• Ново
BL-FP280I SP.8UP01GC01 оригинална лампа на проектора за W307STi X307UST X307USTi W307UST

BL-FP280I SP.8UP01GC01 оригинална лампа на проектора за W307STi X307UST X307USTi W307UST

Buyers rating:
-5 % BGN 160.00
BGN 168.00

Брой продукти

BL-FP280 I СП.8 UP01 GC01 Оригинални Проектор Светилка за W307 STi X307 UST X307 USTi W307 UST
Број На Модел :
BL-FP280 I
Дел Број :
СП.8 UP01 GC01
Сијалица Тип : P-VIP 280/0.9 E20.9
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
OPTO МА W307 UST W307 UST/I W307 USTi
W317 UST X307 UST X307 UST/I X307 USTi
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција. Детални Слики
Нашите Услуги
Она што можеме да ви понудиме :
1. Оригиналниот светилка модул(НП)
2. Оригиналниот светилка со домување(O B H) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3. Компатибилен светилка со домување( БЛАГАЈНИЧКИ H) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4. Далечински Контроли за сите брендови.
5. Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.
6. Снабдување Способност : 5000 pc/месец
7 : Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција.
Компанијата Информации
Geying Electronics Co., Ltd. е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година. Тоа материјали оригинални светилка модул (НП), оригинални светилка со домување (OBH), и оригинални голи светилка (ОБ) со 180-Ден гаранција.
За нуди клиенти one-stop shop во нашата компанија со ниски трошоци, не само ние работиме со производители на проектор светилки, но со неколку проектор поврзани со производителите на години, како што проектор таванот планината, проектор екран, ласерски пен.

Други функции

Номер На Модела:
BL-FP280I
търговска марка:
ГЕЙИНГ
Модел лампа:
BL-FP280I
Тип Лампа С Нажежаема Жичка.:
P-VIP 280/0. 9 E20. 9
време на живот:
2000-3000 часа работа
ПОДХОДЯЩ ЗА:
W307STi X307UST X307USTi W307UST
Гаранция:
6 месеца
Доставка:
в рамките на 24 часа след плащането
Опаковка:
Картонена кутия с пяна

Най-добри сделки

AWOs 5J.J7L05. 001 Смяна на лампа на проектора с корпус за проектор BENQ W1070 / W1080ST лампа с нажежаема жичка вътре гаранция за 150 дни
  • Ново
Оценка на продукта:

AWOs 5J.J7L05. 001 Смяна на лампа на проектора с корпус за проектор BENQ W1070 / W1080ST лампа с нажежаема жичка вътре гаранция за 150 дни

Опис На ПроизводотСветилка ID : 5 J.J7 L05.001Светилка Тип : Висок Квалитет на Сијалица со ДомувањеКомпатибилен Проектор : BENQ Проектори W1070 / W1080 / 5 J.J7 L05.001 / Она Што Ние Можеме Да СнабдувањеA> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)C> Original ВИП / UHP / SHP / NSHA / NSH проектор гола сијалица(ОБ)D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)За Превозот1...

BGN 68.00 80.00
Оригинална лампа за проектор, лампа с нажежаема жичка с корпус ПС-LP34 / 5322B001 за проектор CANON LV-7490/ПС-8320
  • Ново
Оценка на продукта:

Оригинална лампа за проектор, лампа с нажежаема жичка с корпус ПС-LP34 / 5322B001 за проектор CANON LV-7490/ПС-8320

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 190.00 204.80
Безплатна доставка изцяло нов проектор гола крушка ЕО. J2702. 001 за ACER PD523PD/PD525PW / PD527W проектор
  • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка изцяло нов проектор гола крушка ЕО. J2702. 001 за ACER PD523PD/PD525PW / PD527W проектор

Articel Бр : EC.J2702.001 За Модел : PD523 PD / PD525 PD / PD525 PW / PD527 D / PD527 W Светилка модел : VIP230 WСветилка живот : 2000 HИспорака110piece : 12days по плаќање1150piece : 35days по плаќање51100piece : 510days по плаќањеВо текот 100piece може да се разговараГаранцијаОригиналниот светилка : 120days од фактурата датумКомпатибилен светилка : 120days од фактурата датумПревозот И Ракувањето Со1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето...

