Ултра тънък калъф за Amazon Kindle All-New Fire HD 10 Tablet with Алекса 10.1 2017 Smart Cover Sleep Wake ПУ Сгъваема поставка кожа
 • Ново
Оценка на продукта:

Ултра тънък калъф за Amazon Kindle All-New Fire HD 10 Tablet With Алекса 10.1 2017 Smart Cover Sleep Wake ПУ Сгъваема поставка кожа

Ултра Тенок Случај За Амазон Поттикне Сите Нови Fire HD 10 Таблета со Алекса 10.1" 2017 Smart Cover Спие Разбуди СТП Виткање Застане на Кожата Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

BGN 16.00 22.83
skylarpu 10.1 инчов IPS LCD Screen for HSD101PWW1-Rev A00:4 Tablet PC OLED LCD display Screen panel Repair replacement
 • Ново
Оценка на продукта:

Skylarpu 10.1 инчов IPS LCD Screen For HSD101PWW1-Rev A00:4 Tablet PC OLED LCD Display Screen Panel Repair Replacement

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 43.00 47.84
Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана на Dell Venue 8 Pro 8.0 предната матово защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

Най-добрата антибликовая матово защитно фолио за екрана на Dell Venue 8 Pro 8.0 предната матово защитно фолио за екрана с търговия на дребно опаковка

QCC ВО ТАИ WANНАЈДОБРИТЕ АнтиОтсјај Мат екран заштитник филм За Dell Место 8 Pro 8.0" пред Мат екран со некоја заштитна фолија со мало пакетНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 3.00 3.34
B101EAN01. 6 LCD дисплей с дигитайзером за ASUS Transformer Pad TF103 ME103 K010 ME103C ME103K ME102 K018 K00F TF103CG
 • Ново
Оценка на продукта:

B101EAN01. 6 LCD дисплей с дигитайзером за ASUS Transformer Pad TF103 ME103 K010 ME103C ME103K ME102 K018 K00F TF103CG

Опис На ПроизводотОпис : 10.1" LCD екран за AsTF103 ME103 K010 ME103 C ME103 K ME102 K018 K00 F TF103 CG таблет КОМПЈУТЕР, бесплатен превозот+следење Бр.; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични попродажба на услуги.Време на испорака(во работни денови) : DHL : 57 денаEMS : 510 денаПРОЗОРЦИ : 57 денаТНТ : 57 денаFedex : 57 денаRegisterd Воздухопловната : 1525 дена

BGN 44.00 46.40
Нов 7инчов сензорен екран HSD070PWW1-b01 c00 b00 LCD сензорен панел стъкло 161*105 мм сензорен екран Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7инчов сензорен екран HSD070PWW1-b01 C00 B00 LCD сензорен панел стъкло 161*105 мм сензорен екран Безплатна доставка

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
За TP101180X-спк стартира строителни-V1 Tablet капацитивен чувствителен на допир екран 8 инчов КОМПЮТЪР touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

За TP101180X-спк стартира строителни-V1 Tablet капацитивен чувствителен на допир екран 8 инчов КОМПЮТЪР Touchpad дигитайзер стъкло средната сензор Безплатна доставка

За TP101180 XFPCV1 Таблета Капацитивни Екран на Допир 8" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

BGN 15.62
силиконов калъф за Tab 10.1 инчов MTK6592 MTK8752 K107 S107 tablet Cover for inch 10.1 3G, 4G Tablet
 • Ново
Оценка на продукта:

силиконов калъф за Tab 10.1 инчов MTK6592 MTK8752 K107 S107 Tablet Cover For Inch 10.1 3G, 4G Tablet

Ова е специјална силиконска случај за 10.1 инчен MTK6592 MTK8752 K107 S107 таблета , не е компатибилна со други таблет компјутерТука е димензија за таблет,пред да ја купите овој случај,pls се провери вашиот таблет димензија,ви благодаримепо спакувани тоа ќе се допаѓа ова

BGN 24.00
dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

Dolmobile закалено стъкло защитно фолио за Lenovo TAB 2 X30F A10-30 Tablet 10.1 инча + кърпички за почистване не на дребно в опаковка

Карактеристики : 1 100% Нов висок квалитет калено стакло екран заштитник 2 Ултра силна : Нано Стакло со нуладоказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри објекти како ножеви и копчињата...

