SUN2 UV LED Nail Lamp 48W Нокти Dryer 110-240V за втвърдяване на гел-лак за нокти нокът на пръст на Нокти Dryers Machine Art Tools
 • Ново
Оценка на продукта:

SUN2 UV LED Nail Lamp 48W Нокти Dryer 110-240V за втвърдяване на гел-лак за нокти нокът на пръст на Нокти Dryers Machine Art Tools

SUN2 Професионални 110240 V 48 W Светилка Помине LED УВ Ламба Фен за Лекување на Гел лак Ноктот Ноктот Помине Фенови Машина Уметност Алатки Спецификација : Состојба : 100% Сосема нов во трговијата на мало пакет Тип : Ноктите Фен Боја : Бела Моќност : 48 W Lifttime : 50000hrs Адаптер : Номинална влезниот 100240 V 50 / 60 Hz 1а Бранова Должина : 365nm + 405nm Одговара Гел Тип : УВ помине гел лак / LED помине гел полски Предмет вклучуваат : 1*Главниот дел 1*AC кабелот за напојување ве Молиме имајте во предвид : нашите нокти светлина усвојување на напредни контрола на температурата систем, оваа помине светлина открива внатрешната температура автоматски во долготрајната употреба, кога температурата е премногу висока, ноктите светилка машина се врти кон нискоенергетски операција, во меѓувреме, на екранот се прикажува "07p" статус...

BGN 67.00 83.20
1pcs UV Nail Gel Brush Gradient Живопис Писалка Clear Кристал Металик Handle САМ Nail Art Brush Pen маникюр инструменти B53
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs UV Nail Gel Brush Gradient Живопис Писалка Clear Кристал Металик Handle САМ Nail Art Brush Pen маникюр инструменти B53

1pcs УВ Гел Ноктите Четка Тебе Сликарство Пенкало Јасно Кристал Метален се Справи со DIY Помине Уметност Четка Пенкало Нокти Алатки B53Опис : Нов & Висок квалитет.Изградба на вашиот УВ гел или акрил нокти лажни советиМожете да креирате своја сопствена дизајн на вашите ноктиПакетот вклучува : 1 пенкало, четка за УВ гелПогоден за професионална употреба & домашна употреба

BGN 5.00 5.84
1 чифт hallux Valgus тиранти палеца ортопедична корекция чорапи пръстите разделител за грижа за краката болка защита за облекчаване на костите на палеца ръкав
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт Hallux Valgus тиранти палеца ортопедична корекция чорапи пръстите разделител за грижа за краката болка защита за облекчаване на костите на палеца ръкав

1 Pair Hallux ValgПротези Големите Пети Ортопедски Корекција Чорапи Прсти Сепаратор Нозе Згрижување Болка Заштита на Ублажување на Коските Палецот РакавМек, флексибилен footpad за заштита на bunions преку апсорбирање на шок и стриже сили,Мека минерални масла гел омекне и утешува болни и чувствителни bunions на директен контакт со кожата.Се отстранат еднаш дневно за неколку минути...

BGN 4.00 6.78
1 чифт силиконови крака Toe Separator Valgus Corrector тиранти ортопедична корекция на бурсита на палеца на крака педикюрные чорапи болка на възглавничките на пръстите на крака?
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт силиконови крака Toe Separator Valgus Corrector тиранти ортопедична корекция на бурсита на палеца на крака педикюрные чорапи болка на възглавничките на пръстите на крака?

1pair Силикони Нога Пети Сепаратор ValgПенкалата Протези Ортопедски Bunion Корекција Педикир Чорапи Болка Пети ВлошкиКарактеристики : Направени од Високо Квалитетни Гел за да се обезбеди ефикасно олеснувањеРастеглив ракави кои се погодни за повеќето feets.Можно да го носат без чевли низ куќата или onthego, во повеќето чевли.Супериорен утеха и поддршка.Можно за Рачно Миење и обновливиПакетот вклучува : 1 ПарВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 2.00 3.18
100 г черен пластмасова бутилка Originales Lucifugal многократно използване на козметичен крем плоски банки червило е най-високата степен на сол за вана празни контейнери
 • Ново
Оценка на продукта:

100 г черен пластмасова бутилка Originales Lucifugal многократно използване на козметичен крем плоски банки червило е най-високата степен на сол за вана празни контейнери

