Homehow 1 бр./лот най-новата текстура Силикон торта мухъл пуловер ефект на текстурата на кухня за печене инструменти cupcake торта декор мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Homehow 1 бр./лот най-новата текстура Силикон торта мухъл пуловер ефект на текстурата на кухня за печене инструменти Cupcake торта декор мухъл

Homehow 1 PC / Многу Најновите Текстура Силикони Торта Мувла Џемпер Effection Текстура Кујна Печење Алатки Cupcake Торта Декоративни МувлаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

BGN 5.00 7.66
Монета графика patternl пластмасови бисквити шоколад цвете фондан шаблони за украса на торта за моделиране P0184
 • Ново
Оценка на продукта:

Монета графика Patternl пластмасови бисквити шоколад цвете фондан шаблони за украса на торта за моделиране P0184

13x13cm Свадба Торта Матрицата Пластични Cookie чоколадо Фондан stenceil за Декорација Торта лице ѕидни бои Цвет Матрицата P0050 Производот : големина : 150*150mmЗошто Да Изберете Diyclan!Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 2.00 2.22
21 кухина във формата на пеперуда твърд поликарбонат шоколад мухъл PC бонбони паста инструмент за инжектиране на PC торта мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

21 кухина във формата на пеперуда твърд поликарбонат шоколад мухъл PC бонбони паста инструмент за инжектиране на PC торта мухъл

1 PC 21 шуплини во облик на пеперутка Тешко Поликарбонат Чоколадо Мувла PC Бонбони Тестенини Алатка за Вбризгување на PC Торта МувлаКарактеристики : * Материјал : поликарбонат(PC)* Облик : во облик на пеперутка* Користење : за правење чоколадо / торта* Предмет бр...

BGN 21.00 52.80
Силиконов Сладкиш Торта Сватбена Торта, Чаша Торта Мухъл Калъф Форма За Печене Чайник Мухъл Тава За Печене Слон
 • Ново
Оценка на продукта:

Силиконов Сладкиш Торта Сватбена Торта, Чаша Торта Мухъл Калъф Форма За Печене Чайник Мухъл Тава За Печене Слон

7cm Силика гелОблоги за печење силиконски калап кифла првенство печење чаши торта чаши cupcakeОпис : Објектот Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Дното дијаметар 4.2 cm;Висина 3.4 cm;Работ дијаметар 7cmПакет : OPP вреќаСе мијат пред употребаНаправени од високо квалитетна храна одделение силиконски,нетоксичниЕднократно, нестапФурна безбедно како и микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедноФурна безбедно да 40 F на +450 F (40c на +232c)За повеќе користете, Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и ножЛесно да се добие, мирис и вкус далекуЛесен за употреба и чистењеСогласност со FDA / SGSПогоден за торта мувла / желе мувлаБоја : Црвена, Розова , Портокалова ,Сина, Жолта ,Зелена, Виолетова​

BGN 74.00 92.80
2 бр./компл. торта и хляб, нож 5 слоя регулируема САМ хлеборезка полезно украса на торта в кухнята 5 capas de cortador de pastel
 • Ново
Оценка на продукта:

2 бр./компл. торта и хляб, нож 5 слоя регулируема САМ хлеборезка полезно украса на торта в кухнята 5 Capas De Cortador De Pastel

2pc / set Торта&Леб Машина 5 Слоеви Прилагодливи DIY Леб Slicer Корисни Декорација Торта во Кујната 5 capas де cortador де пастелниОпис На Производот【Име На Производ】: Торта&Леб Машина【Боја】 : Испрати По Случаен Избор【Материјал】 : Пластика【Пакет】 : 2 парчиња【 Големина】 : (1pc)5 * 4 * 2cm / 1.97 * 1.57 * 0.79 во (L * W * H)поради рака мерка , големината може да има 14 cm грешка【 Тежина】 : (2 парчиња) 56g / 1.96 оз

BGN 3.00 4.46
Силиконови форми на сгънати захар торта силиконови форми на вълшебна фея пръчка хранително-вкусовата скърпвам мухъл за украса на тортата
 • Ново
Оценка на продукта:

Силиконови форми на сгънати захар торта силиконови форми на вълшебна фея пръчка хранително-вкусовата скърпвам мухъл за украса на тортата

добредојде​Карактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 12.00 14.24
Мода Топла Алуминиев Сребърен Торта Cupcake Подложка За Печене Чаша Мухъл Кифла Кръгла Чаша Торта Инструмент Форми За Печене, Печене На Сладкиши Инструменти Кухня
 • Ново
Оценка на продукта:

