За Sony Xperia M4 Aqua E2303 E2333 E2353 Задното Стъкло Корпус На Отделението За Батерията Задната Част На Задната Част На Кутията Подмяна На Резервни Части
 • Ново
Оценка на продукта:

За Sony Xperia M4 Aqua E2303 E2333 E2353 Задното Стъкло Корпус На Отделението За Батерията Задната Част На Задната Част На Кутията Подмяна На Резервни Части

За Sony Xperia М4 Аква E2303 E2333 E2353 Стакло Назад Батеријата Вратата Домување Задните Капакот За Замена На Резервни ДеловиКарактеристики на производот : тип на Производ : Назад на Капакот на Батеријата Соодветен модел : За Sony Xperia М4 Аква E2303 E2333 E2353...

BGN 8.88
3 м двустранно залепваща лента, стикер за мобилния телефон сензорен екран стъкло за Samsung за iphone за Huawei за Xiaomi за Asus
 • Ново
Оценка на продукта:

3 м двустранно залепваща лента, стикер за мобилния телефон сензорен екран стъкло за Samsung за Iphone за Huawei за Xiaomi за Asus

3 M Двојно Двострано Лепливи Ленти Налепница За Мобилен Телефон со Екран на Допир за Стакло За Samsung За iphone За Huawei За Xiaomi За As)...

BGN 1.58
Използвана дънната платка 1g RAM+4G ROM на дънната платка за THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5-Инчов QHD 960*540 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Използвана дънната платка 1g RAM+4G ROM на дънната платка за THL W100 MTK6589 Quad Core 4.5-Инчов QHD 960*540 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 64.00 70.38
Нов тест 3,5 инча за NL2432HC22-40J NL2432HC22-40A LCD дисплей на екрана на контролния панел безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов тест 3,5 инча за NL2432HC22-40J NL2432HC22-40A LCD дисплей на екрана на контролния панел безплатна доставка

Нови 100% тест 3.5 инчен за NL2432 HC2240 J NL2432 HC2240 A lcd екран панел бесплатен превозотопис : 1 висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате !2...

BGN 108.00 127.50
Нова висококачествена батерия ED30 2600mAh за мобилен телефон Motorola moto G G2 XT1028 XT1032 XT1033 XT1034
 • Ново
Оценка на продукта:

Нова висококачествена батерия ED30 2600mAh за мобилен телефон Motorola Moto G G2 XT1028 XT1032 XT1033 XT1034

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 20.78
Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st 50 бр./лот Micro USB зарядно устройство конектор за зарядно устройство, порт за докинг станция за Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st
 • Ново
Оценка на продукта:

Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st 50 бр./лот Micro USB зарядно устройство конектор за зарядно устройство, порт за докинг станция за Asus Zenfone 5 Zenfone 6 Nexus 7 2nd Gen 2013 2012 1st

50 PCS / Многу Микро USB Полнење Конектор за Полнач во Штекер Порта Клупа За AsZenfone 5 Zenfone 6 NexГенералот 2 2012 2013 1 Потсетување : 1...

BGN 29.00 30.56
Високо качество на chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на Chensuper 3800mAh BLP597 батерия за Oneplus 2 One Two Plus

Ви благодарам многу за да купите нашите производи, нашата компанија ветувања гаранција 12 месеци, батерија е било кој квалитет на проблемот, во рок од 12 месеци, ќе биде бесплатно за купувачот да испрати нова батерија.escription : 1...

BGN 22.34
Нов заряд кабел за зареждане порт Micro USB порт за докинг конектор гъвкав кабел за мобилен телефон Samsung Galaxy Note 2 N7100 + безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов заряд кабел за зареждане порт Micro USB порт за докинг конектор гъвкав кабел за мобилен телефон Samsung Galaxy Note 2 N7100 + безплатна доставка

Нови Полнење Полнење Порта Портата за Micro USB Док Конектор Флекс Кабел за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 мобилен телефон + бесплатен Превозот1...