BGN 12.54
10шт 070-220B-2 FM707101KD TYF1176V3 сензорен CTP070083 сензорен екран отбелязвайки размер и цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

10шт 070-220B-2 FM707101KD TYF1176V3 сензорен CTP070083 сензорен екран отбелязвайки размер и цвят

10pc S 070220 B2 FM707101 KD TYF1176 V3 допир CTP070083 екран на допир се напомене големина и бојаКарактеристики : Висок Квалитет на Екран на Допир за 070220 B2 FM707101 KD / TYF1176 V3 допир CTP070083 Доаѓа со заштитна пластична кеса и безбедно пакување Пред испорака тестирање и да се осигурате дека работи добро ве Молиме НЕ го купите, ако не се прифати соодветен модел кога екранот на допир е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! Пакетот вклучува : 10pcs екран на допиримаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

BGN 42.40
Нов 8 инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Digma Eve 8.2 3G tablet PC
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 8 инчов дигитайзер, тъч екрана на контролния панел от стъкло за Digma Eve 8.2 3G Tablet PC

Нови 8" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Digma Ева 8.2 3 G Таблет КОМПЈУТЕР Пакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : За Digma Ева 8.2 3 GПосебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

BGN 22.00 24.00
Ултратънък смарт калъф Калъф за Apple iPad 2 Air iPad 6 PU кожа таблет сгъваем Фолио седалките автоматично Събуждане / сън
 • Ново
Оценка на продукта:

Ултратънък смарт калъф Калъф за Apple IPad 2 Air IPad 6 PU кожа таблет сгъваем Фолио седалките автоматично Събуждане / сън

Карактеристики на производот : Пред случај : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Дизајниран за i Pad Воздух 2 / i Pad 6 3.Magnetically се усогласува со уредот : Спиење функција 4.Штити без да влијаат на било која функција на уредот 5.Тоа може да се користи и како тастатура стојат, и тоа е исто така се соочуваат со време и филм застане...

BGN 20.00 25.58
Мек силиконов каучук калъф TPU за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 P580 P585 S-pen version Tablet Case делото Shell Funda
 • Ново
Оценка на продукта:

Мек силиконов каучук калъф TPU за Samsung Galaxy Tab A A6 10.1 P580 P585 S-pen Version Tablet Case делото Shell Funda

Насликани СТП Кожа Случај За Samsung Galaxy Tab А6 10.1 2016 Година P580 P585 Spen верзија Таблета Покрие Случај Школка Заштитник Funda Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

BGN 8.00
Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150
 • Ново
Оценка на продукта:

Полимерна батерия 9 инча планшетная батерия местната вградена акумулаторна батерия 6000mah 3.7 V 3590150

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> Изграденаво коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.5 mm (H)*90 mm (W)* 150 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 6000m AhМодел : 3590150Капацитет : 6000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 150 MM 90 MM ширина дебелина од 3,5 MM

BGN 18.32
Нов 7-инчов 165mm*104mm Touchscsreen за Innolux AT070TN83 V. 1 сензорен екран лентата на ръка човеко-машинен интерфейс
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7-инчов 165mm*104mm Touchscsreen за Innolux AT070TN83 V. 1 сензорен екран лентата на ръка човеко-машинен интерфейс

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
3.7 В, 400 ма, [303035] полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за писалки, диктофон, смарт гривна, смарт часа; bluetooth, mp3
 • Ново
Оценка на продукта:

3.7 В, 400 ма, [303035] полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за писалки, диктофон, смарт гривна, смарт часа; Bluetooth, Mp3

lithiumion Батеријата Висок Квалитет Бесплатен превозотБатерија Тип : 3.7 V Литиум Полимер Батерија Забелешка : пред да ја купите ве молиме да ја потврдите вашата машина дали да се поддржи оваа батерија! Батеријата модел е големина, aslong како соодветна големина може да се одржи и ќе биде во можност да го користите! Спецификации : 1,Номинален напон : 3.7 V; 2,Стандард на полнење и празнење на 1 C 3,Широко се користат за GPS / PSP / СРЕДЕН / PDA / Паметен телефон / таблет компјутер 4,OEM / ODM се нудат Големина : Дебелина=3.0 mm Ширина=30 мм Должина=35 mm Капацитет : 400 m Ah

BGN 7.00 9.95
Добра гъвкава прозрачна мека силиконова делото tpu за apple ipad air 2 case cover slim thin skin smart cover partner
 • Ново
Оценка на продукта:

Добра гъвкава прозрачна мека силиконова делото Tpu за Apple Ipad Air 2 Case Cover Slim Thin Skin Smart Cover Partner

Висок јасно smart cover партнер мека назад случај за i Pad воздух 2 само Вечера тенка Висока јасна една страна, посебен дизајн и одговара за службен smart cover Карактеристики : 1.Погоден : за i Pad воздух 2 само 2.Стилски, Компактни, и мода елегантен дизајн ви даде одлични искуство; 3.Добар квалитет материјал; 4.Пет бои : Сина, црна, црвена, Златна, Виолетова,бела; 5...

BGN 11.81
За новия iPad 9.7 2017 карикатура сладък котка флип-надолу капак за iPad 9.7 Pro 10.5 Air Air2 Mini 1 2 3 4 калъф за таблет защитната обвивка чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

За новия IPad 9.7 2017 карикатура сладък котка флип-надолу капак за IPad 9.7 Pro 10.5 Air Air2 Mini 1 2 3 4 калъф за таблет защитната обвивка чанта

За Новиот i Pad 9.7 2017 Цртан филм Симпатична Мачка прекривачот За i Pad Про 9.7" 10.5 Воздух Air2 Мини 1 2 3 4 Таблета Случај Заштитна Обвивка КесаИзвестување >>>Драг пријателако имате било каков проблемве молиме слободно контактирајте со насне се отвори споротИ ве молам потврдете го вашиот таблет модел пред да го поставите целможете да проверите модел како и на овој начинПроверете можете модел пред да го поставите цел1...

BGN 28.78
Tablet battery 4500mah живот Polymer battery for 7 inch tablet pc в а23/A33/MTK6577/MTK6572 4500mah живот на батерията working hours 2-4 часа
 • Ново
Оценка на продукта:

Tablet Battery 4500mah живот Polymer Battery For 7 Inch Tablet Pc в а23/A33/MTK6577/MTK6572 4500mah живот на батерията Working Hours 2-4 часа

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.6 mm (H)*74 mm (W)*96 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4500m AhМодел : 367496Капацитет : 4500 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 96 MM 74 MM ширина дебелина 3.6 MM

BGN 13.00 15.33
skylarpu 7 инча 164 мм*99 мм Touchscsreen AT070TN94 90 92 HSD070IDW1 D00 E11 сензорен екран лентата на ръка дигитайзер стъкло сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

Skylarpu 7 инча 164 мм*99 мм Touchscsreen AT070TN94 90 92 HSD070IDW1 D00 E11 сензорен екран лентата на ръка дигитайзер стъкло сензор

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 6.00 6.24
FPC4304014 4.3-инчов нов LCD дисплей 40p LCD екран LCD модул
 • Ново
Оценка на продукта:

FPC4304014 4.3-инчов нов LCD дисплей 40p LCD екран LCD модул

FPC4304014 4.3 инчен Нови LCd дисплеј 40p LCD Екран LCD Модул1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји & APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

