WLP овална форма ново пристигане 2018 Стил Корея старинни пръстени класически жените най-добрият подарък пръстен мода популярните и годежен пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

WLP овална форма ново пристигане 2018 Стил Корея старинни пръстени класически жените най-добрият подарък пръстен мода популярните и годежен пръстен

WLP Овална Форма Нови Пристигнување 2018 Стил Кореја Гроздобер Прстен Класичната Дами " Најдобар Подарок Прстен Мода Популарната Партија&Свадба ПрстенОпис : Материјал : Цинк Легура+Опал+Стакло+Позлатен СребренПрстен големина : ве Молиме Chck големината ТабелаНАПОМЕНА : Превозот Политика За РусијаЦел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следиЦел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака / Кина пост Регистрирани Воздух MailЗа руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver ПревозотПревозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија УслугаЦел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver ПревозотЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за ИспоракаПревозот Политика За Чиле, Netherland и ФранцијаЦел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следиЦел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следиЗа овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.P...

BGN 4.00 4.85
Добър черен камък 6*6 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1604
 • Ново
Оценка на продукта:

Добър черен камък 6*6 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1604

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 13.00 20.72
Европа и Съединените Щати, мода бижута творчески инкрустирани естествени златен пръстен златни бижута външна търговия гореща
 • Ново
Оценка на продукта:

Европа и Съединените Щати, мода бижута творчески инкрустирани естествени златен пръстен златни бижута външна търговия гореща

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80
316L неръждаема стомана скелет пръстени за мъже модни гладко полиране голям триппл череп на ринга пънк колоездач бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

316L неръждаема стомана скелет пръстени за мъже модни гладко полиране голям триппл череп на ринга пънк колоездач бижута

Добредојдовте на нашата продавница !Вашето задоволство, нашите извршување!Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Ние сме среќни да биде на услуга за вас, исто така, се надевам, ќе може да се разбере...

BGN 4.00 4.02
BOEYCJR Червена роза цвете, пръстени, бижута на реколта резба цинобър пръстени за жени годежен Коледен подарък anillo anneau
 • Ново
Оценка на продукта:

BOEYCJR Червена роза цвете, пръстени, бижута на реколта резба цинобър пръстени за жени годежен Коледен подарък Anillo Anneau

1.Цел < 5 ДОЛАРИ Слободни Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 2.Цел ≥ 5 ДОЛАРИ Слободни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Или Ali Express Стандард Превозот 3.Цел ≥ 5 ДОЛАРИ Слободни EPacket( Само во САД ) 4.Цел > 150 ДОЛАРИ Слободни International Express ( Освен Remote )Ако имате било каков проблем, ве Молиме директно...

BGN 2.00 2.99
Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920
 • Ново
Оценка на продукта:

Маркиз Браун Морганит 7*14 мм, полускъпоценни камъни, сребро хладно за жени пръстен Q1920

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 22.00 36.72
Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро
 • Ново
Оценка на продукта:

Луксозна корейската версия от неръждаема стомана Римска куха цифра пръст H пръстен за мъже и жени двойка номер на опашката пръстен бижута на едро

Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Cannabina Лист Хип Хоп Прстени Мажите Битник Hempleaf Joyas ноќен клуб Панк Плима Бренд Прст НакитМатеријал : Челик, Титаниум & 18 K Вистински Злато ПозлатенПрстени Големина : САД големина 6,7,8,9Пакетот Вклучува : 1pc Прстени како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

BGN 7.97
Нов Дизайн На Мода Черно От Неръждаема Стомана Комиксите Батман Супермен Кокалчетата На Пръстите Пръстени За Жени Коледа Holloween Пръст Пръстен Бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов Дизайн На Мода Черно От Неръждаема Стомана Комиксите Батман Супермен Кокалчетата На Пръстите Пръстени За Жени Коледа Holloween Пръст Пръстен Бижута

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

BGN 4.00 4.77
Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен Оникс С Бели Огнени Опалом 925 Сребро Пръстен За Жената Размер 6 7 8 9 10 R1522

Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF!Подолу Топла Продажба Накит Сет,Кликнете На Фотографијата За Да Се Купи Тоа : 100% Сосема нов!!Голема количина!Фабрика цена!Прстен Големина : 6 7 8 9 10Камен : Црна Оникс & White Оган Опал Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 12 бои ,не значи дека оваа цел вклучува 12 парчиња прстени.Плаќање1...

