Безплатна доставка L5972 L5972D
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка L5972 L5972D

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 17.00 17.41
IIC I2C логически преобразувател на ниво двупосочни модул от 5 до 3,3 за Arduino
 • Ново
Оценка на продукта:

IIC I2C логически преобразувател на ниво двупосочни модул от 5 до 3,3 за Arduino

ЖИТО I2 C Логика Ниво Конвертор Двонасочно модул 5 V да 3.3 V за Arduino Ако сакате да се купи повеќе,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви понудиме изненадени цена.1...

BGN 1.31
5 бр. / лот OLED Schild за D1 mini 0.66 zoll 64X48 IIC I2C
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / лот OLED Schild за D1 Mini 0.66 Zoll 64X48 IIC I2C

Функција : OLED Возачот IC : SSD1306Резолуција : 128 x 64Визуелна Агол : >160°Влезен Напон : 3.3 V ~ 6 VКомпатибилен I / O Ниво : 3.3 V, 5 VМини Големина : x 2.7 2.8 cmТреба само 2 I / O Портот за КонтролаЦелосно Компатибилен за arduino, 51Овој модел е бел екран.

BGN 23.98
USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP
 • Ново
Оценка на продукта:

USB ISP програмист за ATMEL AVR ATMega ATTiny 51 AVR Board ISP

、USB ISP Програмер за AVR ATMEL ATMega ATTiny 51 Vorstands ISP СимнувачотmerkmaleОдборот ATMega8 (L).Одборот überstromschutz.liste der unterstützten чипови : 51 Серијата : AT89 S51, AT89 S52,, AT89 S53, AT89 S8252AVR Серијата : ATTiny12 (L), ATTiny13 (V), ATTiny15 (L), ATTiny24 (V), ATTiny25 (V), ATTiny26 (L), ATTiny2313 (V), ATTiny44 (V), ATTiny45 (V), ATTiny84 (V), ATTiny85 (V), AT90 S2313 (L), AT90 S2323 (L), AT90 S2343 (L), AT90 S1200 (L), AT90 S8515 (L), AT90 S8535 (L), ATMEGA48 (V), ATMEGA8 (L), ATMEGA88 (V), ATMEGA8515 (L), ATMEGA8535 (L), ATMEGA16 (L), ATMEGA162 (V), ATMEGA163 (L), ATMEGA164 (V), ATMEGA165 (V), ATMEGA168 (V), ATMEGA169 (V), ATMEGA169 P (V), ATMEGA32 (L), ATMEGA324 (V), ATMEGA325 (V), ATMEGA3250 (V), ATMEGA329 (V), ATMEGA3290 (V), ATMEGA64 (L), ATMEGA640 (V), ATMEGA644 (V), ATMEGA645 (V), ATMEGA6450 (V), ATMEGA649 (V), ATMEGA6490 (V), ATMEGA128 (L), ATMEGA1280 (V), ATMEGA1281 (V), ATMEGA2560 (V), ATMEGA2561 (V), AT90 CAN32, AT90 CAN64, AT90 CAN128, AT90 PWM2 (Б), AT90 PWM3 (Б), итн.

BGN 1.98
10 бр. / лот I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino замяна
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр. / лот I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за Arduino замяна

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 16.16
1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за arduino подмяна на BMP1
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. I2C / SPI BMP280 3.3 цифров барометрический сензор за височина налягане машина за висока точност, с модул за Arduino подмяна на BMP1

GY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулGY BMP2803.3 висока прецизност altimeter сензор атмосферски притисок сензор модулBMP280 модул, атмосферски притисок сензор модулМодул модели : GY BMP2803.3Користење на чип : BMP2803 v напојување : Комуникација : стандард ЖИТО / SPI протокол за комуникацијаПритисок опсег : 3001100 hpaТешки злато PCB, машина за заварување процес за да се обезбеди квалитетPin проред : 2.54 mmМодул големина : 11.5 мм * 15 mmBMP280 притисок сензор е дизајниран за мобилни апликации...