BGN 25.60
нов 8 инчов за Acer Iconia One 8 B1-850 A6001 сензорен екран дигитайзер емкостная панел стъклени лещи PB80JG2928 ZJX 208*123 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

нов 8 инчов за Acer Iconia One 8 B1-850 A6001 сензорен екран дигитайзер емкостная панел стъклени лещи PB80JG2928 ZJX 208*123 мм

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

BGN 96.00
Grade Pattern Stand ПУ кожен калъф за ipad 3 4 2 New Luxury Smart Cover Smartcover for iPad4 Flip Tab аксесоари
 • Ново
Оценка на продукта:

Grade Pattern Stand ПУ кожен калъф за Ipad 3 4 2 New Luxury Smart Cover Smartcover For IPad4 Flip Tab аксесоари

Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.ЗАБЕЛЕШКА1...

BGN 21.00 25.52
5 thread best battery 3.7 V литиево-полимерна батерия 2895110 3.7 V 3500MAH 3095110 mobile power САМ таблетен компютър
 • Ново
Оценка на продукта:

5 Thread Best Battery 3.7 V литиево-полимерна батерия 2895110 3.7 V 3500MAH 3095110 Mobile Power САМ таблетен компютър

Батеријата својства : се соберат Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

BGN 21.00 22.38
7.1-инчов сензорен екран 165*104 мм AT070TN90 92 AT070TN83V. 1 сензорен екран CASKA coagent navigation car DVD
 • Ново
Оценка на продукта:

7.1-инчов сензорен екран 165*104 мм AT070TN90 92 AT070TN83V. 1 сензорен екран CASKA Coagent Navigation Car DVD

Објектот спецификите7.1 инчен екран на допир 165*104mm AT070 TN90 92 AT070 TN83 V.1 допир CASKA coagent навигација со автомобил DVDОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

BGN 18.00 19.20
За iPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за ipad Air1 на ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти
 • Ново
Оценка на продукта:

За IPad Air Case магнитна кожена поставка Filp Портфейла Case калъф за Ipad Air1 на Ipad 5 защитен калъф за таблет / притежателя на слота за карти

Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница Ние Поддршка Dropshipping,на Големо,ОЕМ предмети ,ние може да ви даде најдобра цена,висок квалитет на Производите.Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.ЗАБЕЛЕШКА1...

BGN 17.00 21.73
Модерен оцветени калъф за Apple iPad Pro 10.5 2017 Case Smart Cover A1701 Funda Tablet Soft TPU+PU Leather Flip Stand Shell
 • Ново
Оценка на продукта:

Модерен оцветени калъф за Apple IPad Pro 10.5 2017 Case Smart Cover A1701 Funda Tablet Soft TPU+PU Leather Flip Stand Shell

Моден Насликани Случај За Apple i Pad Про 10.5" 2017 Случај Smart Cover A1701 Funda Таблета Мека TPU+СТП Кожа Флип Стојат Школка Карактеристики : 1.Мулти бои за избор...

BGN 18.00 26.40
CucKooDo 50 бр./лот ультратонкая лека трикратна поставка за съвсем нов таблет Amazon Kindle Fire 7 (7th, 2017 release)
 • Ново
Оценка на продукта:

CucKooDo 50 бр./лот ультратонкая лека трикратна поставка за съвсем нов таблет Amazon Kindle Fire 7 (7th, 2017 Release)

Специјален Дизајн За : Целосна заштита за Сите Нови Оган 7 Таблета со Алекса (7 Генерација, 2017 порака) Супериорен Квалитет Случај : Премиум Синтетички Кожа со микрофибер крпа се комбинираат со цврсти поликарбонат назад школка ќе ги носи солидни случај, совршено ќе го заштити вашиот Новото Оган 7 Таблет од удари, прашина, штета, гребнатини...