Опис На Производот : Бесплатен Превозот 100g / ml Црни Пластични Празни pacaging шише тегла Сребро Со Прозорецот Завртка капак Празни Козметички КонтејнериМатеријал Капак : АлуминиумМатеријал : ПластикаКапацитет : 100g / mlТежина : 22.5 gДимензии : Дијаметар : 71.5 mm,Висок : 40mmУПОТРЕБА : Pomade Бања сол пилула бонбони пакување теглаШишето е нетоксични,Висок квалитет.Ние имаме многу други козметички шише,Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.прирачник за мерење,контрола на грешка + 2%,Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,Може да се избегнат споровиПроизвод Слика :

BGN 95.98
50 бр. / лот Kimcci добро качество маникюр Набор от инструменти Nail Art File шкурка тънък буфер край 100/180 ноктите салон консумативи
 • Ново
Оценка на продукта:

50 бр. / лот Kimcci добро качество маникюр Набор от инструменти Nail Art File шкурка тънък буфер край 100/180 ноктите салон консумативи

Бесплатен превозот 50 PCS / многу сиви нокти бафер 100 / 180 Помине Алатки Нокти поставите Помине уметност комплет за Нокти датотеки Buffers висок квалитет на баферот пескарење блокови Може да се користи за прст и пети ноктите Лесно и практично да се користат Соодветни за professional или home помине уметност употреба Материјал : Emery, ЕВА, Пластични Пакет : 50 PCS / МНОГУ Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

BGN 23.84
100 бр./лот 120 г консервиране на козметични съхранение на перлено-бяла 4,2 унции заключване Cannister стил на банките с панти капак Mason Jar контейнер
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр./лот 120 г консервиране на козметични съхранение на перлено-бяла 4,2 унции заключване Cannister стил на банките с панти капак Mason Jar контейнер

100pcs / многу 120g Конзервирање Козметички Складирање Бисер Бели 4.2 оз Заклучување Cannister Стил тегли со Шарки Капак Мејсон Тегла СадМатеријал : МИЛЕНИЧИЊАБоја : БелаКапацитет : 120ml 120g / 4.2 озТежина:115g / еезГолемина : 69*63mm​​Брза испорака,по добивате вашата исплата,може даснашле на пратката во рок од 3 дневна.4 година продавница искрен продавачот,најдобрите.1 Дијамант за угледот!Добра комуникација!Начини На Плаќање : 1...

BGN 244.80
1 двойка от Мек силикон гел за крака възглавница петата половината стелки тампон за обувки-увеличение подкрепа на петата актуално ортопедична стелка инструмент за
 • Ново
Оценка на продукта:

1 двойка от Мек силикон гел за крака възглавница петата половината стелки тампон за обувки-увеличение подкрепа на петата актуално ортопедична стелка инструмент за

1 Pair Меки Силиконски Гел Нозете на Перница Пета Половина Insole Чевли Подлога Зголемување Пета Поддршка Подлога Orthotic Insole Нога Нега АлаткаСпецификации : 1...

BGN 2.00 3.18
Подвижна независим 28 кутии слотове маникюр кутия за съхранение за носене съвети бижута организатор мъниста инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Подвижна независим 28 кутии слотове маникюр кутия за съхранение за носене съвети бижута организатор мъниста инструменти

Карактеристики : Дизајниран со повеќе ребра,можете да додадете или намалување на мрежа количина како што треба со прилагодување / detaching на пластична фолија.Aplicable за чување на обетки, ѓердани, лежиште, прст прстен или други мали накит,помине уметност, шминка, пилула производи, итн.Лесен и компактен, практичен и удобен за носење.Едноставен, но елегантен дизајн, сигурно ќе ви се допадне.Спецификација : Материјал : ППСлотови : 28Еден слот големина : прибл...

BGN 8.00 9.42
1 чифт силиконови гелевых стелки възглавница арочная подкрепа тампон за обувки на висок ток силиконови облицовки за краката, Грижа за краката инструмент за педикю?
 • Ново
Оценка на продукта:

1 чифт силиконови гелевых стелки възглавница арочная подкрепа тампон за обувки на висок ток силиконови облицовки за краката, Грижа за краката инструмент за педикю?

