Новият ретро-индустриален стил паяк окачен таван лампа лампа подвесное осветление за хранене, хол с бар и кафене черен
 • Ново
Оценка на продукта:

Новият ретро-индустриален стил паяк окачен таван лампа лампа подвесное осветление за хранене, хол с бар и кафене черен

Олововреме : 2 5 Работни ДенаГолемина на : 8 глави : 110*H80 CM12 глави : 110*H80 CM16 глави : 110*H80 CMСветилки : E27 ПРЕДВОДЕНА не се вклучениМатеријал : ЖелезоНапон : 110 V 120 V ИЛИ 220 V 240 VДруги : Основни Собранието е потребно...

BGN 185.58
Ретро индустрия ресторанная лампа многопластова малка кръгла креативна Европейската ресторанная конопляная одноголовочная подвесная лампа ZH GY221 lo1024
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро индустрия ресторанная лампа многопластова малка кръгла креативна Европейската ресторанная конопляная одноголовочная подвесная лампа ZH GY221 Lo1024

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : плетен(2) Боја : црна(3) Светлосен : E27(не вклучувајќи)(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.големина : види опис

BGN 270.40
Модерен тънки тръби LED окачен лампа, черен / бял/сребрист 40 см / 50 см дължина Droplight за кухня с трапезария и бар нощно шкафче
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен тънки тръби LED окачен лампа, черен / бял/сребрист 40 см / 50 см дължина Droplight за кухня с трапезария и бар нощно шкафче

Тип : Модерна pendant светлинаПримена : Бар, дневна соба, хотел, кафе, ресторан декорација, кујнски остров, трпезаријаМатеријал : алуминиумОсветлување извор : СМД LED (вклучени) Тела Боја : Црна / Бела / Сребрена Осветлување боја : топло бела / бела Напон : 100 V~240 VМоќност : 3 WОсветлување област : 3 ~5 квадратни метри Големина : како на сликата подолу

BGN 56.00 78.40
Дължина 1250/750 мм модерна led подвесная полилей за трапезария кухня, бар, висящи тела висящи полилеи AC85-265V
 • Ново
Оценка на продукта:

Дължина 1250/750 мм модерна Led подвесная полилей за трапезария кухня, бар, висящи тела висящи полилеи AC85-265V

Параметри : 100% Сосема Нов.Големина на : L750x W300x H1200mm 32 WL1250x W480x H1200mm 58 WГлавните Материјали : Хардвер+Акрил+АлуминиумскиНапон : 110240 VИзвор на светлина : LEDДалечински Управувач : Yes (Само Светлината Dimmable)Затемнување : Yes (Само Светлината Dimmable)Боја : Бела (како фото)Крај : насликаниИзвор на светлина Вклучени или Не : ДаОсветленоста Dimmable : Не вклучуваат само 3 боја температура топло бела и природните бела и кул бело , Но, исто така, може да затемнување светлината1...

BGN 156.00 208.00
Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен дълга лента LED окачен лампа, алуминий акрилни офис кабинет с трапезария и подвесная лампа, окачена лампа на вътрешното осветление

Тип : Модерната LED pendant светлинаПримена : Бар, кујна островот, трпезарија,студија,канцеларијаМатеријал : Алуминиумски +Акрилик Светилка големина : L80 / 100 / 120cm,W1.2cm,H7cm Виси жица : Max 1.5 м Осветлување извор : СМД LED (вклучени) Осветлување боја : топло бела / whiteas избрани Напон : 85 V~265 VМоќност : 15 / 19 / 23 W

BGN 138.00 194.40
Креативен дизайн на кристален полилей, алуминиево окачване Chian Капка Блясък лампа Кристал окачен лампа за дневна на хотела
 • Ново
Оценка на продукта:

Креативен дизайн на кристален полилей, алуминиево окачване Chian Капка Блясък лампа Кристал окачен лампа за дневна на хотела

1 Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена...