BGN 4.37
Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса
 • Ново
Оценка на продукта:

Висок капацитет 6500mah подмяна на батерия + зарядно устройство за Samsung Galaxy Note 2 II N7100 GT-N7100 с бяла задния капак на корпуса

YIBOYUAN Држачи за Функција : * Бренд : YIBOYUAN* Интелигентни посветен на полначот на батеријата со USB излез.* Кога батеријата е целосно наполнета,автоматски стоп полни.* Безбедност отсечени коло,Изграденаво заштита коло спречува преполнувањето.* Постојан струја,константен напон на полнење,автоматска идентификација.* LED индикатор : батерија на полнење е црвено светло,кога целосно наполнета е сина светлина.* Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz 0.15 На* Излез : наизменична СТРУЈА 4.2, 350m A + / 50m A,USB Порта излез : DC5.2 V, 800m A(USB)* Полнач големина на : 9*5.5*3Генерички Продолжен Батеријата Featrue : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со зголемена пасивност и времето на разговор.* Овој продолжен батеријата е два пати погуста од оригиналот,толку е поголем капацитет и треба нашата маска за да го инсталирате на телефонот.* Дојде со посебни капакот на батеријата за продолжен батеријата,подебели од оригиналниот задниот поклопец.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : Литиум Јонска* Капацитетот на батеријата : 6500m Ah* Напон : 3.7 v* Батеријата големина на : 14.5*7.6*1.4* Боја : БелаКомпатибилен со модели : за Samsung Галакси Забелешка 2 II N7100 (НЕ за галакси забелешка 1)Pakage вклучуваат : * 1x полнач* 1x продолжен батеријата* 1x посебни одговара на капакот на батеријата* Power plug : според превозот земјата НИ понудат / ЕУ / велика БРИТАНИЈА или АУ приклучокот.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 18.00 20.30
Циен Симай нов оригинален високо качество на micromax d303 батерия за мобилен телефон micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Циен Симай нов оригинален високо качество на Micromax D303 батерия за мобилен телефон Micromax D303 в наличност + песен-код +безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број На Модел : Micromax D303Напон : 3.7 V Капацитет : 1300m Ah Одговара машина : Micromax D303 Мобилен Телефон Пакет вклучуваат : 1x Micromax D303 батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.02
QiAN SiMAi 1бр нов слот за Sim-карти тава притежателя на резервни части за Xiaomi 3 M3 Mi3 Mi 3 Moible phone + DropShipping
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi 1бр нов слот за Sim-карти тава притежателя на резервни части за Xiaomi 3 M3 Mi3 Mi 3 Moible Phone + DropShipping

1 PCS Нова Sim Картичка Фах Носителот Замена на Делови За Xiaomi 3 М3 Mi3 Mi 3 Moible телефон + Drop Shipping1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

BGN 2.06
QiAN SiMAi 1бр ново стъкло на задната камера и залепваща лента за мобилен телефон Xiaomi Redmi Note 2 / Hongmi Note 2
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi 1бр ново стъкло на задната камера и залепваща лента за мобилен телефон Xiaomi Redmi Note 2 / Hongmi Note 2

1 PCS Нова Задна камера е Стакло & селотејп за Xiaomi Redmi Забелешка 2 / Hongmi Забелешка 2 мобилен телефон1 100% нови и високо quanity производи .2, Сите предмети биле тест пред брод .3...

BGN 2.69
XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 pro / Redmi Note 4
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нова СИМ-карта гнездо за четец на притежателя слот тава за замяна за Xiaomi Redmi 3 3S / Redmi Note 3 Pro / Redmi Note 4

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за производот : 1 Тестирани пред превозот.2 Доаѓа со заштитна пластична кеса.3 Големи во парк / support големо.За превозот : 1 Ќе брод наредби од 3 работни дена превозот методи ќе се избере(ќе се забавува за време на големите празници во Кина).2 Ако не можете да го добиете вашиот парцела во 45 дена, pls контактирајте со нас да се прошири заштита дена.3 Ако не ја прими пратката по 60 дена ,Ние и ветуваме на наплата или повторно да ја прати.(ве молиме, не се применуваат за спор во 60 дена ,ова е несакана, Африка / Јужна Америка / Русија во рок од 90 дена)4 Pls бидете сигурни дека вашиот приемник информации се точни пред да ја купите...

BGN 5.52
Подмяна на мобилен телефон 1500mah батерия BL-4D батерия за Nokia N97 Mini N8 N8-00 E5 E5-00 E7 E7-00 акумулаторна батерия Bateria
 • Ново
Оценка на продукта:

Подмяна на мобилен телефон 1500mah батерия BL-4D батерия за Nokia N97 Mini N8 N8-00 E5 E5-00 E7 E7-00 акумулаторна батерия Bateria

Мобилен Телефон Замена 1500mah BL4 D Батерија За Nokia N97 Mini N8 N800 E5 E500 E7 E700 Батерија Bateria* Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : Литиум Јонска* Батерија Капацитет : 1500 mah* Напон : 3.7 V* Батеријата големина : 6.*4.5*0.5Компатибилен со : BL4 D Модел : За Nokia N97 Mini, За Nokia N8,N800,За Nokia E5,E500, За Nokia E7,E700Pakage вклучуваат : * 1x