1 Pair Силиконски Гел Табани Перница Лак Поддршка Чевли Рампа Висока Пета на Силиконски Влошки Forefoot Нога Нега Алатка Педикир Болка100% Сосема новГи ублажува притисокот на високи потпетици што ги носи на нога дланка и нога лак.Може да се обезбеди максимална ослободување од уморна и болна нозе.Совршен за да се носи во сите видови на чевли, вклучувајќи Спортски Чевли, Одење Чевли, Работа Чевли и Високи Потпетици.Големина : 6*3 CM Пакетот Вклучува : 1 ПарВреме на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

BGN 2.00 3.18
Бутилка спрей матово стъкло 80ml X10pc за тонер, за същността на съда, златна акрилна капачки, козметична опаковка бутилки
 • Ново
Оценка на продукта:

Бутилка спрей матово стъкло 80ml X10pc за тонер, за същността на съда, златна акрилна капачки, козметична опаковка бутилки

80ml X10pc Матирано Стакло Спреј Шише За Тонер, Суштината на Сад, Златен Акрилик Капак, Козметички Пакување ШишеКапацитет : 80mlГолемина : 149.4 X39 MMМатеријал : galss шише+акриликШише боја : јасноКапа бои : Златен акриликPS : Други капацитет од шише ,ве Молиме кликнете на оваа врска →Превозот* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас...

BGN 97.00 102.40
5 мл мек или заплесневелого средство за измиване на лицето или масло или туба с крем за ръце, със сребърен капак може да се използва за контейнер на крем за очи
 • Ново
Оценка на продукта:

5 мл мек или заплесневелого средство за измиване на лицето или масло или туба с крем за ръце, със сребърен капак може да се използва за контейнер на крем за очи

точка бр : св.5 WSматеријал : PEголемина : 5mlможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн

BGN 64.00
50 г бяла / розова алуминиева крем бутилка,козметичен контейнер, контейнер за сенки за очи,крем банка,козметична Банка,козметична опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

50 г бяла / розова алуминиева крем бутилка,козметичен контейнер, контейнер за сенки за очи,крем банка,козметична Банка,козметична опаковка

Точка бр : cje50aluminumВМАТЕРИЈАЛ : алуминиумГОЛЕМИНА : 50gDIA66mm height27mmза објектот : Телото на шишето е како слики , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 89.60
Продажба на едро 150шт 50 мл прозрачна стъклена бутилка етерично масло с алуминиев капак
 • Ново
Оценка на продукта:

Продажба на едро 150шт 50 мл прозрачна стъклена бутилка етерично масло с алуминиев капак

Детали на 150 компјутери 50мл јасно стаклено шише со редуктор dropper и подесувате евидентно капак, јасно етерично масло шише1) Капацитетот : 50 ML2) Дијаметар : 37 MM Висина на шише без капа : 116 MM3) 1 set = 1 шише+ 1 кап завртки+ 1 редуктор4) Боја на шишето : јасно5) користење на Логото можат да се отпечатат на шише6) Шише може да се матирано7) шишиња се достапни во килибар, сина, зелена боја, исто така,.8) На шишиња може да биде обоен или УВобложена во други бои.9) бои на затворачите може да се прилагоди на било бои, како сакате.10) краевите на стакло pipettes може да се направи во различни форми, како на точка, права остар, крива остар, крива точка.11) Нема истекување12) Во акции, мали цел е прифатливо.Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 216.00
120 г алуминиева крем банка,козметичен контейнер, контейнер за сенки за очи,категоричен контейнер, банка за маски, козметична Банка,козметична опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

120 г алуминиева крем банка,козметичен контейнер, контейнер за сенки за очи,категоричен контейнер, банка за маски, козметична Банка,козметична опаковка

Точка бр : cje120 BS алуминиумDIA82 MM HEIGHT31 MMМАТЕРИЈАЛ : алуминиумГОЛЕМИНА : 120g

BGN 88.00
80 мл бяла мека тръба или заплесневелая промывочная тръба или тръба с масло или крем за ръце с акрил, златен капак
 • Ново
Оценка на продукта:

80 мл бяла мека тръба или заплесневелая промывочная тръба или тръба с масло или крем за ръце с акрил, златен капак

точка бр : std80 AGGматеријал : PEголемина : 80mldia35mmвисина без капак : 123 MMможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн

BGN 45.92
20 мл прозрачна мека или плесневелой измиване или краве масло или крем за ръце може да се използва за контейнер на крем за очи
 • Ново
Оценка на продукта:

20 мл прозрачна мека или плесневелой измиване или краве масло или крем за ръце може да се използва за контейнер на крем за очи

точка бр : св.20tmaterial : PEsize : 20ml може да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн, ние aslo прифати логото печатење ,но е MOQ 10000 PCS , подолу е примерок за вашиот referrence за предметот : содржината на шишето се транспарентни, јасни , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 48.00
5 бр./лот прозрачна течна пластмасова бутилка за колофон спойка флюс паста с 1 игла 50 мл Y207E гореща разпродажба
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр./лот прозрачна течна пластмасова бутилка за колофон спойка флюс паста с 1 игла 50 мл Y207E гореща разпродажба

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Количина : 5pcs Тежина : 11g (приближно) Боја : како на сликата show (бела) Големина : шише висина : 9.2 cm / 3.62", игла должина : 4cm / 1.57"(приближно) 1pc 50мл шише со игли (не флукс или алкохол во шише) Стискаш шише бродови за прецизно капки на флукс, лемење маска, лепила, лепила, silicones, течности и масла...

BGN 2.00 2.91
150 г Червен алуминий крем буркан, козметичен контейнер, сенки за очи контейнер, контейнер мощност, маска буркан, козметична Банка, козметична опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

150 г Червен алуминий крем буркан, козметичен контейнер, сенки за очи контейнер, контейнер мощност, маска буркан, козметична Банка, козметична опаковка

Точка бр : cje150 R алуминиумDIA82 MM HEIGHT38 MMМАТЕРИЈАЛ : алуминиумГОЛЕМИНА : 150gза објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 101.12
DHL Безплатна доставка 122 бр./лот 10 мл преносими сини стъклени флакони парфюми стъкло Роллон аромат празни бутилки етерично масло
 • Ново
Оценка на продукта:

DHL Безплатна доставка 122 бр./лот 10 мл преносими сини стъклени флакони парфюми стъкло Роллон аромат празни бутилки етерично масло

Се истакна : ве молиме оставете порака ако вашиот сакате да знаете повеќе за шише детали информации,ви благодариме! : )

BGN 160.00 177.44
Високо качество на професия перука лепило за Отстраняване дантела перука Бонд и перука лента перука разширяване на аксесоар 1FL. OZ(30 ml)
 • Ново
Оценка на продукта:

Високо качество на професия перука лепило за Отстраняване дантела перука Бонд и перука лента перука разширяване на аксесоар 1FL. OZ(30 Ml)

1 FL.ОЗ(30ml) Висок Квалитет Професија Перика Лепило Смена за Чипка Перика Обврзници & Toupee Лента Перика Продолжување ДодатокНасоки : се Применува Смена како апликација бара,почекајте 2minutes,Ги чисти и исплакнете се Мијат со сапун и вода.Предупредува : Запаливи содржи етилацетат.да се чува далеку од искра,слушне или со отворен пламен.чувајте се далеку од децата.ако иритација треба да се развие...

BGN 9.00 9.92
30 мл бяла мека тръба с черен капак се използва за меко измиване масло крем за ръце
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мл бяла мека тръба с черен капак се използва за меко измиване масло крем за ръце

точка бр : stw30blackmaterial : PEsize : 30ml може да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад и др во врска со предметот : содржината на шишето е Транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 48.00
100шт 100 мл алуминиева бутилка метална бутилка със спрей форми на мишката, помпа, спрей за мъгла
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт 100 мл алуминиева бутилка метална бутилка със спрей форми на мишката, помпа, спрей за мъгла

точка бр : LD052МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМКАПАЦИТЕТ : 10 0mlКОЛ : 40 MM3differrent вид глувчето форма за вашиот referrence , pls советува кои пумпа сакате, кога прави нарачка .

BGN 133.60
100шт 150 мл алуминиева бутилка метална бутилка със злато яка бял/черен/прозрачен мъгла спрей помпа
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт 150 мл алуминиева бутилка метална бутилка със злато яка бял/черен/прозрачен мъгла спрей помпа

точка бр : НОГА150 PМАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМКАПАЦИТЕТ : 150mlDIA45 MMВИСИНА : 173 MMЗЛАТО ЈАКА, БЕЛО / ЦРНО / TRANSAPRENT SPRAYER ПУМПА ЗА ВАШИОТ REFERRENCE , PLS СОВЕТУВА КОЈА БОЈА САКАТЕ, КОГА ПРАВИ НАРАЧКА .