BGN 826.00 1179.42
модерни таван, осветителни тела промишлени осветителни тела luminaria de teto e27 за хола спални реколта таван, осветителни тела вътрешни тела
 • Ново
Оценка на продукта:

модерни таван, осветителни тела промишлени осветителни тела Luminaria De Teto E27 за хола спални реколта таван, осветителни тела вътрешни тела

Објектот големина на : Лен gth X Ширина X Висина L300 W300 H250mmЛен gth X Ширина X Висина L350 W350 H260mmПредупредува : Бренд : YKSPLENDНапон : AC220vБоја : црна или бела бојаОсветлување извор : E27Главен материјал : хардвер, железоТемпература на бојата : топло белаЕ светилки се вклучени : yes (блескаво светилки) Ако не ги задоволи ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , така што ќе може да се изврши до вас задоволство , ви благодариме.....1 Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас...

BGN 74.00 99.20
Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi ibox APP Control LED Downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

Mi Light 9W RGB+CCT тавана LED прожектор AC 86~265V регулиране на яркостта 2.4 G FUT092 Remote / WiFi Ibox APP Control LED Downlight

Ми Светлина 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието AC 86~265 V Светлина Прилагоди 2.4 G FUT092 Далечински / Wi Fi IBOX СТАН Контрола на LED вградна светилкаFUT062 9 W RGB+УПТ LED Таванот на Вниманието Производ ПараметриСпецификации : Име на производ : 9 W RGB+УПТ LED Таванот на ВниманиетоМодел Бр...

BGN 16.00 19.20
Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting
 • Ново
Оценка на продукта:

Led източник на светлина многоцветен ръчно бластване стъклен полилей Chihuly Style Art Decor Murano Glass Lighting

LED Извор на Светлина Мулти Боја Рака Разнесени Стакло Лустерот Chihuly Стил Уметност Оркестарот Murano Стакло ОсветлувањеОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W80cm*H100cmAnswer : ___________________________ NOTE : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)ЗАБЕЛЕШКА : може да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1920.00
Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная led полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Турска стилна ръчна бластване стъклен дизайнерски цветна подвесная Led полилей

Турски Стил Рака Разнесени Стакло Дизајнер Обоените Виси LED ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaГолемина : W50cm*H50cmAnswer : ___________________________ Note : (100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло, на готовиотпроизводи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1136.00
Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей
 • Ново
Оценка на продукта:

Декорация На Дома Съвременно Художествено Стъкло Издухано Муранское Стъкло Подвесная Полилей

Дома Декорација Модерна Уметност Разнесени Стакло Murano Стакло Виси ЛустеротОпис на производот : Материјал Borosilicate Стакло ,Murano Стакло,Разнесени Стакло Техника Устата Разнесени ,Рака Разнесени Состав Стаклена цевка парчиња,една метална рамка внатре,инсталација настава Пакет Пластична пена,дрвени картон и други пакување материјал Плаќање T / T,Paypal,Western Union Време на Испорака 1520days Боја Прилагодена Големина Прилагодено MOQ 1 парче ПортаXiamen,ChinaНие сме фабрика директни продажби, ако голем број на нарачка, pls контакт со нас за да се добие одобрението за промет на големо цена.Answer : ___________________________ Note : 100% рака разнесени DIY инсталација на производи од стакло ,готови производи ќе бидат малку различни од оригиналната слика.Прифати разликата ако имате цел тоа!)Големина : W8070cm*H80cmМожете да изберете било која боја како ви се допаѓа според нашите колор палета.Иголемина може да се прилагоди, како и.Ве молиме љубезно ни остави порака ако имате било каквиуслов.Ако не,можете да го нарачате производот директно од нашата продавница.Боја можете да ги одберете се следни : Превозот и Пакет : Превозот е секогаш 100% се БЕСПЛАТНО од целиот свет од страна на ЕМС...

BGN 1856.00
1pcs Dimmable Led Downlights 5W 7W 9W 12W 110V 220V водоустойчив led тавана лампа Led лампи тавана лампа домашно вътрешно осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs Dimmable Led Downlights 5W 7W 9W 12W 110V 220V водоустойчив Led тавана лампа Led лампи тавана лампа домашно вътрешно осветление

1pcs / многу 5w 7w 9w 12w 15w Dimmable Driverless Водоотпорен LED Таванот Downlights Светлина 220 V LED вградна светилка Светилка за Home / Отворено3 боја е како на сликата,се префрлат 1 време е топло бела, вклучете 2 пати е природна, бела, switch 3 пати е кул бело.1...

