• Ново
5 броя от 75*2100 мм за опесъчаване ленти за метал 2100 * 75 мм карборунд шлайфане на екрана на мокър и сух, с двойно предназначение с шкурка 60 120 180 240

5 броя от 75*2100 мм за опесъчаване ленти за метал 2100 * 75 мм карборунд шлайфане на екрана на мокър и сух, с двойно предназначение с шкурка 60 120 180 240

Buyers rating:
-4 % BGN 38.00
BGN 39.49

Брой продукти


75*2100mm Пескарење Појас За Метал
на пескарење појас за легури на бакар, алуминиум, цинк легура полирање. Како што чешми, брави, фамилии и така натаму.
Пескарење појас е густа песок, мека тип, со топлина и отпорност на вода. Влажни и суви употреба.
Може да додадете coolant, мелење ефект е многу добро! Ширина : 75mm Периметар : 2100mm Ронки : 60 120 180 240 (ве Молиме Изберете)
Ние може да зависност од вашите барања за производство,
Ако треба други чакал и големина, ве молиме контактирајте со мене во секое време,
Цената е 5 Парчиња Пакет. Прилагоди на големината. Бесплатен превозот на Производот Слика
Нашите Услуги

Други функции

Обяснение:
5 Броя Песъчинки 60, 5 Броя Песъчинки 120, 5 Броя Песъчинки 180, 5 Броя Песъчинки 240
Тип:
Шлайфане Трясък
is_customized:
Yes
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Номер На Модела:
TJ438
Размер:
75*2100mm

Най-добри сделки

Набор от 10шт 5*180 мм игли като напильники Diamond файл бижутер Диамантена резба занаятчийски инструмент метал, стъкло, камък Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Набор от 10шт 5*180 мм игли като напильники Diamond файл бижутер Диамантена резба занаятчийски инструмент метал, стъкло, камък Безплатна доставка

Поставете 10pcs 5*180mm Игла Датотеки Jeweler Дијамант Резба Занает Алатка Метал и Стакло Камен Бесплатен Превозот

BGN 15.84
Супер острене с острилка Корунд масло камък воденичен камък 200 ъгъл на ножа употреба
 • Ново
Оценка на продукта:

Супер острене с острилка Корунд масло камък воденичен камък 200 ъгъл на ножа употреба

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Quanlity Супер Тешко,Отпорност на Триење,Не капка згура Може да соработуваат со работ острилка или рака употреба.Спецификации : Големина : 150mm*20mm*5mm Тип : 001 : Корунд масло камен(200#) Пакет се Вклучени : 1pcs Острат Камења

BGN 4.80
Z-LION 5 инча, 125 mm гумена подплата на супер гъвкава автомобили полиране полиращи машини с M145 / 8-11 кука и контур подплата
 • Ново
Оценка на продукта:

Z-LION 5 инча, 125 mm гумена подплата на супер гъвкава автомобили полиране полиращи машини с M145 / 8-11 кука и контур подплата

ZЛАВ 5 Инчен 125mm Гумена Подлога Подлога Супер Флексибилни Автомобил Полирање Burnishing Брусилки Со M14 или 5 / 811 Кука & Јамка Поддршка ПодлогаИме на производ : супер флексибилни гума backer подлогаГолемина : 5" / 124mm, внатрешниот дупка 11mmПакет : 1 ПарчеКонекција : 5 / 811 или M14Опис : Супер флексибилни гума backer подлога се наменети за поврзување полирање алатка и полирање влошки...

BGN 16.00 21.87
Безплатна доставка 1бр нова бяла среден Керамични тънки нокти тренировки електрически ноктите салон за маникюр, педикюр нож машина
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр нова бяла среден Керамични тънки нокти тренировки електрически ноктите салон за маникюр, педикюр нож машина

Конусна Форма 3 / 32" Месо Тело Со Дијаметар Од Конусна Керамички Помине Вежба Малку Медиумпараметар: Flute Големина : Φ6mm вкупна Должина : 52mm месо тело Големина : 3 / 32" Материјал : Керамички ЦиркониПредности : 1...

BGN 20.00 33.52
Високо качество на 50шт 13 мм вълнен филц полиране полировальный кръг шлайфане полировальный мат+2 елемента 3,2 мм хвостовики за въртящ се инструмент аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 50шт 13 мм вълнен филц полиране полировальный кръг шлайфане полировальный мат+2 елемента 3,2 мм хвостовики за въртящ се инструмент аксесоари

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Волна Полирање Тркала3 Материјал : Избор на Чиста Волна + Метал4...