BGN 2.08
200шт MMBT2907ALT1G MMBT2907A MMBT2907 SOT-23
 • Ново
Оценка на продукта:

200шт MMBT2907ALT1G MMBT2907A MMBT2907 SOT-23

MMBT2907 AДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 3.04
1бр 3 м водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18B20 за термометър качество температурен сензор кабел на сондата
 • Ново
Оценка на продукта:

1бр 3 м водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18B20 за термометър качество температурен сензор кабел на сондата

Висок Квалитет 1 Pcs 3М Водоотпорен Дигитални Температура Temp Сензор Сонда DS18 B20 За Термометар Висок Квалитет100% Сосема Нов и Висок КвалитетТука е DS18 B20 оригинални чип,три парична казна бакарна жица сензор на температура наВисок квалитет на цевка од нерѓосувачки челик и gre водоотпорен moistureproof спречи рѓаЦевка од нерѓосувачки челик големина : Прибл.6*50mm(Дијаметар*Должина)9 ~ 12 прилагодливи резолуцијаНапојување опсег : 3.0 V5.5 VТемпературата на работа опсег : 55°C ~ +125°C (67°F +257°F)Температура на чување опсег : 55°C ~ +125°C (67°F +257°F)Точност во текот на опсег од 10°C до +85°C : ±0.5°CНема други компоненти, уникатен еден автобус интерфејсИзлез доведе : црвено (VCC), жолта(ПОДАТОЦИ) , црна и бела(GND)Кабел должина : Околу.300 смБоја : Како што е прикажано 1x Водоотпорен Дигитални Температура Temp Сензор Сонда

BGN 4.00 4.77
Високо качество на 10шт 2M водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18b20 високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на 10шт 2M водоустойчив цифров датчик за температура, датчик за температура на сондата DS18b20 високо качество

100% Сосема Нов и Висок КвалитетТука е DS18 B20 оригинални чип,три парична казна бакарна жица сензор на температура наВисок квалитет на цевка од нерѓосувачки челик и gre водоотпорен moistureproof спречи рѓаЦевка од нерѓосувачки челик големина : Прибл.6*50mm(Дијаметар*Должина)9 ~ 12 прилагодливи резолуцијаНапојување опсег : 3.0 V5.5 VТемпературата на работа опсег : 55°C ~ +125°C (67°F +257°F)Температура на чување опсег : 55°C ~ 125°C (67°F +257°F)Точност во текот на опсег од 10°C ~ +85°C : ±0.5°C.Нема други компоненти, уникатен еден автобус интерфејсИзлез доведе : црвено (VCC), жолта(ПОДАТОЦИ) , црна и бела(GND)Кабел должина : Околу.200 cmБоја : Како што е прикажано 10x Водоотпорен Дигитални Температура Temp Сензор Сонда 1...

BGN 32.00 37.57
IVYUEEN Soft Silicone Thicker Half Skin Case Cover + 2 x Thumb Stick дръжки за PS4 Playstation Dualshock 4 Pro Slim Controller
 • Ново
Оценка на продукта:

IVYUEEN Soft Silicone Thicker Half Skin Case Cover + 2 X Thumb Stick дръжки за PS4 Playstation Dualshock 4 Pro Slim Controller

IVYUEEN 1 BUC Меки Силиконски Подебели Половина на Кожата Случај Маска + 2 x Палецот Налепници Костец за Sony PS4 Playstation Dualshock 4 Про Тенок Контролер Описи : Трети лица направен производот...

BGN 7.34
100 броя 5 мм кръгъл червен супер ярък излъчващите диоди led светлина 5000MCD
 • Ново
Оценка на продукта:

100 броя 5 мм кръгъл червен супер ярък излъчващите диоди Led светлина 5000MCD

5mm ledДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насИнформации За Исплата•Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 4.08
TSSOP16 SSOP16 SOP16 за Dip16 предаване на дъска DIP Pin Board стъпка адаптер нова
 • Ново
Оценка на продукта:

TSSOP16 SSOP16 SOP16 за Dip16 предаване на дъска DIP Pin Board стъпка адаптер нова

TSSOP16 SSOP16 SOP16 да DIP16Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 2.48
1206 SMD резистор 5% 1K Ω 100 бр./лот
 • Ново
Оценка на продукта:

1206 SMD резистор 5% 1K Ω 100 бр./лот

1206 1kДобредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас1.FEEBACK : •Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.•Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и НЕ ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

BGN 1.60
Tiny Toon Adventures Cartoon Workshop 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Tiny Toon Adventures Cartoon Workshop 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
Аладин 2 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game
 • Ново
Оценка на продукта:

Аладин 2 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
SMASHTV 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game
 • Ново
Оценка на продукта:

SMASHTV 60 Pin игрална карта за 8 битов играч Subor Game

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
Castle Quest 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Castle Quest 60 Pin Игрална Карта За 8 Битов Играч Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
Рок-н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч
 • Ново
Оценка на продукта:

Рок-н-рол раса на 16 бита на Голям Сив слот карти за NTSC играч

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 12.64
Семейство Адамс-Pugsleys Scavenger Hunt 16 бита голяма сива детска карта за NTSC играч
 • Ново
Оценка на продукта:

Семейство Адамс-Pugsleys Scavenger Hunt 16 бита голяма сива детска карта за NTSC играч

16 Малку 46pin Игра Картичка Капка Превозот БЕСПЛАТЕН Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 23.00 25.44
Дзен Intergalactic Ninja 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player
 • Ново
Оценка на продукта:

Дзен Intergalactic Ninja 60 Pin Game Card For 8 Bit Subor Game Player

8 Малку 60 Pin Игра Картичка Капка Превозот Бесплатен Превозот1 Руски купувачот , ве молиме кажете ни го вашето име со Три англиски Зборови , или пратката не ќе биде доставена и нема враќање!!!2...

BGN 11.00 11.18
1.8 m гейм контролер удължителен кабел 6 метра Бял джойстик геймпад захранване на данни кабел за зареждане захранващ проводник за контролера на Wii
 • Ново
Оценка на продукта:

1.8 M гейм контролер удължителен кабел 6 метра Бял джойстик геймпад захранване на данни кабел за зареждане захранващ проводник за контролера на Wii

Карактеристики : Кажете збогум на батерии, притискање на копчиња, и повеќе со купување на еден од овие екстра долг сензор бар продолжување кабли.Одлично за домашно кино поставување или било каде сакате да имате на вашиот Wii далеку од екранот.Користете 2 или 3 заедно за да се постигне уште повеќе должини.Екстра Долг 5.9 метри во должина.Висок квалитет на бакаркабел.Посигурен од батерии, и поевтини.Користете 2 или 3 за да се постигне повеќе должини.Погоден за Wii и НСВ Класичен Издание.Боја : БелаЗабелешка : Кога ја користите за НСВ Класичен Издание, ве молиме не заборавајте да се отстрани јасен случај покрие интерфејс.1 x 1.8 Метри Електронски Жица за Wii се Справи со Продолжување на Кабелот 1...

BGN 4.00 4.78
Безплатна доставка MIG20J103 MIG20J103H
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка MIG20J103 MIG20J103H

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 27.00 28.61
10 БР./ЛОТ IRGPC40F W13NK100Z STW13NK100Z RHRG30120 DSEK60-02 TO247 TO-247
 • Ново
Оценка на продукта:

10 БР./ЛОТ IRGPC40F W13NK100Z STW13NK100Z RHRG30120 DSEK60-02 TO247 TO-247

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 23.00 24.00
Безплатна доставка KD324515 KD324515C41
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка KD324515 KD324515C41

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

BGN 39.00 41.41
10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247
 • Ново
Оценка на продукта:

10 БР./ЛОТ IRG4PC40KD W50N10 STW50N10 IXGH35N120C KGT30N120KDA TO247 TO-247

Гаранција 1 година гаранција 2, Ако објектот е неисправен на денот на приемот, тој е должен во рок од седум дена од денот на приемот на нови размена (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети кога состојба во државата повторно да се продава)...

BGN 23.00 24.00
Такса водача IGBT 2SD300C17A1
 • Ново
Оценка на продукта:

Такса водача IGBT 2SD300C17A1

2 SD300 C17 A1 IGBT Возачот Одбор Моќ Semiconductors

BGN 166.88
1.2 m за PS2 PS3 EU plug смяна на захранващия кабел за променлив ток захранващ кабел за Sony Playstion 4 конзола захранване за Xbox
 • Ново
Оценка на продукта:

1.2 M за PS2 PS3 EU Plug смяна на захранващия кабел за променлив ток захранващ кабел за Sony Playstion 4 конзола захранване за Xbox