BGN 6.00 15.68
Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Американската държава промишлен вятър док полилей творческа кафе магазин дрехи преминаване Желязо и Стъкло за полилей Безплатна доставка

Американската Држава Индустриски Правец на Клупа Лустерот Креативни Кафе Облека Продавница Aisle Железо и Стакло Лустерот (1) Материјал : Железо + Стакло (2) Боја : Црна (3) Светлосен Извор : E27*1 (4) Големина : Ширина 18cm Висина : 30cm (5) Тежина : 2kg (6) за Апликација : Бар, Кафуле, Ресторан, Спална соба, Дневна Соба, Aisle, Балкон

BGN 125.00 157.60
5W 10W 20W 40W 60w COB LED downlight Dimmable вграждане led тавана лампа Spot Led Lamp-Light natural/ warm white led lamp ip44
 • Ново
Оценка на продукта:

5W 10W 20W 40W 60w COB LED Downlight Dimmable вграждане Led тавана лампа Spot Led Lamp-Light Natural/ Warm White Led Lamp Ip44

тука е многу топла продажба led таванот светлина,тоа може да се направи за да се топло бела(27003200 K)чиста бела(40004500k)студено бело(60006700k)Функција & Предност : Ниска потрошувачка на енергија, Висока моќност ефикасност, Висока brighness Без УВ или IR зрачење Зрак агол : 30 / 45 / 60 / 90 / 120 степен Осветленоста деградација : 3%5% / kh Производи се компактни на алуминиумски материјал...

BGN 8.00 14.08
NiteCore екстремни творчески led тавана лампа хол лампа Crystal led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049
 • Ново
Оценка на продукта:

NiteCore екстремни творчески Led тавана лампа хол лампа Crystal Led лесен за домашно осветление плафониери Rmy-049

Креативни led таванот светилка дневна соба светилка кристал led едноставна дома осветлување Таванот Светла Rmy049 1.Напон : 90 V260 V 2.Сертификат : CE, и УЛ 3.Извор на светлина : LED сијалицата 4.Стил : модерна 5.Време на испорака : рок од 15 дена 6.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 568.00 1136.00
Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на led кристални полилеи модерни полилеи led осветление хотел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нови 5 на пръстените горещи продажба на диамантен пръстен на Led кристални полилеи модерни полилеи Led осветление хотел

НОВИ 5 прстени Топла продажба Дијамантски Прстен LED Кристал Лустерот Светлина Модерната LED ЛустеротМодел : ТА1 Крај : Хром Моќ : 85124 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 908.00 1816.00
Престижна кристални кристални led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040
 • Ново
Оценка на продукта:

Престижна кристални кристални Led кръгли осветителни тела, кът във фоайето на хотела ChandeliersDia1000xH860mm Rmy-040

Corsair исклучителна кристал модерната мода минималистички дневна соба ресторан спалната соба LED Лустери Rmy39Модел : C012 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 317.00 633.60
Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова кристална топка K9 висящи осветителни тела за хол Високо качество от неръждаема стомана Crystal лампи YX-1

Модел : ТА18 Крај : Хром Моќност : 90280 W Сијалица База : LED Материјал : Стакло, Кристал : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 68.00 136.00
Кристална светлина правоъгълна подвесная лампа от неръждаема стомана, спалня тавана завеса на Едро за доставка на iDr-0020
 • Ново
Оценка на продукта:

Кристална светлина правоъгълна подвесная лампа от неръждаема стомана, спалня тавана завеса на Едро за доставка на IDr-0020

Кристал на Светлина од не ' рѓосувачки челик правоаголни pendant светилка спалната соба таванот завеса трговија на големо превозот i Dr0020модерната куќа сјај голем модерен лустери1.Модел No : ZQA06252.Бренд име : ZQA3.Напон : 110 V240 V5.Материјал : кристал & stainess челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : Gu10 3w LED сијалица8.Стил : модерна10.Време на испорака : рок од 15 дена11.Пакување големина : 90*35*2212.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 477.00 953.60
Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка 3 свързване на бар столове прозорци и френски маса за хранене с лампи Тифани удължавам скандинавски носталгично антикварное осветление