BGN 1.89
Набор от 10шт 140мм игли като напильники бижутер Диамантена резба занаятчийски инструмент метал, стъкло, камък Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Набор от 10шт 140мм игли като напильники бижутер Диамантена резба занаятчийски инструмент метал, стъкло, камък Безплатна доставка

Поставете 10pcs 3*140mm Игла Датотеки Jeweler Дијамант Резба Занает Алатка Метал и Стакло Камен Бесплатен Превозот

BGN 8.80
TASP на Ротари беседки беседка притежателя 30шт 2.35 мм джолан мини бормашина аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

TASP на Ротари беседки беседка притежателя 30шт 2.35 мм джолан мини бормашина аксесоари

30 Парчиња Арбор Ротациони Носителот 3 / 32" 2.35 mm месо тело Одговараат за Засилен CutOff Диск Поврзување месо телоОвие mandrels се дупчиња со 2.35 mm( 3 / 32")месо тело...

BGN 9.58
10 бр paddle коническое колелото шкурка за опесъчаване корона с дръжка за Опесъчаване хартия конус дърво, метал полировальный инструмент
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр paddle коническое колелото шкурка за опесъчаване корона с дръжка за Опесъчаване хартия конус дърво, метал полировальный инструмент

10 компјутери Impeller Конусна Тркала Sandpaper Мелење на Главата и Со Рачка Пескарење Хартија Конус Дрво, Метал Полирање АлаткаМесо тело : 6mmГлавата големина : 15mm~80mmВисина : 20mmУпотребата на рачката на матични1...

BGN 13.00 13.87
DIATOOL 40pcs 4/100mm Diamond Flexible Dry Polishing Pad For Granite Marble Hard Stone Working Without Water Sanding Disks
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 40pcs 4/100mm Diamond Flexible Dry Polishing Pad For Granite Marble Hard Stone Working Without Water Sanding Disks

Предмет : цена за 40pcs Смола бонд,Лепенка назад, флексибилни, сува полирање подлога(Внимание : бојата или обликот може да се различни, бидејќи тие се од различни места, но квалитетот се сите професионални, се надевам дека ќе се обидувам, ви благодариме)Спецификација : 100 X1.5mmКоличина : 40pcs целосно ( 5pcs секој чакал )Функција : 1...

BGN 234.00 320.00
1 бр. на Едро песъчинки 80 шлайфане на кръг с дебелина 3 mm кръгла слепи кръг за полиране и премахване на ръжда абразивен инструмент 100X3X16 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. на Едро песъчинки 80 шлайфане на кръг с дебелина 3 mm кръгла слепи кръг за полиране и премахване на ръжда абразивен инструмент 100X3X16 мм

1 Pcs трговија на Големо Ронки 80 Мелење Тркала Дебелина 3мм Круг Слепи Тркала За Полирање & Отстранување на Рѓа Абразивни Алатка 100 X3 X16 mm Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

BGN 2.00 4.46
5 броя на 50*25 мм премиум качество 6 мм Вал се монтира нетъкан полировальный кръг за с тел рисунка мивка от неръждаема стомана
 • Ново
Оценка на продукта:

5 броя на 50*25 мм премиум качество 6 мм Вал се монтира нетъкан полировальный кръг за с тел рисунка мивка от неръждаема стомана

Производот Микс : Увезени 3 M неплетени пескарење подлога, X тежина абразивни платноГолемина на : 50 (Дијаметар) mm * 25 (Дебелина) mm, 6 (окно) mmРонки големина : #320Функција : Флексибилни лице во согласност Заврши во голема мера се намали прашинаПримена : Оваа монтирани размавта тркала се изработени од неплетени влакна и абразивни крпа.Се користи за мат или сатен завршува на црна и обоени метали...

BGN 20.48
1Pcs 8 model 200-10000choose Grit Knife Razor Sharpener Fine Stone Polishing Sharping Whetstone Oilstone Jade
 • Ново
Оценка на продукта:

1Pcs 8 model 200-10000choose Grit Knife Razor Sharpener Fine Stone Polishing Sharping Whetstone Oilstone Jade

100% Сосема Нов и Висок Quanlity Супер Тешко,Отпорност на Триење,Не капка згура Може да соработуваат со работ острилка или рака употреба.Големина : 150mm*20mm*5mm Тип : 001 : Корунд масло камен(200#)002 : Зелена јаглерод масло камен(400#)003 : Бор карбид масло камен(800#)004 : Црна оникс масло камен(1500#)005 : Рубин масло камен(3000#)006 : Бела ахат масло камен(6000#)007 : Дијамант масло камен(8000#)008 : Смарагд масло камен(10000#)1pcs Острат Камења