BGN 133.06
100шт 30 мл алуминиева бутилка метална бутилка с помпа пръскачка форми на мишката, бутилка с пръскачка за мъгла
 • Ново
Оценка на продукта:

100шт 30 мл алуминиева бутилка метална бутилка с помпа пръскачка форми на мишката, бутилка с пръскачка за мъгла

точка бр : LB082МАТЕРИЈАЛ : АЛУМИНИУМКАПАЦИТЕТ : 30ml DIA35 MM HEIGHT101 MM3 вид на sprayer пумпа за вашиот referrence, pls советува која боја сакате, кога прави нарачка .

BGN 123.20
150g gold aluminum cream jar,козметичен контейнер,контейнер за сенки за очи,енергиен контейнер,банка за маски,козметична Банка,козметична опаковка
 • Ново
Оценка на продукта:

150g Gold Aluminum Cream Jar,козметичен контейнер,контейнер за сенки за очи,енергиен контейнер,банка за маски,козметична Банка,козметична опаковка

Точка бр : cje150 G алуминиумDIA82 MM HEIGHT38 MMМАТЕРИЈАЛ : алуминиумГОЛЕМИНА : 150gза објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 51.20
1 лот= 20pcs САМ Nail Design Tool гъба пръст пръстите на краката сепаратор маникюр козметичен педикюр, маникюр инструмент форма на сърце
 • Ново
Оценка на продукта:

1 лот= 20pcs САМ Nail Design Tool гъба пръст пръстите на краката сепаратор маникюр козметичен педикюр, маникюр инструмент форма на сърце

торба 1 lot= 20pcs DIY Помине Дизајн Алатка Сунѓерот Прст Прсти Сепаратор Помине Уметност Салон Педикир Маникир Алатка Срце Облик случаен боја 20pcsD escription : Нов & Висок квалитет.Во боја : ние ќе ја испрати на боја по случаен избор.ЗабелешкаСите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани...

BGN 2.00 2.62
Прозрачна мека тръба 10 мл със сребърен капак на тръбата крем за очи,
 • Ново
Оценка на продукта:

Прозрачна мека тръба 10 мл със сребърен капак на тръбата крем за очи,

точка бр : ste102 Sматеријал : PEголемина : 10mlможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза објектот : Телото на шишето е матирано транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 47.58
30 мл бяла мека тръба или мека тръба за пране, масло или крем за ръце с бял капак
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мл бяла мека тръба или мека тръба за пране, масло или крем за ръце с бял капак

точка бр : std30 WLматеријал : PEможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза голема количина или customerize дизајн , pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

BGN 52.80
Бяла мека тръба 100ml или Милды тръба измиване или масло или тръба хандскриам с покритие от злато
 • Ново
Оценка на продукта:

Бяла мека тръба 100ml или Милды тръба измиване или масло или тръба хандскриам с покритие от злато

точка бр : std100 ZSGматеријал : PEголемина : 100mlDIA38 MMВИСИНА БЕЗ КАПАК 130 MMможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн

BGN 40.00
20 мл бяла мека тръба за измиване на мухъл или тръбата за масло / крем за ръце с кръгла черна капак
 • Ново
Оценка на продукта:

20 мл бяла мека тръба за измиване на мухъл или тръбата за масло / крем за ръце с кръгла черна капак

точка бр : XMST20 WHБОЈА : БЕЛАматеријал : PEголемина : 20 MLможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн

BGN 53.76
1 лот= 100шт направи си САМ Дизайн нокти инструмент гъба пяна пръст на крака разделител за нокти салон инструмент форма на сърце случаен цвят
 • Ново
Оценка на продукта:

1 лот= 100шт направи си САМ Дизайн нокти инструмент гъба пяна пръст на крака разделител за нокти салон инструмент форма на сърце случаен цвят

торба 1lot= 100pcs DIY Помине Дизајн Алатка Сунѓерот Пена Прст Пети Сепаратор Помине Уметност Салон Алатка Срце Облик Случаен боја ако сакате помала количина, ве молиме проверете ја нашата продавница...