Бебе Опис : Спецификации : Сенка дијаметар 6 инчи [15 CM] Сенка висина : 12 CM панели 61 CM * 12 CM целата светилка висина : 80СМ Материјал : Обоено стакло + црна антички боја метални делови жешка линија Технологија : Тифани на рака лемење, заварување систем Извор : 3 * E27 блескаво или заштеда на енергија светилки "недостојни извор" е Применливо : трпезарија, студија, балкон Тежина : 5 кг бруто тежина

BGN 178.08
Гореща продажба на Диаманти 2 пръстени LED K9 Crystal LED полилей светлина модерен Crtstal лампа кръгове лампа гаранция
 • Ново
Оценка на продукта:

Гореща продажба на Диаманти 2 пръстени LED K9 Crystal LED полилей светлина модерен Crtstal лампа кръгове лампа гаранция

Бесплатен превозот Топла продажба Дијамант 2 Прстен LED K9 Кристал LED Лустерот Светлина Модерна Crtstal светилка Кругови 100% Гаранција 0126Модел : C012 Големина(cm) : D300+D200mm Големина( инчи ) : W11.8" * H7.9" Моќност : 30 W Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 165.00 412.80
През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless dimmable LED down light SMD 5630/5730 LED chip LED downlight
 • Ново
Оценка на продукта:

През цялата водоустойчива IP65 AC 220V 7W/10W/12W/15W Driverless Dimmable LED Down Light SMD 5630/5730 LED Chip LED Downlight

Спецификации : Услуга напон : AC напон 220 V Моќност : 7 W / 10 W / 12 W / 15 W LED type : SMD 5630 / 5730 Прозрачна флукс : 90100 LM / W светла Боја : топло бела / ладно бела температура на Бојата : 30003200k / 60006500k Долг Живот : Над 30000 часот Е dimmable : ДА IP : 65 44 54 Осветлување агол : 90 ° 120° Гаранција : 3 Години Светилка големина : 7 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm10 W 2.5 инчи Пречник 90mm / дупка 75mm / Висина 45mm 12 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm 15 W 3 инчи Дијаметар 108mm / дупка 90mm / Висина 50mm Пакетот вклучува : 1.Опис : Лумен : 120lm / W Емитуваат Боја : Топло Бела / Ладно Бела Боја Температура : 2800 K3500 K / 5000k6500k температурата на Телото : LED работа температура : Живот : 50,000 h Сертификација : CE & Ro HS и Лесен за употреба и за инсталација и Еколошки 2.Примена : •Зачувување на повеќе од 90% од потрошувачката на енергија, без губење на било светлина, LED станува најпопуларните извор на светлина во целиот свет...

BGN 19.00 28.64
Нов ретро промишлен окачен лампа притежателя с ключа AC 90-260V E27 окачен лампа притежателя тел
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов ретро промишлен окачен лампа притежателя с ключа AC 90-260V E27 окачен лампа притежателя тел

Нови Гроздобер индустриски Pendant Светлина Носителот Со Switch AC 90260 V E27 Pendant Светилка Носителот Жица+Таванот БазаОпис : Опис : База : E27 Материјал : Бакар, Алуминиум, Картон Напон : 90260 V AC Извор на Светлина : Lumiled Сијалица (или Заштеда на Енергија Крушка, LED сијалица) на Електрична Жица Должина : Околу 1 МИЛИОН Гаранција : 5 Години Боја : Сребрена / Бронза / Gold / Црна Забелешка : Овој производ е Огноотпорни Пакет се Вклучени : 1 x Pendant Светилка сопственикот (Сијалица не е вклучена) Апликации : внатрешна foyer, дневна соба, спална соба, скалило, бања, бања и сл.