BGN 7.00 9.28
Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов Yh070if50h-A LCD дисплей Матрица таблет YH070IF50H-A 163*97 мм TFT LCD дисплей екрана на контролния панел Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен YH070 IF50 HLCD Дисплеј НА Матрица ТАБЛЕТА YH070 IF50 HА 163*97mm TFT LCD Екран Панел Бесплатен превозот

BGN 26.00 29.42
20 бр / лот за iphone 6S 6Splus USB control charging IC charger IC U2300 35 контакти
 • Ново
Оценка на продукта:

20 бр / лот за Iphone 6S 6Splus USB Control Charging IC Charger IC U2300 35 контакти

Начин На Плаќање : Western Union, money gram, T / TВреме на испорака(во работни денови) : DHL : 37 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 37 денаТНТ : 57 денаFedex : 37 денаRegisterd Воздухопловната : 1025 денаПовратни информации : 1...

BGN 38.40
QiAN SiMAi New original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код
 • Ново
Оценка на продукта:

QiAN SiMAi New Original High Quality 3.7 V 1800mAh BL8101 батерия за мобилен телефон Fly IQ455 в наличност+ песен-код

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : BL8101 Напон : 3.7 V Капацитет : 1800m Ah Одговара машина : Летаат IQ455Пакет содржи : 1 x BL8101 Батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.25
Нов оригинален висок клас батерия rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов оригинален висок клас батерия Rainbow 4G 3.7 V 2000mAh за мобилен телефон Wiko Rainbow 4G в наличност+път+ Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница!Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачкаНие брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно.Нарачки ќе брод од страна на поштата регистрирани воздухопловната со следење на број.Опис На Производот : Број на модел : Wiko виножито 4 G батеријатаНапон : 3.7 V Капацитет : 2500m Ah Одговара машина : Wiko виножито 4 G мобилен телефонПакет содржи : 1x Wiko виножито 4 G батеријата Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 7.18
Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов JLW HB3748B8EBC батерия за Huawei Ascend G7 G7-TL100 високо качество 3000mAh литиево-йонна батерия Batterie Bateria батерия AKKU

Те молам кажи ми ако ти треба треба било каква помош, контактирајте ме во онлајн чет алатки, епошта, цел порака др.,Купувачи со продавачот за да се задржи добра комуникација.Опис : 1...

BGN 23.98
текстов TM040YDHG30 за Intermec CN51 нов 4.0 висококачествен LCD дисплей за Intermec CN51
 • Ново
Оценка на продукта:

текстов TM040YDHG30 за Intermec CN51 нов 4.0 висококачествен LCD дисплей за Intermec CN51

100% Texted TM040 YDHG30 За Intermec CN51 Нов 4.0" висококвалитетен LCD Екран За Intermec CN 51Карактеристики : 100% Висок Квалитет.1 Замена LCD Дисплеј Собранието.2.Секој екран е тестиран пред превозот и се 100% работи.Ако какви било проблеми ,ве молиме контактирајте со нас наскоро.3.Овој производ само имаат LCD!

BGN 84.00 92.80
чисто нов корпус задната част на задната камера обектив на кутията на фотоапарата стъкло с лепилото за Meizu M1 / M2 / M3 / M3S / M1 подмяна на метал
 • Ново
Оценка на продукта:

чисто нов корпус задната част на задната камера обектив на кутията на фотоапарата стъкло с лепилото за Meizu M1 / M2 / M3 / M3S / M1 подмяна на метал

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Meizu на М1 / М2 / М3 / M3 S / М1 Метал 100% Совршено се вклопуваат...

BGN 6.38
Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов корпус Ymitn 9 мм в задната част на задната камера стъклен обектив с лепилото за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 Free Ship

Карактеристики : Бренд Нови станбени Покрие Случаи за Sony Ericsson Xperia TX LT29i LT29a LT29 100% Совршено се вклопуваат Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување...

BGN 6.00 6.38
Оригиналът е за Lenovo A319 LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер в събирането с рамка в черен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналът е за Lenovo A319 LCD дисплей с сензорен екран дигитайзер в събирането с рамка в черен цвят

Оригиналната За Леново A319 LCD Дисплеј Со Екран на Допир Digitizer Собранието Со рамка Црна БојаКарактеристики : 1.Бренд нови врвот lcd собранието .2.Поправка или Замена на стари скршени разбиена оштетени погрешни lcd екран на допир.3.Ние ќе ги тестираат тоа, еден по еден ,и бидете сигурни дека тоа работи добро .4...