BGN 40.00 51.20
Съвместима лампа на проектора за SHARP AN-A10LP/BQC-PGA10X/ / 1, PG-A10S,PG-A10S-SL, PG-A10X,PG-A10X-SL
  • Ново
Оценка на продукта:

Съвместима лампа на проектора за SHARP AN-A10LP/BQC-PGA10X/ / 1, PG-A10S,PG-A10S-SL, PG-A10X,PG-A10X-SL

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : ОСТРИ СТРA10 S, СТРA10 SSL, СТРA10 X, СТРA10 XSL Фра број : ЕA10 LP,BQCPGA10 X / / 1 Wattage : 165 W Светилка Живот : 3000 (нормално) / 4500 (економија) Часа

BGN 131.00 137.42
Високо качество на оригинален проектор лампа XL-2400 UHP 100/120 W за KDF-42E2000 KDF-46E2000 KDF-46E2010 с 6 месеца
  • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на оригинален проектор лампа XL-2400 UHP 100/120 W за KDF-42E2000 KDF-46E2000 KDF-46E2010 с 6 месеца

XL2400 ТВ СВЕТИЛКА ЗА KDF46 E2000 / KDF50 E2000 / KDF50 E2010 / KDF55 E2000 / KDFE42 A10 Опис на ПроизводотБрој На Модел : XL2400Тип : Гола сијалицаСијалица Тип : UHP100 / 200 WЖивот време : 20003000 ЧасаРабота со : Син y KDF46 E2000 / KDF50 E2000 / KDF50 E2010 / KDF55 E2000 / KDFE42 A10 / KDFE42 A11 / KDFE42 A11 E / KDFE50 A10 / KDFE50 A11 / KDFE50 A11 E / KDFE50 A12 U / KF42 E200Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : W ithin 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Стр aypal, T / T, Western Union Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани со успеа работата на проектори...

BGN 105.00 110.40
Смяна на лампа на проектора с високо качество VLT-X30LP за X30U X30
  • Ново
Оценка на продукта:

Смяна на лампа на проектора с високо качество VLT-X30LP за X30U X30

Замена на висок квалитет на проектор светилки сијалица, VLTX30 LP за X30 U X30SKU : VLTX30 LPНоминална моќност : 130 W Апликација : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење,училиште, канцеларија.Просечен Живот (часот) : околу 20003000hrsСветилка тип : со станбен Гаранција : 120daysFiting за : X30 U X30Превозот со : DHL,EMS,Fedex,итнИспорака време : во рок од 3 дена по добивањето на уплататаДетали : Ние можеме да снабдување : 1...

BGN 110.00 120.00
Високо съвместима лампа на проектора P-VIP 180-230/1.0 E20.6 BL-FU220A за THEME-S HD6800 HD72 HD72i HD73 HD74 и др.
  • Ново
Оценка на продукта:

Високо съвместима лампа на проектора P-VIP 180-230/1.0 E20.6 BL-FU220A за THEME-S HD6800 HD72 HD72i HD73 HD74 и др.

Висок квалитет на компатибилен PVIP 180230 / 1.0 E20.6 Гола Проектор светилка BLFU220 A за Optoma ТЕМАS HD6800 HD72 HD72i HD73 HD74 и др.Основни Информации.Објектот BLFU220 A Светилка PVIP 180230 / 1.0 E20.6 животниот век 20003000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова...

BGN 43.00 46.61
Висококачествена Проекторная лампа VLT-HC100LP за MITSUBISHI HC100 с японски оригинален горелка phoenix
  • Ново
Оценка на продукта:

Висококачествена Проекторная лампа VLT-HC100LP за MITSUBISHI HC100 с японски оригинален горелка phoenix

Функција : Висок квалитет на Проектор светилкаСветилка Модул : VLTHC100 LPСветилка Живот : 2000h">>2000hWattage : 200 WПроектор / Проектори : За МИЦУБИШИ HC100ОписВисок квалитет на Проектор светилка VLTHC100 LP за МИЦУБИШИ HC100 со Јапонија феникс оригинални светилка режачСветилка Модел VLTHC100 LPПроектор : За МИЦУБИШИ HC100Wattage200 WСветилка живот : > 2000 ЧасаТип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена...

BGN 93.00 97.57
Elplp78/V13H010L78 съвместима лампа на проектора с корпус за EB-SXW18 SXW03 EB-S200 S17 S18 EB-S120 EB-S03 EB-98 EB-97 happybat
  • Ново
Оценка на продукта:

Elplp78/V13H010L78 съвместима лампа на проектора с корпус за EB-SXW18 SXW03 EB-S200 S17 S18 EB-S120 EB-S03 EB-98 EB-97 happybat

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BGN 39.00 47.97