BGN 13.00 14.32
Z best price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Z Best Price Square Villa Hotel Project Light Double Entry Стълбищни Long Crystal Droplight Creative Personality Messenger Тел Lamp

Добредојдовте на нашата продавница!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!Плоштад Вила Хотел Проектот Светлина Двоен Влез Скалило Lght Долго Кристал Droplight Креативна Личност Гласник Жица Светилка2016 година моден дизајн кристал лустерот1.Модел No : 803192.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia600*600*1500 MM5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Време на испорака : рок од 7 дена10.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаИзвестување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 425.00 505.60
Правоъгълни кристални плафониери хол модерен минималистичен ресторант лампа за осветление на спални стъклена самоличността на iDr-0114
 • Ново
Оценка на продукта:

Правоъгълни кристални плафониери хол модерен минималистичен ресторант лампа за осветление на спални стъклена самоличността на IDr-0114

Правоаголни кристал таванот светла дневна соба модерен минималистички ресторан светилки спалната соба осветлување стакло личност i Dr01142.Бренд име : idr3.Напон : 110 V240 V5.Материјал : кристал & stainess челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : Gu10 3w LED сијалица8.Стил : модерна10.Време на испорака : рок од 15 дена11.Пакување size88*68*3212.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќаМодел : C015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 12 дена Превозот : брод на светотБидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации...

BGN 424.00 848.00
Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm
 • Ново
Оценка на продукта:

Z за най-добра цена нов дизайн гаранция за модерна кристален таван полилей, модерен светлина хола Dia50*H100cm

Добредојдовте на нашиот sho стр!!!Известување за Русија Купувачот : Ние ги користиме брзо и безбедно посебни изразат испорака метод,што може да направи ќе примите вашата нарачка објект во 2040days нормално.додека другите продавачот употреба Хонгконг пост воздух парцела или кина пост воздух колет,која се потребни околу 6090days!!!2016 нов дизајн 100% гарантира современа кристал таванот лустерот, модерен дневна соба светлина Dia50*H100cmмоден lustres дома декорација кристал таванот лустерот1.Модел No : 1005772.Бренд име : JZT3.Напон : 110 V240 V4.Големина : Dia50*100cm5.Материјал : K9 кристал & нерѓосувачки челик6.Сертификат : CE, и УЛ7.Извор на светлина : сијалица халоген8.Стил : модерна9.Светилка тело боја : сребрена10.Испорака време : во рок од 5 дена11.Пакување големина : 55*55*2012.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа100% КРИСТАЛ ЛУСТЕРОТМатеријал : K9 кристал + нерѓосувачки челикБоја : хром(сребро)Големина : D50x H100cm, D60x H110cm, D80x H120cmСијалицата : GU10 (05 W LED светилки вклучени како дар)Lamplight : кул бело и топло бела ( топло бела ќе бидат испратени acquiescently,ако треба кул бело, ве молиме да ни остават порака)Совети : Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.слика покаже : Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно...

BGN 235.00 280.00
Творчески окачен лампа лампа suspendu verlichting модерен дом лампа hanglampen Touw лампа hanglamp D45 D60
 • Ново
Оценка на продукта:

Творчески окачен лампа лампа Suspendu Verlichting модерен дом лампа Hanglampen Touw лампа Hanglamp D45 D60

Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Креативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување параметри : Материјал : Метал+Акрилик извор на Светлина : E27 сијалица (не се вклучени) Моќност : 130 W / Сијалица * 1pcs Сијалица вклучени : НЕМА Напон : AC90220 V,220v, 110v Големина : D45, D60 CMгаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X led Pendant светлинаКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување апликација : Трпезарија, Хотел, Дневна Соба, Вила итнКреативни Pendant Светлина luminaire suspendu verlichting Современ Дом Осветлување како подолу : Нашата Фабрика : Апликацијата Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 173.00 239.98
Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp
 • Ново
Оценка на продукта:

Post Modern Italy Stream Aluminum Chains Led Pendant Light Villa Hotel Gold Chrome Блясък Tassel Pendant Lamp