BGN 16.00 31.97
златист цвят и Siver цвят на мода бижута от неръждаема стомана пръстен отлично качество за жени и момичета RBJDLRBC
 • Ново
Оценка на продукта:

златист цвят и Siver цвят на мода бижута от неръждаема стомана пръстен отлично качество за жени и момичета RBJDLRBC

Добредојдовте на нашата продавница!!!Ако цел износ до $300, може да се добие превозот со DHL или Fedex(купувачот плаќа само за даноци, ние плаќаат за превозот надомест)Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со насWe Chat / Whats App : 0086 13434343725Имаме Три продавници за сега : Превозот : 1.Понекогаш тоа може да потрае до 4060 дена (Бразил 90 дена) за испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail поради испорака состојба, ако не можат да чекаат, ве молиме изберете експрес испорака, ви благодариме.2.Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ, или други давачки...

BGN 5.74
Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444
 • Ново
Оценка на продукта:

Овална пръстен от бял камък за жени ретро Античен посеребренное Сладко Victoria Fashion Jewelry TR444

Предмет бр : TR444Количина : 1pcМатеријал : 100% нови; Бела Тиркизна со антички сребрен Позлатен занаетГолемина : ве Молиме изберете големина.Дизајн : гроздобер изглед тема НакитБоја : малку боја раз feren ce како различни екран и светлина состојба.ве молиме да ни испратите порака пред повратни информации кога имате проблеминие ќе се реши проблемот на 24 часа, како и временската разлика.Ве молиме да се грижи за вашиот накит, направи нешто да се задржи во добра состојба.Избегнувајте хемикалии; Avaid бања,несреќа, пот,влагаИзбришете со мека крпа, чувајте го во кутија или opp вреќа, и да ги Заменат со носење

BGN 2.00 2.70
Горещи Продажба Турция Бижута Старинни Чешки Кристални Пръстени За Жени С Дълъг Голям Овалния Камък Планински Кристал Античен Сребърен Пръстен Цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи Продажба Турция Бижута Старинни Чешки Кристални Пръстени За Жени С Дълъг Голям Овалния Камък Планински Кристал Античен Сребърен Пръстен Цвят

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.

BGN 2.00 2.21
Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро стил, създаден 925 сребро Циркон годишнина от сватбата годежен пръстен комплект бижута JZ029

Материјал : стерлинг сребро.Пакување : прстен накит кутијаГолемина : 10ммКоличина : 1pcsЦирконот : 10 ммЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
DUOYING Custom Name Ring персонализирани златни годежни пръстени с гравирани името си бижута инициали Open Ring Supply For Etsy
 • Ново
Оценка на продукта:

DUOYING Custom Name Ring персонализирани златни годежни пръстени с гравирани името си бижута инициали Open Ring Supply For Etsy

Опис на производот ID : 6091Welcom на нашата продавницаНие само снабдување со висок квалитетПреглед на рачно изработени објект Материјал : бакар, злато, сребро, злато се зголеми позлатен Пол : Жените,ДевојкитеВЕ МОЛИМЕ, ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ!Прстенот е направен од бакар...

BGN 20.78
Ефектен Зелен Имитация На Изумруд Сребърен Цвят Пръстени За Жени Партия Сватба Евтини Модни Бижута Безплатен Подарък Кутия C0006
 • Ново
Оценка на продукта:

Ефектен Зелен Имитация На Изумруд Сребърен Цвят Пръстени За Жени Партия Сватба Евтини Модни Бижута Безплатен Подарък Кутия C0006

Нашите прстен големина е големината на сад, можете да мерите со вашиот прст во колку милиметри дијаметар, а потоа изберете големина сакате.1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете...

BGN 6.00 9.58
Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени
 • Ново
Оценка на продукта:

Маскарад бижута златист цвят Нокът пръстен на средния пръст на кутрето палци размера S/M/L 1 бр. / компл. пънк Crystal бижута пръстени

Опис : Материјал : Кристал Боја : Златна Боја,Црна Боја Количина : 1pcs S / M / L за Среден Прст Мал Прст ПалцитеГолемина : S : Должина : 38mm Дијаметар : 12mm За мал прстМ : Должина : 55мм Дијаметар : 15mm За Средниот прстL : Должина : 45mm Дијаметар : 17mm За палец

BGN 2.00 2.88
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 7mm*8ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 4.94
Ослепителен зелен създаден Изумруд и бял AAA CZ посребрени халки за жени шаферките партия бижута, Мода C0003
 • Ново
Оценка на продукта:

Ослепителен зелен създаден Изумруд и бял AAA CZ посребрени халки за жени шаферките партия бижута, Мода C0003

Нашите прстен големина е големината на сад, можете да мерите со вашиот прст во колку милиметри дијаметар, а потоа изберете големина сакате.1 : Нашиот накит е луксузен и уникатен и парче на сликата ќе биде исто точното парче ќе добиете...

