Водоустойчив временна татуировка рев на вълк вълци камък татуировка етикети флаш татуировка фалшиви татуировки за момиче жена мъж
  • Ново
Оценка на продукта:

Водоустойчив временна татуировка рев на вълк вълци камък татуировка етикети флаш татуировка фалшиви татуировки за момиче жена мъж

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.Големина : 8.5*7.5 CM

BGN 0.70
Безплатна доставка безопасна Игла 2 Зубец за свободата на перманентен грим татуировки машина за татуировки игли за вежди eyeline устните 50 бр. 2RL
  • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка безопасна Игла 2 Зубец за свободата на перманентен грим татуировки машина за татуировки игли за вежди Eyeline устните 50 бр. 2RL

Пакување : 2 R* 1bag (50pcs)1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5...

BGN 56.00 78.24
Общи игли за перманентен грим Charmant стерилизирани 50 бр 7f на Ротари татуировочная машина иглата 7 фиксирана за татуировки liberty
  • Ново
Оценка на продукта:

Общи игли за перманентен грим Charmant стерилизирани 50 бр 7f на Ротари татуировочная машина иглата 7 фиксирана за татуировки Liberty

Пакување : 7 Flat * 1bag (50pcs)1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5...

BGN 56.00 78.24
50шт 5f татуировки игли за електрически вежди татуировки машина дръжка перманентен грим Microblading игла за малки татуировки
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт 5f татуировки игли за електрически вежди татуировки машина дръжка перманентен грим Microblading игла за малки татуировки

50pcs 5f Тетоважа Игли За Веѓа Тетоважа Машина за Трајна Шминка Додатоци За Тетоважа работник еднократна Употреба Со Совети ( игли за Еднократна употреба, sterilized со гама зраци...

BGN 18.00 25.12
Електрическа перманентная машина грим дръжка акумулаторна машина татуировка на веждите грим красота завинаги татуировка пистолет за устни, очна линия
  • Ново
Оценка на продукта:

Електрическа перманентная машина грим дръжка акумулаторна машина татуировка на веждите грим красота завинаги татуировка пистолет за устни, очна линия

Електрични Трајна Шминка Машина Пенкало Батерија Веѓа Тетоважа Машина сочинуваат Убавина Засекогаш Тетоважа Пиштол За Усна EyelinerОпис : Професионални Веѓа тетоважа машина, стабилна и со силна енергија...

BGN 15.00 15.36
50шт agujas tebori blue permanent makeup microblading доставки 16 U shape blade for beauty eyebrow make up безплатна доставка
  • Ново
Оценка на продукта:

50шт Agujas Tebori Blue Permanent Makeup Microblading доставки 16 U Shape Blade For Beauty Eyebrow Make Up безплатна доставка

50 PCS agujas tebori сина трајна шминка microblading материјали 16 у облик на ножот за веѓа убавината ја сочинуваат бесплатен превозот16 U форма на ножот;1;боја имаме жолта и бела,ве молиме оставете порака за боја треба,или ние ќе ги испрати по Случаен избор2;повеќе квантитет,подобра цена,ако ви треба повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви цитирам најконкурентна цена.3;Ние сме фабрика за оваа ножеви,и може да ви понуди сите големина ножевиMicroblading игла 16 U;

BGN 21.00 22.34