започнетекрајотОпис На Производот : Име : Пост Модерна Луксузна Вила Алуминиум Tassel Led Pendant Светилка Италија Поток Хром / Злато Метал Pendant Светлина За Хотел, Ресторан;Модел NO : YLT D16090;Сијалица база : Max 40 W E14;Материјал : метал, алуминиум;Големина : L60 W30 H80 CM, L110 W30 H80 CM, L130 W30 H80 CM, L210 W55 H90 CM;Напон : AC 85265 V погоден за сите земји;Место : дневна соба, ресторан, кафуле, хотел;Пакувањето : картонска кутија и целата polyfoam заштита, воздушен балон филм, или EPE пена за кристал;Тежина : 15kg, од 21kgr.;

BGN 272.00 431.84
Осветителни тела Luminaria de plafonnier led moderne модерни led плафониери дървени японски плафониери спалня
 • Ново
Оценка на продукта:

Осветителни тела Luminaria De Plafonnier Led Moderne модерни Led плафониери дървени японски плафониери спалня

​Добредојдовте во мојата продавница1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да го добиете вашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба, па цени тука можете да добиете е навистина конкурентни, и квалитетот е одличен врз основа на нашата фабрика завршен контрола на квалитетот на системот, ние не верувам дека ќе имаат убав шопинг тука!Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Осветлување Тела Забелешка : Бесплатен Превозот значи испорака слободни без данок,царинење на царинската итн.Модерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen Таванот Lampen параметри : Answer : ___________________________ NOTE : Црна=20x20,Сини=35x35, зелени=42x42, Браун=50x50cm (Боја значи големина) и 05w=топло бела, 610w=бела (wattage значи температура на бојата)Предмет : кристал таванот светлина Големина : D32, D45, D60 CM Моќ : 14w за d32cm, 24w за d45, 45w за d60cm Напон : AC 220240v, AC110120 V Материјал : Метал, кристал, акрилик Гаранција : 2 години Пакет се вклучуваат : 1 X LED таванот светлинаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen апликација : Дома, Хотел, ВилаМодерната LED Таванот Осветлување Светилки Дрво Јапонски Таванот Lampen како подолу : Сертификација : Примена Сцени : За Нашата Компанија : Превозот : 1...

BGN 92.00 127.98
Модерен LED / Edison glass окачен лампа в класически окачен E27 светлина американски стил loft бар / ресторант дневна светлина
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен LED / Edison Glass окачен лампа в класически окачен E27 светлина американски стил Loft бар / ресторант дневна светлина

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2.0 килограми Производ Димензии Како слика Реден број на модел YYDA17 Боја Црна Стил Модерна Заврши Црн Материјал, Стакло Шема Форма Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон 110240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе го поставите времето за ИспоракаВо принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 1535 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

BGN 74.00 104.64
энергосберегающая лампа за осветление обикновен свеж Средиземноморски стил хотел, ресторант, кафене стая окачена лампа виси с двойно предназначение
 • Ново
Оценка на продукта:

энергосберегающая лампа за осветление обикновен свеж Средиземноморски стил хотел, ресторант, кафене стая окачена лампа виси с двойно предназначение

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации За Производот Преглед : Боја : железо, бронзаГолемина : Сенка дијаметар 41 CM * Висока светлина 62 CMГлавен Материјал : Напредни боја на стакло рака лемењеИзвор : E27 завртка блескаво сијалица, заштеда на енергија светилки, LED светла (без извор на светлина)Примена : дневна соба, трпезарија, спална соба, барНапон : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно.Ние брод на остатокот од светот, ако не сте превозот на листата на земји, ве молиме контактирајте со нас, транспорт и време може да се разликува.

BGN 284.80
самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза
 • Ново
Оценка на продукта:

самоличността на желязо изкуство чадър ретро промишленост висящи лампи античен промишлен вятър да направите старото кафене ресторант Барза

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E27 (не содржи извор на светлина)[Главната технологија] : сликарство[За] : дневна соба, ресторан, бар, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)

BGN 383.98
Пермо старинни бронзови, стъклени висящи лампи ретро висящи плафониери модерен лампа Hanglamp коледна украса за дома
 • Ново
Оценка на продукта:

Пермо старинни бронзови, стъклени висящи лампи ретро висящи плафониери модерен лампа Hanglamp коледна украса за дома

Спецификации : • Стил : Pendant светлина• Приклучок Спецификации : E27 ( Lumiled Завртка)• Сијалица Wattage : 60 макс wattage за користење со овој тела...