100% Сосема нов Hight квалитет ЕУ Plug AC Кабелот за Напојување AC Полнач Кабел,Стандард 2Prong ЕУ plug Голема како замена кабелот за напојување Добие вториот кабелот за патување Кабел должина : околу 1.2 M боја : Црна Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободни1pcs × AC Кабелот за НапојувањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

BGN 3.18
Xunbeifang 5шт компонентен кабел за HDTV Аудио Видео AV 5rca кабел за Nintendo Wii, PS3/Xbox360/Wii 1.8 м
 • Ново
Оценка на продукта:

Xunbeifang 5шт компонентен кабел за HDTV Аудио Видео AV 5rca кабел за Nintendo Wii, PS3/Xbox360/Wii 1.8 м

Промоции Поврзани Со Производи Производ Слика5 PCS Компонента Кабел HDTV Аудио Видео AV 5 RCA Кабел за Nintendo Wii за PS3 / Xbox360 / Wii 1.8 mОпис На Производот100% Сосема нов Висок квалитет на Оваа компонента кабелот е специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободниПакување На Содржина5pcs × Кабел ПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

BGN 87.00 93.41
ALLOYSEED 2017 нови игрални кабели 1,8 м 5,9 крак удължителен кабел за Nintendo SNES Classic Mini Console за контролер NES Wii
 • Ново
Оценка на продукта:

ALLOYSEED 2017 нови игрални кабели 1,8 м 5,9 крак удължителен кабел за Nintendo SNES Classic Mini Console за контролер NES Wii

Карактеристики : Компатибилен за Nintendo SNES Класичен Мини контролорот;Може да направи да седат удобно подалеку од вашиот ТВ;Добро затегнувачка цврстина;Тоа не се скрши по 3000 пати замав тестови.Спецификации : Боја : ЦрнаПриклучок : никел позлата метал делДолжина : Околу...

BGN 3.00 3.18
xunbeifang за Sega GG капак на отделението за батерията за GameGear GG L R лявата от дясната страна на капака на отделението за батерията AA
 • Ново
Оценка на продукта:

Xunbeifang за Sega GG капак на отделението за батерията за GameGear GG L R лявата от дясната страна на капака на отделението за батерията AA

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ СликаЗа Сега GG Батеријата Вратата Покритие За Game Gear GG L R Лево Десната Страна AA Батерија КапакОпис На Производот100% сосема нов Спречува прашината и нечистотијата добивање на вашата батерија, и продолжување на животниот век на батеријата...

BGN 3.00 3.41
5шт DHT21 нов цифров изход относителна влажност на въздуха и температура сензор / модул, се свързва с одношинным сензор AM2301
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт DHT21 нов цифров изход относителна влажност на въздуха и температура сензор / модул, се свързва с одношинным сензор AM2301

5pcs DHT21 / AM2301 Digitalизлез релативна влажност & сензор на температура / модул,да се поврзат со еден автобуслинија Сензор AM230

BGN 21.00 22.61
lvp506 led display video processor led design with nova sending card for energy saving full color led video display
 • Ново
Оценка на продукта:

Lvp506 Led Display Video Processor Led Design With Nova Sending Card For Energy Saving Full Color Led Video Display

lvp506 led дисплеј на видео процесор led дизајн со нова испраќање картичка за заштеда на енергија полна боја лед видео екранТекст Извор 2 AV 2 VGA 1 DVI 1 HDMI Out Извор 2 DVI 1 VGA Излез резолуција 800×[email protected] Hz 1024×[email protected] Hz1280×[email protected] Hz 1280×[email protected] Hz1280×[email protected] Hz 1360×[email protected] Hz1440×[email protected] Hz 1600×[email protected] Hz 1920×[email protected] Hz Опрема големина 440 mm(Л)x 335mm(W)x 77mm(В)Квалитет На Слика ПодобренатаСпецифични ГАМА алгоритам, adaptive прилагодување алгоритам може да се врати за да се вистинска природна боја адаптација на човечки очи.Слика скалирање алгоритам, може да се направи на пиксели на ниво на подобрување, така што замаглува сликата станува јасна слика,направи нови емисии.Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .Клучни Fectures : Карактеристики Предност Корист Лесна префрлување лесна префрлате помеѓу секој канал ќе го направи екран нема црна, на пример , се префрлиш од HDMI лаптоп сигнал да Av камера сигнал...

BGN 238.40