Мода Топла Алуминиев Сребърен Торта Cupcake Подложка За Печене Чаша Мухъл Кифла Кръгла Чаша Торта Инструмент Форми За Печене, Печене На Сладкиши Инструменти Кухня

Алуминиум Сребро Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла Кифла Круг Чаша Торта Алатка Bakeware Печење Тесто Алатки КујнаСребрен Тон Алуминиум Јајце Курва Мувла Мувла На ОдлукиТоа карактеристики сад форма, Нетоксични и екопријателски алуминиумски материјал.Тоа е контејнер што се користи во различни техники на подготовка на храна, за формирање на готовиот сад.Идеален додаток куќаТоа е забава за вашите пијалоци и да се направи вашите деца многу среќенTamano Вкупно : 7 x 2.6 cm / 3.1"" x 1.4""(Diametro*Алто)Seller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

BGN 512.00 640.00
Малък размер Хризантема Маргаритка цвете, листенце Силикон торта мухъл фондан торта декорация инструменти cupcake мухъл печене инструменти XQ4
 • Ново
Оценка на продукта:

Малък размер Хризантема Маргаритка цвете, листенце Силикон торта мухъл фондан торта декорация инструменти Cupcake мухъл печене инструменти XQ4

Добредојдовте на нашата продавницаМала Големина Chrysanthemum Daisy Цвет Petal Силикони Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки Cupcake Калап за Печење Алатки XQ4 Тип : фондан торта мувла Облик : цвет мувла Стил : шеќерна паста цвет и лист мувла Материјал : силикон Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1pc големина : 3.3 cm*4.4 cm*1.5 cmAnswer : ___________________________ Note : Превозот Начин1, цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Тоа е поддржано од страна на aliexpress, тоа нема детали за следење на информации по парцела лево Кина .)2, цел>=$7 Кина Пост Воздух Пошта (на овој начин е добро за купувачот, можете да видите на превозот детали со валиден следење на број)3, цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPSот,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)

BGN 2.00 2.45
Dropshipping XINYUN за многократна употреба пудра сладкарски чанта крем сладкарски чанта торта де инструмент за десерт на фурна за печене декориране на чанта
 • Ново
Оценка на продукта:

Dropshipping XINYUN за многократна употреба пудра сладкарски чанта крем сладкарски чанта торта де инструмент за десерт на фурна за печене декориране на чанта

Информација за производот : 100% Сосема Нов и висок квалитет, мека Еднократно, трајни, флексибилна и практична...

BGN 1.00 2.11
Лист торта от дантела мухъл захарна торта инструмент форма за печене САМ силиконови форми фондан cupcake мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Лист торта от дантела мухъл захарна торта инструмент форма за печене САМ силиконови форми фондан Cupcake мухъл

11ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

BGN 2.00 2.69
Хелоуин паяжини кулинария инструменти фондан печене направи си САМ украса на торта силиконови форми за торта поп рецепта мухъл T0782
 • Ново
Оценка на продукта:

Хелоуин паяжини кулинария инструменти фондан печене направи си САМ украса на торта силиконови форми за торта поп рецепта мухъл T0782

Опис големина : 10 CM*12 CM тежина : 93g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел...

BGN 7.00 12.64
Дебели дълги непромокаеми Термоустойчиви силиконови ръкавици с памучна кухня, барбекю кулинария печене ръкавици 54070
 • Ново
Оценка на продукта:

Дебели дълги непромокаеми Термоустойчиви силиконови ръкавици с памучна кухня, барбекю кулинария печене ръкавици 54070

Внимание : Боја : Автоматски го Испратите ,не обезбеди боја изберете !!! Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!! Силиконски скара ракавици за готвење, бразилецот, potholder, кампување, мариноване, печење и така натаму...

BGN 10.27
Горещи направи си САМ 3D правоъгълник силиконови шоколадови форми за печене на торта за рожден ден бисквитки бижута инструменти шоколад мухъл шаблони кифла Пан
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи направи си САМ 3D правоъгълник силиконови шоколадови форми за печене на торта за рожден ден бисквитки бижута инструменти шоколад мухъл шаблони кифла Пан

Топла DIY 3 D Правоаголник Силикони Чоколадо Мувла Bakeware Роденден Cookie Торта Декорирање Алатки Чоколадо Мувла Матрицата Кифла Пан Бисер Мушка Синџир 3 D Силиконски Калап Чоколадни Бонбони Шеќер Занает Мувла Торта Алатка Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање CozinhaМувла име : Топла DIY 3 D Правоаголник Силикони Чоколадо Мувла Bakeware Роденден Cookie Торта Декорирање Алатки Чоколадо Мувла Матрицата Кифла ПанОпис : * Мувла Големина : 25*11cmОваа мувла е совршен за Фондан, Кифла, Кралската Шлаг, Чоколадо, Тешко Бонбони и др * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор* Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестапНапомена : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Пакет се вклучени : Топла DIY 3 D саќе Силикони Чоколадо МувлаБелешки ви Благодариме за вашиот покровителство и поддршка...

