WD-62628 проектори
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на DLP ТЕЛЕВИЗОР проектор гола крушка 915P026010 за MITSUBISHI WD-52627 / WD-52628 / WD-62627 / WD-62628 проектори

Светилка Спец : Замена Голи Крушка СветилкаСветилка Модел : 915 P026010Wattage : 120 WСветилка Живот : 2000 ~ 3000 часаПроектор / Проектори : МИЦУБИШИ МД52627 / МД52628 / МД62627 / МД62628ОписЗамена DLP ТВлцд Проектор Голи Светилка 915 P026010 за МИЦУБИШИ МД52627 / МД52628 / МД62627 / МД62628 ПроекториСветилка Модел915 P026010Проектор : За МИЦУБИШИ МД52627 / МД52628 / МД62627 / МД62628 ПроекториWattage120 WСветилка живот : 2000 HТип : ТВлцд Проектор Гола Сијалица1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

BGN 40.00 41.60
Съвместима лампа на проектора ELPLP78/V13H010L78 за PowerLite EX7230 PRO, EX7235 PRO, домашно кино 2000,2030,725 HD, 730hd happybate
 • Ново
Оценка на продукта:

Съвместима лампа на проектора ELPLP78/V13H010L78 за PowerLite EX7230 PRO, EX7235 PRO, домашно кино 2000,2030,725 HD, 730hd happybate

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 30.00 34.88
Безплатна доставка оригинала P-VIP 240 W лампа вътре в лампата 5J. J9E05. 001 за BENQ W1500, W1400 проектори.
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка оригинала P-VIP 240 W лампа вътре в лампата 5J. J9E05. 001 за BENQ W1500, W1400 проектори.

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 5 J.J9 E05.001 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHP Фитување за : BENQ W1500,W1400 Проектори.Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

BGN 139.00 158.40
Безплатна доставка ! Нова оригинална OEM лампа с корпус 003-102119-01 за проектори КРИСТИ DHD670-E DHD675-E DWU670-E
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка ! Нова оригинална OEM лампа с корпус 003-102119-01 за проектори КРИСТИ DHD670-E DHD675-E DWU670-E

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 00310211901 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : VIP330Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

BGN 282.00 320.00
Високо качество на 9E. 0CG03. 001 Repacement проектор гола крушка за Benq SP870 проектор с гаранция за 180 дни
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 9E. 0CG03. 001 Repacement проектор гола крушка за Benq SP870 проектор с гаранция за 180 дни

Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.Опис : 1.Дел No : 9 E.0 CG03.0012...

BGN 39.98
Гаранция 120 дни оригиналната лампа на проектора bub CS. 5JJ1K. 001 за MP620 MP720
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция 120 дни оригиналната лампа на проектора bub CS. 5JJ1K. 001 за MP620 MP720

Оригиналниот проектор крушка светилка КС.5 JJ1 K.001 за MP620 MP720SKU : КС.5 JJ1 K.001Номинална моќност : PVIP 180230 / 1.0 E20.6 Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Светилка тип : гол светилкаПросечен Живот (часот) : околу 20003000hrs Гаранција : 120daysFiting за : MP620 MP720Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

BGN 100.00 108.80
Подмяна на лампи с нажежаема жичка VLT-XL30LP за MITSUBISHI LVP-XL25 / LVP-XL25U / LVP-XL30 / LVP-XL30U / SL25U / XL25U / XL30U
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на лампи с нажежаема жичка VLT-XL30LP за MITSUBISHI LVP-XL25 / LVP-XL25U / LVP-XL30 / LVP-XL30U / SL25U / XL25U / XL30U

Функција : Замена Голи СветилкаСветилка Модул : VLTXL30 LPСветилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 270 WПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ LVPXL25 / LVPXL25 U / LVPXL30ОписЗамена Светилки Сијалица, VLTXL30 LP за МИЦУБИШИ LVPXL25 / LVPXL25 U / LVPXL30 / LVPXL30 U / SL25 U / XL25 U / XL30 UСветилка Модел VLTXL30 LPПроектор : За МИЦУБИШИ LVPXL25 / LVPXL25 U / LVPXL30 / LVPXL30 U / SL25 U / XL25 U / XL30 UWattage270 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Замена на Проектор светилка без домување1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

BGN 46.00 47.97