BGN 9.00 10.24
30 мл бяла мека пробирка или заплесневелая промывочная пробирка или пробирка с масло или крем за ръце с акрил сребърен капак
 • Ново
Оценка на продукта:

30 мл бяла мека пробирка или заплесневелая промывочная пробирка или пробирка с масло или крем за ръце с акрил сребърен капак

точка бр : std30 ASматеријал : PEголемина : 30ml кол : 25мм , дното : 38mm висина : 140mmможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза објектот : Телото на шишето се бели , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 83.20
80 мл златен мека тръба или милди измиване на тръба или масло или крем за ръце, слушалка с акрил, златен капак, по-тънка златна линия
 • Ново
Оценка на продукта:

80 мл златен мека тръба или милди измиване на тръба или масло или крем за ръце, слушалка с акрил, златен капак, по-тънка златна линия

точка бр : STG80 G1материјал : PEголемина : 80mldia35mmвисина без капак : 123 MMможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итн

BGN 63.20
10 мл прозрачна мека тръба с златен капак крем за очи тръба
 • Ново
Оценка на продукта:

10 мл прозрачна мека тръба с златен капак крем за очи тръба

точка бр : ste101материјал : PEголемина : 10mlможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза објектот : Телото на шишето е Транспарентен , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 47.58
40 мл бяла мека тръба или тръба за измиване на мухъл или тръбата за масло или крем за ръце със сребърни кръгли
 • Ново
Оценка на продукта:

40 мл бяла мека тръба или тръба за измиване на мухъл или тръбата за масло или крем за ръце със сребърни кръгли

точка бр : std40 SYBматеријал : PEможе да се користи од страна на mildy миење на садот, путер сад, рака крем сад итнза поголема количина или customerize дизајн , pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

BGN 68.80
10 бр Pro Nail Scrub Brushes Health Beauty Care Accesory Fingers and Nail Dirt Cleaning JAN17
 • Ново
Оценка на продукта:

10 бр Pro Nail Scrub Brushes Health Beauty Care Accesory Fingers And Nail Dirt Cleaning JAN17

10 компјутери Про Помине Чистење Четки Здравје Убавина Нега Accesory Прсти и Нокти Нечистотија ЧистењеНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надевам, ќе може да се разбереФункција : 100% нов и висок квалитетГолемина : 14.5*2.5 cmЧистење на прсти нечистотија и ноктите површинската нечистотија, старата кожа, тоа е неопходен инструмент за помине уметност, мал и компактен, лесен за носењеПакет Содржина : 10 компјутери Помине Чистење Четки1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање...

BGN 6.00 7.74
SUNone 48W Smart Lamp Beauty nail Gel Dryer LED Automatic Induction Light Phototherapy Suit за различни видове красота ноктите
 • Ново
Оценка на продукта:

SUNone 48W Smart Lamp Beauty Nail Gel Dryer LED Automatic Induction Light Phototherapy Suit за различни видове красота ноктите

SUNone 48 W Smart Светилка Убавина Гел Ноктите Фен Одговараат за Различни Видови на Нокти УбавинаМодел : UVLEDMax Моќност : 48 WБранова должина : 365 + 405nmОдговара гел тип : УВ гел / LED гел / градителLifttime : 50000 huorsАдаптер : Номинална влез : 100 240 V 50 / 60 Hz 1АНоминална излезна : DC24 V / 1.5 АТип : LED СветилкиМоќност Тип : ЕлектричниПакет Содржина : 1x Помине Фен1x Упатство1x AC Адаптер

BGN 47.98
50шт търговия на Едро с 30 грама злато акрилна форма на кълбо крем банка, пластмасови злато 30 г козметични контейнер, форма на кълбо, 1 унция козметична Банка
 • Ново
Оценка на продукта:

50шт търговия на Едро с 30 грама злато акрилна форма на кълбо крем банка, пластмасови злато 30 г козметични контейнер, форма на кълбо, 1 унция козметична Банка

30g злато акрилик топката форма крем шише козметички сад крем тегла Козметички Пакување Козметички ТеглаМатеријал : АКРИЛИКГолемина : 30 GВисина : 61mmДијаметар : 67mmИмаме 15g 30g 50g во нашата продавница.Имаме, исто така, сребро!А...

BGN 125.60