BGN 424.00
Черен нов, 7 инча за SQ-PG1054-спк стартира строителни-A0 tablet PC сензорен екран дигитайзер, ремонт панел Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Черен нов, 7 инча за SQ-PG1054-спк стартира строителни-A0 Tablet PC сензорен екран дигитайзер, ремонт панел Безплатна доставка

Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис / фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!1...

BGN 11.06
Witblue New For 10.1 P130 tablet with hn1040 спк стартира строителни v1 hn1040-спк стартира строителни v1 touch screen Touch panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор
 • Ново
Оценка на продукта:

Witblue New For 10.1 P130 Tablet With Hn1040 спк стартира строителни V1 Hn1040-спк стартира строителни V1 Touch Screen Touch Panel Digitizer подмяна на стъкло, сензор

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран на допир панел форма, екран на допир конектор кабел и кодексот број.Затоа што таму е ifferent екран на допир конектор кабел за овој таблет модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со истиот екран на допир панел форма, екран на допир конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 1 White екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што е споменато...

BGN 23.20
Безплатна филм + нов за 7 Bitmore MobiTab II 7 3G Tablet сензорен екран, тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна филм + нов за 7 Bitmore MobiTab II 7 3G Tablet сензорен екран, тъчпад дигитайзер, подмяна на стъкло, сензор Безплатна доставка

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел, екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допир + 1 бесплатно екран заштитник филмКако производство беше смени кабелот код за различни производство кое време без претходна најавакабел за заклучување може да се различни, како на слика / листа на еден...

BGN 14.90
10,1 инчов черно за Alba 10 Argos AC101CPLV2 подмяна на дигитайзер докосване на екрана
 • Ново
Оценка на продукта:

10,1 инчов черно за Alba 10 Argos AC101CPLV2 подмяна на дигитайзер докосване на екрана

Напомена : Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.1...

BGN 13.12
9-инчов съвместим LCD дисплей L900H40-001
 • Ново
Оценка на продукта:

9-инчов съвместим LCD дисплей L900H40-001

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

BGN 60.00 78.38
В Продажба!Антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за ReadBoy G50 10.1 tablet front screen protective film + дребно опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

В Продажба!Антибликовая защитно фолио за екрана матово фолио за ReadBoy G50 10.1 Tablet Front Screen Protective Film + дребно опаковка

QCC ВО ТАИ WANНа Продажба!АнтиОтсјај Екран Заштитник Филм Мат Филм За Read Boy G50 10.1" таблета пред екран со некоја заштитна фолија + Мало пакетНашата компанија е основана во 2000 година, ecommerce има 14 години искуство,деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.1.ние прифаќаме : Визакартичка...

BGN 4.00 4.30
Нов 9.0 инчов LCD екран за A090vw01 V3 V. 3 Tablet PC, GPS LCD display screen panel Repair replacement безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 9.0 инчов LCD екран за A090vw01 V3 V. 3 Tablet PC, GPS LCD Display Screen Panel Repair Replacement безплатна доставка

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

BGN 46.40
Оригиналната 7 инчов сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло за Aldi Medion Lifetab E7312 DY F-07047-V2 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригиналната 7 инчов сензорен екран лентата с дигитайзер стъкло за Aldi Medion Lifetab E7312 DY F-07047-V2 Безплатна доставка

Оригинални 7" инчен Екран на Допир панел digitizer стакло За Aldi Medion Lifetab E7312 DYF07047V2 Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

BGN 8.80
Нов 7 инчов XF20140621 HK70DR2429 спк стартира строителни-FC70S831-00 ръкописно сензорен екран капацитивен външен сензорен екран стъкло Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов 7 инчов XF20140621 HK70DR2429 спк стартира строителни-FC70S831-00 ръкописно сензорен екран капацитивен външен сензорен екран стъкло Безплатна доставка

Новите 7" инчен XF20140621 HK70 DR2429 FPCFC70 S83100 ракопис екран на допир капацитивни надвор екран на допир панел Стакло Бесплатен превозотве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број...

BGN 6.88