BGN 5.00 6.24
5 бр 20 мм Диаметър на диамантения покриване на тренировка мраморни плочки стъкло дупка триони, режещи инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр 20 мм Диаметър на диамантения покриване на тренировка мраморни плочки стъкло дупка триони, режещи инструменти

5 Парчиња Дијамант Обложени Вежба МалкуДијаметар Големина : 20mmОвој дијамант обложени core вежба малку отстранува полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или другиМатеријали и само потребите за вода за подмачкувањеМоже да се користи со стандардните електрични вежбаСекогаш користете лубриканти (вода), инаку дијамант core вежба ќе изгориЗапочнете ја вашата дупка дијагонално, направи круг трага и потоа држете притиснато вежба праваЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 0.51.5 mm разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.Пакетот вклучува : 5 Парчиња 20mm Дијамант Обложени Вежба Малку

BGN 21.15
DIATOOL 8 бр. / компл. 5 Диамант гъвкави сухи полиращи подложки 125 мм, диск за шлайфане шлайфане диск за гранит, мрамор, керамика
 • Ново
Оценка на продукта:

DIATOOL 8 бр. / компл. 5 Диамант гъвкави сухи полиращи подложки 125 мм, диск за шлайфане шлайфане диск за гранит, мрамор, керамика

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 69.00 78.77
1бр нокти бормашина черен Керамичен крак бита Керамични грижи за красотата на ноктите файл маникюр козметичен педикюр електрическа Пробивна машина
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр нокти бормашина черен Керамичен крак бита Керамични грижи за красотата на ноктите файл маникюр козметичен педикюр електрическа Пробивна машина

3 / 32" Црна Керамички Помине Вежба Бит Под Ноктите Почиста Бит СреденПредности : 1 Антибактериски2...

BGN 20.00 33.22
100 мм 4 инчов Diamond покрити с titanium шлайфане изпъкнал диск за ъглошлайф дупка беседки 16 мм 5/8 за стъклен камък
 • Ново
Оценка на продукта:

100 мм 4 инчов Diamond покрити с titanium шлайфане изпъкнал диск за ъглошлайф дупка беседки 16 мм 5/8 за стъклен камък

4" Дијамант Обложени Мелење Диск Тркало Конвексни За Агол Мелница Ронки 150Спецификација За Производ : Надворешен дијаметар : 4" (100mm)Арбор дупка : 5 / 8" (16mm)Дебелина : 1.2 mmРонки : 150 (среден чакал)ВРТЕЖИ во минута : 12000Количина : 1 ПарчеПогодни за употреба во мелење на стакло, мермер или рокРедовен Воздушен поштенски од Кина во Светот и трае 1030 дена испорака до вашиот дом.Ние ќе испрати вашата нарачка во рок од 12 дена по плаќање е примена и да се расчисти...

BGN 11.00 11.20
Отлични Абразивни Инструменти За Маникюр Пилинг Песъчинки Файл Буфери За Нокти Извита Маникюр, Педикюр, Маникюр, Салон Accessories10pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Отлични Абразивни Инструменти За Маникюр Пилинг Песъчинки Файл Буфери За Нокти Извита Маникюр, Педикюр, Маникюр, Салон Accessories10pcs

Супериорен Абразивни Алатки Помине Уметност Пескарење Ронки Датотека Помине Buffers Криви Педикир Маникир Нокти Салон Accessories10pcs Опис Карактеристики : висок квалитет на баферот пескарење блоковиМоже да се користи за прст и пети ноктитеЕдноставен и лесен за употребаПогоден за professional или home помине уметност употребаПакет се Вклучени 10 PCSПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 3.00 4.83
115 мм кръгла площадка за опесъчаване осцилиращ Мультитул за Фейн Multimaster Chicago Bosch D29
 • Ново
Оценка на продукта:

115 мм кръгла площадка за опесъчаване осцилиращ Мультитул за Фейн Multimaster Chicago Bosch D29

115mm Круг Пескарење Подлога Осцилирачки Multitool заFein Multimaster Чикаго Бош D29Детали : Име : Круг Пескарење Подлога Материјал : не ' Рѓосувачки Челик+ЕВА Боја : Црна и сребрена Големина : 115mm / 4.5 инчен Количина : 1 Сет Забелешка : ве Молиме да се провери и потврди пакет содржина и цена пред да го купат.За било какви прашања,pls контактирајте со нас веднаш.Ви благодариме...

BGN 10.00 12.50