• Ново
2.35 мм джолан свински кожа четка за полиране опесъчаване корона на електрически инструменти, аксесоари, дърворезба чистящая четка инструменти

2.35 мм джолан свински кожа четка за полиране опесъчаване корона на електрически инструменти, аксесоари, дърворезба чистящая четка инструменти

Buyers rating:
-13 % BGN 6.00
BGN 6.93

Брой продукти


2.35 mm месо тело Pigskin Кожа Четка Полирање Мелење Главата Електрични Алатки Додатоци резби во Дрво Четка за Чистење Алатки
Спецификација :
Shanks : 2.35 mm
Материјал : свиња коса Cowhide
Пакет : 5 компјутери четка глава

Други функции

Номер На Модела:
L21
Направи си Сам пособия:
Коментари
is_customized:
Yes
Тип:
Полска Главата

Най-добри сделки

5 броя от 75*2100 мм за опесъчаване ленти за метал 2100 * 75 мм карборунд шлайфане на екрана на мокър и сух, с двойно предназначение с шкурка 60 120 180 240
 • Ново
Оценка на продукта:

5 броя от 75*2100 мм за опесъчаване ленти за метал 2100 * 75 мм карборунд шлайфане на екрана на мокър и сух, с двойно предназначение с шкурка 60 120 180 240

75*2100mm Пескарење Појас За Метална пескарење појас за легури на бакар, алуминиум, цинк легура полирање...

BGN 38.00 39.49
Голяма бъчва лъскав горния Керамични нокти тренировка за електрически маникюр, педикюр ноктите салон нож машина Аксесоари Инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Голяма бъчва лъскав горния Керамични нокти тренировка за електрически маникюр, педикюр ноктите салон нож машина Аксесоари Инструменти

3 / 32" Големи Барел Се Изедначи На Врвот Керамички Помине ВежбаПредности : 1 Антибактериски2 Не затнување3 Отпор на киселина, алкално и топлина4...

BGN 19.00 32.42
Набор от 10шт 5*180 мм игли като напильники Diamond файл бижутер Диамантена резба занаятчийски инструмент метал, стъкло, камък Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Набор от 10шт 5*180 мм игли като напильники Diamond файл бижутер Диамантена резба занаятчийски инструмент метал, стъкло, камък Безплатна доставка

Поставете 10pcs 5*180mm Игла Датотеки Jeweler Дијамант Резба Занает Алатка Метал и Стакло Камен Бесплатен Превозот

BGN 15.84
10x тел от неръждаема стомана колела, четки за бормашина dremel комплект аксесоари въртящ се инструмент мини - телени четки абразивная почистване на чеп шлифоване
 • Ново
Оценка на продукта:

10x тел от неръждаема стомана колела, четки за бормашина dremel комплект аксесоари въртящ се инструмент мини - телени четки абразивная почистване на чеп шлифоване

Спецификации : Vтип дијаметар : 15~18mm Iтип дијаметар : 5~8мм Ттип на површината дијаметар : 30мм Род дијаметар : 3мм Род должина : 40mm Пакет се вклучени : 10pcs / set

BGN 7.00 7.98
Отлични Абразивни Инструменти За Маникюр Пилинг Песъчинки Файл Буфери За Нокти Извита Маникюр, Педикюр, Маникюр, Салон Accessories10pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Отлични Абразивни Инструменти За Маникюр Пилинг Песъчинки Файл Буфери За Нокти Извита Маникюр, Педикюр, Маникюр, Салон Accessories10pcs

Супериорен Абразивни Алатки Помине Уметност Пескарење Ронки Датотека Помине Buffers Криви Педикир Маникир Нокти Салон Accessories10pcs Опис Карактеристики : висок квалитет на баферот пескарење блоковиМоже да се користи за прст и пети ноктитеЕдноставен и лесен за употребаПогоден за professional или home помине уметност употребаПакет се Вклучени 10 PCSПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 3.00 4.83
Професионална абразивная машина за нокти 1 комплект карета перална машина за нокти мини електрическа мелница красотата на ноктите комплекти AA
 • Ново
Оценка на продукта:

Професионална абразивная машина за нокти 1 комплект карета перална машина за нокти мини електрическа мелница красотата на ноктите комплекти AA

Професионални Абразивни Машина За Помине Уметност 1 Сет Ноктите Полирање Машина Мини Електрични Мелење Машина Убавина Ноктите Колекции АА Опис Карактеристики : 100% сосема нов!1...

BGN 6.00 8.99
Z-LION 5 инча, 125 mm гумена подплата на супер гъвкава автомобили полиране полиращи машини с M145 / 8-11 кука и контур подплата
 • Ново
Оценка на продукта:

Z-LION 5 инча, 125 mm гумена подплата на супер гъвкава автомобили полиране полиращи машини с M145 / 8-11 кука и контур подплата

ZЛАВ 5 Инчен 125mm Гумена Подлога Подлога Супер Флексибилни Автомобил Полирање Burnishing Брусилки Со M14 или 5 / 811 Кука & Јамка Поддршка ПодлогаИме на производ : супер флексибилни гума backer подлогаГолемина : 5" / 124mm, внатрешниот дупка 11mmПакет : 1 ПарчеКонекција : 5 / 811 или M14Опис : Супер флексибилни гума backer подлога се наменети за поврзување полирање алатка и полирање влошки...