BGN 7.00 11.18
Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода 925 Сребро Пръстен Цвят На Бяло Злато Пръстени, Годежни Пръстени За Жени, Изискани Бижута Пръстени Юмрук Безплатна Доставка Jz067

Материјал : sterling silver Пакување : Прстен накит кутија Големина : 7mm Количина : 1 парче Циркон : 7 m Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка...

BGN 3.98
Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена
 • Ново
Оценка на продукта:

Дамски модни 925 сребро сняг пръстен годежен пръстен Crystal бижута за жени сватбен подарък сняг Crystal жена

Отворете прстен, прилагодливЗа нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

BGN 3.00 4.80
Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Модни дамски бижута пръстен кубичен цирконий Crystal бяло злато, попълнени и 925 сребро годежен пръстен подарък

Mainstone : Кубни Циркони & Кристал Материјал : Бело Злато Исполнет (внатрешни работи содржи 925 sterling silver) Пакет : OPP вреќа со Висок степен на сомот подарок перница Големина : Прилагодлив Кристал Големина: 9mm*10ммпревозот 1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS / DHL / UPSот или Хонгконг Пост / Кина Пост / Сингапур пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена...

BGN 5.26
Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколта мъжки бижута със сребърно покритие черни пънк пръстени последната мода модерен дизайн любителите на AAA смола годежен пръстен за мъже пръстен 31032

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Мажите Накит Сребро Позлатен Црна Панк Прстени Најновите Модни Трендовски Дизајн Љубовници ААА Смола Свадба Прстен За Мажи Прстен 31032Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.54
Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042
 • Ново
Оценка на продукта:

Мъже, Жени, пръстени-нова Реколта черен зелен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31042

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.​Мажи Жени Прстени Нова Гроздобер Црна Зелена боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31042Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.98
ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408
 • Ново
Оценка на продукта:

ATGO рок пънк мода прическа брада череп с качулка пръстени за мъже от неръждаема стомана хладен Чар бижута подаръци страна BR408

име на производ : Мода Biker Челик Панк Прстенипрстен тежина : 28.0 g / pc(приближно)големина : 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13главен материјал : 316 L не ' рѓосувачки челиккамен : никојпакување : во : opp вреќа;надвор : кутија за картиНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод,како пост воздух mail,DHL,EMS и така натаму,depands на земјата на дестинација и цел износ...

BGN 7.98
Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически мъжки пръстени-нова Реколта черен цвят пръстени за мъже аксесоари голям размер AAA смола посребрени бижута 31028

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Класичен Мажите Прстени Нова Гроздобер Црна боја Прстени За Мажи Додатоци Голема Големина AAA Смола Позлатен Сребрен Накит 31028Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 2.80
Ретро пънк ретро прохладни мъжки пръстени нов стил мода злато и треска покритие цвят със сребърно покритие евтини пръстени, бижута 31019
 • Ново
Оценка на продукта:

Ретро пънк ретро прохладни мъжки пръстени нов стил мода злато и треска покритие цвят със сребърно покритие евтини пръстени, бижута 31019

Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата ПродавницаАко сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации, ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" време на испорака : 1022 дена.Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт."Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 2560 денаНие сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Гроздобер Панк Ретро Кул Мажите Прстени Нов Стил на Модата Злато и Sliver Позлатен Боја Евтини Сребро Позлатен Прстени Накит 31019Превозот1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.2...