BGN 19.20
HFY BM33 батерия за XIaomi Mi4i Батерия Mi 4и M4i 3030mAh
 • Ново
Оценка на продукта:

HFY BM33 батерия за XIaomi Mi4i Батерия Mi 4и M4i 3030mAh

1.Ако вашата нарачка потврда дојде време, сеуште не добиваат со цел, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака од страна на дополнителни дена за да се обезбеди да може конечно да се дојде на ред.2.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена...

BGN 14.10
Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части
 • Ново
Оценка на продукта:

Yeuzoe за Lenovo Vibe K5 Plus делото официален оригинален корпуса на телефона за Lenovo A6020 капак на отделението за батерията на резервни части

Yeuzoe За Леново Атмосфера K5 Плус Назад случај Службен Оригиналот Телефон домување За Леново A6020 на Капакот на Батеријата Замена на Делови

BGN 10.00 12.78
Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален нов 3,5-инчов LCD панел TX09D70VM1CDA LCD дисплей, високо качество

Оригинални нови 3.5 инчен lcd панел TX09 D70 VM1 CDA LCD екранот се 100% висок квалитетопис : 1 висок квалитет и голема во парк сега, за рефус цена, само да не контактирате ! 2...

BGN 133.00 148.30
10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр./лот нов висок клас слушалки жак за слушалки аудио гъвкав кабел дубликат част за Samsung Galaxy Note 8 резервни части за ремонт на

Нов Висок Квалитет Слушалка Џек За Слушалки Аудио Flex Кабел За Замена На Дел За Samsung Galaxy Note 8 Поправка ДеловиОпис на производот : Висок квалитет и Нов бренд Нови Замена на делови за Samsung Galaxy Note 8 Тестирани еден по еден пред превозот, работат совршено...

BGN 24.00 31.98
Гаранция за оригинален струята на храна за Asus padfone s T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята
 • Ново
Оценка на продукта:

Гаранция за оригинален струята на храна за Asus Padfone S T00N PF500KL клавиш за сила на звука бутон за включване / изключване на струята

Се гарантира Вистинска Моќ flex кабел за Aspadfone s T00 N PF500 KL контрола на јачина на звук копче копче за вклучување / исклучување копче за flex кабелРуски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедидоволно информации кога прави нарачка.Deliever време на RussionНие ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!Ви благодарам многу!Нашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 12.00 13.07
1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / много високо качество 5.0за THL T6 T6S сензорен екран е чувствителен на допир самолет дигитайзер, цвят черно с панделка

За Модел : 5.0"За THL T6 T6 SВо Однос На Контрола На КвалитетНашите КК ќе се спроведе 100% проверка и да ги преземат тест, еден по еден пред испраќање ,за да бидете сигурни дека клиентите се добие производ со добар квалитет...

BGN 8.53
LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts
 • Ново
Оценка на продукта:

LCD екран за Huawei G8 Maimang 4 D199 G7 PLUS LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly Repair Parts

LCD Екран За Huawei G8 Maimang 4 D199 Г7 ПЛУС LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собранието Поправка Делови Бесплатен ПревозотКупување & Инсталација БелешкиИнсталација на LCD Екранот и Digitizer Собранието со Пред Домување треба да биде направено од страна на квалификувано лице ...

BGN 31.20
Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален Doogee F3 F3 PRO телефон, зарядно устройство, порт за докинг станция за зареждане Micro USB слот с микрофон Безплатна доставка

Оригиналниот Doogee F3, F3 ПРО Полнач за Телефон Порта Клупа Полнење Микро USB Слотот со Микрофон Бесплатен Превозот

BGN 13.47
XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество
 • Ново
Оценка на продукта:

XGE нов говорител на ухото подмяна на слушалка Nokia Asha 300 206 308 309 310 311 303 205 X2-02 X2-05 X3-02 X2-0-високо качество

Потсетување : 1 Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ...

BGN 4.78
1 бр. оригинални нова, на задната камера е голяма задната камера+предна малка камера модул гъвкав кабел за Xiaomi Redmi 4 Pro
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. оригинални нова, на задната камера е голяма задната камера+предна малка камера модул гъвкав кабел за Xiaomi Redmi 4 Pro

1pcs Оригинални нова Задна Камера Голема Задната Камера+пред малите Модулот на камерата Flex Кабел за Xiaomi Redmi 4 Про

BGN 9.00 9.60
Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Originl се използва бутонът за захранване гъвкав кабел за спк стартира строителни VKWorld VK700 Pro MTK6582 Quad Core 5.5 Инчов HD 1280x720 Безплатна доставка

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

BGN 10.00 11.18