BGN 16.00 21.87
FINGLEE трапециевидный Diamond бетон, шлайфане обувки полиращи подложки двоен сегмент на пръчката 6 дупки резба M6 40x10x10mm x2
 • Ново
Оценка на продукта:

FINGLEE трапециевидный Diamond бетон, шлайфане обувки полиращи подложки двоен сегмент на пръчката 6 дупки резба M6 40x10x10mm x2

ЗА ПОВЕЌЕ ПОВРЗАНИ СО ПРОИЗВОДИ : Модел БР : FLOCL62 BMOQ : 1pcСегмент Големина : 40x10x10mmИнсталирање Дупка : 3 дупки на М4 конец,3 дупка M6Сечилото Дебелина : 10 ммОблик : Две Бар сегментКористење начин : Суво / ВлажноПакет : 3pcs / многуМатеријал : Синтетички дијаманти, метал бондОпсегот на Употреба : Конкретни подот на сите hardnesses или друг камен кат полирање.Машина : Подот мелење машинаВнимание !!Оваа цел ќе случајно испрати FLOCL62 B1 број на чакал #50 до вас.Ако сакате да ја други жито...

BGN 67.18
Безплатна доставка 1бр бял керамичен нокти тренировка заоблени бъчва топката топ малко електрическа Пробивна маникюр машина ноктите салон инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 1бр бял керамичен нокти тренировка заоблени бъчва топката топ малко електрическа Пробивна маникюр машина ноктите салон инструменти

3 / 32" месо тело со Дијаметар Големи Заоблени Врвот Керамички Вежба Бит Груб Со главата линиипараметар: Flute Големина : Φ6.6mm вкупна Должина : 38.1 mm месо тело Големина : 3 / 32" Материјал : Керамички ЦиркониПредности : 1...

BGN 20.00 33.36
4100 мм на рязане диск на диамант шлайфане кръг пильный диск, въртящ се диск Dremel шлайфане диск за стеклокерамики режещи инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

4100 мм на рязане диск на диамант шлайфане кръг пильный диск, въртящ се диск Dremel шлайфане диск за стеклокерамики режещи инструменти

Карактеристики : Мермер, гранит, стакло, керамика, ахат, дијаманти, жад и други кршливи материјали

BGN 10.00 15.98
6шт полиране на метал с аксесоари желязо / стомана/алуминий полиран метал стоманена метална четка с медна тел и четка четка фиброзна тъкан
 • Ново
Оценка на продукта:

6шт полиране на метал с аксесоари желязо / стомана/алуминий полиран метал стоманена метална четка с медна тел и четка четка фиброзна тъкан

6 парчиња Метал полирање со додатоци на железо / челик / алуминиум метал полирање Челик жица четка бакарна жица четка четка влакна текстил користат за 3мм griding машина

BGN 6.24
1бр голяма бъчва гладка горна част на краката, рашпили битове черно Керамични нокти тренировка на електрическа Пробивна маникюр, педикюр машина аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр голяма бъчва гладка горна част на краката, рашпили битове черно Керамични нокти тренировка на електрическа Пробивна маникюр, педикюр машина аксесоари

Црна Керамички Помине Вежба Бит Мазна Врвот Малку 3 / 32" Среденпараметар: Flute Големина : Φ6.6mm вкупна Должина : 38mm месо тело Големина : 3 / 32" Материјал : Керамички ЦиркониПредности : 1...

BGN 20.00 33.04
Новият 29 бр./компл. въртящ се инструмент аксесоари за мини бормашина, инструменти, подходящи за Dremel шлайфане полиране пилинг за дървообработване тренировка
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият 29 бр./компл. въртящ се инструмент аксесоари за мини бормашина, инструменти, подходящи за Dremel шлайфане полиране пилинг за дървообработване тренировка

Опис : Позиција покритие за одредување вежба брусилки, мелење секачи, алатки, брусилки со алатка со завртка, може дасе директно на држачот на картичката во ротари брусилки, и позиционирање...

BGN 7.00 14.02
10шт 100мм шлайфане диск за опесъчаване карета перална хартия шкурка 20 - 2000 абразивни инструменти за зърнени храни
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 100мм шлайфане диск за опесъчаване карета перална хартия шкурка 20 - 2000 абразивни инструменти за зърнени храни

[xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123][xlmodel][производи][43123] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне .. ОписЗабелешка : Ако клиентите да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,ова превозот не следење на информации.Можеби малку шанси за губење на пакети.Ве молиме да се разбере!Продавачот Советува : Или ве Молиме изберете Кина пост воздух mail повеќе Безбедност и Ефикасно![xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии

BGN 3.00 4.02
1-99 грама количествени машина, автоматична машина завалки прах, машина завалки хранене машини завалки медицина
 • Ново
Оценка на продукта:

1-99 грама количествени машина, автоматична машина завалки прах, машина завалки хранене машини завалки медицина

199 грама на квантитативно машини, автоматски прав пополнување на машина, Медицина пополнување на машина храна пополнување на машинабез англиски јазик прирачник кина plug 220 V

BGN 567.00 644.16