BGN 2.00 3.02
Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy
 • Ново
Оценка на продукта:

Druzy New Hot Sale Golden Ring Fashion Jewelry Стара Heartz Woman Charm Anniversary Stone Lady Highquality Crystal Ring Drusy

Druzy Нова Топла Продажба Златен Прстен Накит Мода Прекрасна Heartz Шарм Жена Годишнината Камен Дама Висок Квалитет Кристално Drusy ПрстенПроизвед кт Опис : Количина : 1pcsСостојба : новаТежина : 5g / pcКамен Облик : Срце ОбликКамен Големина : варира од 10мм да 20mmКамен Материјал : Природен Камен Drusy DruzyПакет се Вклучени : 1 Pcs Drusy Druzy Прстен / opp вреќаAnswer : ___________________________ Note : камења се сите природни druzy,па затоа е тешко да се чува во фиксен боја или форма,па предмети ќе примите може да биде малку различен од слика,ве молиме да бидатистакна пред цел.

BGN 7.98
Бляскав пироксен, оливин 3*5 мм, твърд камък сребро хладно за жени пръстен Q1768
 • Ново
Оценка на продукта:

Бляскав пироксен, оливин 3*5 мм, твърд камък сребро хладно за жени пръстен Q1768

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Бесплатен Подарок Кутија ПакетНие нудиме 30 ДЕН БЕЗУСЛОВНА ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ .Ако не сте целосно задоволни од било која причина,враќање во рок од 30 дена и ние ќе замена или враќање на средствата...

BGN 19.00 31.92
Смесете азбука пръстени сплав регулируеми букви пръстени с цветни кристални бижута, пръстени 20pcs
 • Ново
Оценка на продукта:

Смесете азбука пръстени сплав регулируеми букви пръстени с цветни кристални бижута, пръстени 20pcs

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! Микс Азбука Прстени Легура Прилагодливи Писма Прстени Со Шарени Кристал Накит, Прстени 20pcs

BGN 7.00 7.36
Реколтата От Неръждаема Стомана Колоездач Орел Мъжете И Жените Пръстен Популярни Бижута За Япония Пънк Мода Пръст Открити Пръстени Животни Бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

Реколтата От Неръждаема Стомана Колоездач Орел Мъжете И Жените Пръстен Популярни Бижута За Япония Пънк Мода Пръст Открити Пръстени Животни Бижута

Опис : Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја Облечен Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : Девојка / Сопруга / Mum / ПријателиТочка Име : Мажите Ѕвони , Ѕвони Големина : 7#,9# Големина 7= Внатрешен дијаметар 17.5 мм, Големината 9= Внатрешен дијаметар 19mm, , Прстени Материјал : 100% од не ' рѓосувачки челик Боја : антички сребро,злато,челик Занает : Нема алергии Повод : Годишнина / Партија / Business / Годишнината / Подарок Количина : 1pc По Продажба на Услуги : Ако прстени имаат било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

BGN 13.00 15.98
20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро
 • Ново
Оценка на продукта:

20 Бр Смесени Пластмасови Сладък Животни Дизайн Регулируеми Ленти За Пръсти За Деца Подаръци Страна Бижута На Едро

ОписСостојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : ПрстениМатеријал : ПластикаБоја : Комбинација Боја Количина : 20 Компјутери Прстен Големина : Прилагодлив, со Дијаметар : 14mm Ѕвони само, на disply кутија е исклучена...

BGN 4.00 5.01
1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр нея звяр красотата му пръстен двойка пръстени, сватбени декорации за влюбени годежен обещание за бижута

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

BGN 2.00 2.88
Златист Цвят Анель Нежен Пълнолуние Пръстени Най-Добрият Приятел На Подаръци Монета Форма На Бижута От Неръждаема Стомана, Кръгла Диск Signet Пръстени За Жени
 • Ново
Оценка на продукта:

Златист Цвят Анель Нежен Пълнолуние Пръстени Най-Добрият Приятел На Подаръци Монета Форма На Бижута От Неръждаема Стомана, Кръгла Диск Signet Пръстени За Жени

Злато Боја Anel Нежен Полна Месечина Прстени Најдобар Пријател Подароци Монета Во Облик На Накит Од Нерѓосувачки Челик Круг Диск Signet Прстени За Жени

BGN 1.00 1.58
4 бр. / компл. няколко реда пръстени, определени в пълен планински кристал блясък bright Crystal еластичността регулируеми пръстени за пръстите за жени R028
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / компл. няколко реда пръстени, определени в пълен планински кристал блясък Bright Crystal еластичността регулируеми пръстени за пръстите за жени R028

Бесплатен Превозот ! Бројни Редови Еластичност Прст Прстен Поставена Во Кристал , Многу Светол !Кристал Големина : 2.8 mm

BGN 5.00 5.90