BGN 46.00 57.44
Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен минималистичен цимент окачен лампа E27 Industrial Retro Art Hanging Light Bar Restaurant Corridor Decortion Lighting PL806

СпецификацииМодерен Минималистички Цемент Pendant СветилкаДимензии Стил : 9.1"D X 9.1"H Б Стил : 7.1"D X 9.4"H C Стил : 5.9"D X 15"H Материјал(s) Цемент Светилка Тип E27 Светилки 1 X E27 Блескаво светилка (Не се вклучени) Листата CE Реден Број PL806А PL806Б PL806В

BGN 159.98
21 класически стъклопис Тифани обвивка на обърнат висящ лампа европейски стил ретро хол вътрешен окачен лампа осветление PL706
 • Ново
Оценка на продукта:

21 класически стъклопис Тифани обвивка на обърнат висящ лампа европейски стил ретро хол вътрешен окачен лампа осветление PL706

СпецификацииТифани Обоени Школка Превртена Pendant СветлинаДимензии20.9"D X 17.7"HМатеријал(s)Метал, Обоено Стакло, ШколкаТип На СветилкаE26 / E27Светилки5 X E26 / E27 светилка (Не се вклучени)ОгласCEРеден БројPL706

BGN 335.98
Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова луксозна верига висящ пискюл лампа LED злато / сребро адаптивни алуминиеви лампи Dia700mm H1300mm

ГОЛЕМИНА : Dia70cm x H130cmНашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате висок квалитет на шопинг искуство

BGN 1536.00 2048.00
Edison окачен лампа ретро промишленост село промишлен декоративен магазин за дрехи спалня хол бар творчески лампа ZH
 • Ново
Оценка на продукта:

Edison окачен лампа ретро промишленост село промишлен декоративен магазин за дрехи спалня хол бар творчески лампа ZH

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.опис : (1) Материјал : Железо(2) Боја : бела црна(3) Светлосен : E27(4) Напон : 90 V260 V, ние ќе брод во зависност од вашата земја.Answer : ___________________________ Note : Основни собранието е потребно.Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.две сијалица може да избереголемина : виси линија 150cm прилагодливи

BGN 142.00 142.40
Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит led модерни плафониери Лампи lamparas
 • Ново
Оценка на продукта:

Медни плафониери за балкона пас на входа на тавана лампа със закрит Led модерни плафониери Лампи Lamparas

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионалец во LED светло.1 PCS луксузни Европски стил H65 Бакар таванот Светилка светлина тела трпезарија Спалната соба Таванот светлина Ресторан, бутици Комерцијални Осветлување со E27 светилка носителот 5 W led сијалица топло бела 3000 K чиста бела 6000k AC85 V240 V на текстПроизводи детали : Светлината Големина : мала големина Кол.35cm х Х...

BGN 377.78
COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит
 • Ново
Оценка на продукта:

COB LED Downlight 10W 20W LED тавана лампа лампа ъгъл регулируеми AC110V / 220V повърхностен монтаж надолу лампа закрит

10 W 20 W Супер Светло Место светло 180 Степен Ротација Таванот Светилка Бела / Топло Бела AC 85265 V, Предводена Downlights Површината МонтираниТопло Бела 3000 K / бела=Природна Бела 4000 K / Ладно Бела 6000 K1 x Led вградна светилка Предмет : Површинска Монтажа на LED вградна светилка Моќ : 10 W, 20 W светла Боја : Ладна Бела, Природни бела, Топло Бела Температура на Бојата : 30003200 K(топло бела), 40004500 K(природни бела), 60006500 K(бела) Напон : AC 85265 V 50 / 60 Hz Тело Материјал : Алуминиум Тело Боја : Бела / Црна Функција : Вертикални360 степен ротација; Хоризонтална180 степен прилагоди...

BGN 16.00 19.20