BGN 4.00 4.46
Сватбена украса 1бр дървена бисквитный дисплей миниатюрен статив сватбена маса номер име на мястото / фотокарточка щанд 16*9см
 • Ново
Оценка на продукта:

Сватбена украса 1бр дървена бисквитный дисплей миниатюрен статив сватбена маса номер име на мястото / фотокарточка щанд 16*9см

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Не можете да ги пратите пратката информации на секоја вебстраница.Но, тоа, исто така, трошоците за 2560 дена, ве молиме почекајте трпеливо!Материјал : дрвениГолемина : 9*16cmКоличина : 1pcБоја : како на сликата покажуваНајчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 2560 дена...

BGN 3.00 3.28
Сигурност Силиконови Форми 4-Кухина Вафли Торта Шоколад Пан Печене На Мухъл Кулинария Инструменти Бисквити Бисквити Мухъл 51060 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Сигурност Силиконови Форми 4-Кухина Вафли Торта Шоколад Пан Печене На Мухъл Кулинария Инструменти Бисквити Бисквити Мухъл 51060 Подарък

100% За Храна Одделение Силиконски Материјал Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно нестап...

BGN 6.38
Facemile 4 бр. / компл. торта cupcake щандове пудра крем цвете пирони, набор сладкарски декорации инструмент 02024 подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Facemile 4 бр. / компл. торта Cupcake щандове пудра крем цвете пирони, набор сладкарски декорации инструмент 02024 подарък

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетОбезбедува контрола треба кога цевки шлаг цвеќиња Само ги ротирате помине помеѓу прстите како што цевка цвет на главата.Материјал : ПластикаБоја : автоматскиПакет се вклучени : 4x Торта декорирање ноктите сет

BGN 2.54
Фондан Торта Шоколад За Декорация На Жени Baby Bear Бонбони, Сладкарски Изделия, Детски Силиконови Форми За Печене Инструменти 04051 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Фондан Торта Шоколад За Декорация На Жени Baby Bear Бонбони, Сладкарски Изделия, Детски Силиконови Форми За Печене Инструменти 04051 Подарък

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

BGN 3.78
Горещи продажба 1 бр пластмасови кнедли машина мухъл чайник малки кнедли инструменти кухненски принадлежности Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

Горещи продажба 1 бр пластмасови кнедли машина мухъл чайник малки кнедли инструменти кухненски принадлежности Безплатна доставка

Топла Продажба 1 парче Пластика Dumpling Алатки Кујна Додатоци Бесплатен Превозот Item type Dumpling Алатки Материјал пластични Quanlity 1 парче со Големина 7*5cm

BGN 1.00 1.38
Помадная Лента Ивица Лук Нож Клип На Жени Листа, Релефни Украси Торта Паста Тестото Пластмасови Инструменти За Печене 04005 Подарък
 • Ново
Оценка на продукта:

Помадная Лента Ивица Лук Нож Клип На Жени Листа, Релефни Украси Торта Паста Тестото Пластмасови Инструменти За Печене 04005 Подарък

ОписИзработени од квалитетна пластика, трајни и лесни да се чистат Ролери дизајн, полесно е да се направи фондан лакови или прилично панделки за вашиот торта идеална помошник за печење...

BGN 6.34
нов пристигане очарователен Русалка форма на 3D силиконови фондан торта дантела мухъл за cupcake торта де инструменти FM764
 • Ново
Оценка на продукта:

нов пристигане очарователен Русалка форма на 3D силиконови фондан торта дантела мухъл за Cupcake торта де инструменти FM764

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 3.68
48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта cupcake инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

48шт дюзи, 1 куплунг руснаците съвети лале от неръждаема стомана обледеняване на тръбите захарни декорации съвети торта Cupcake инструменти

372755057659725148 PCS Млазници 1 Спојка руската Совети Лале Нерѓосувачки Челик Шлаг Цевки Тесто Совети за Декорирање Торта Cupcake алаткиОпис : ТОРТА ДЕКОРИРАЊЕ СОВЕТ (голема големина) не ' Рѓосувачки ЧеликДијаметар : Дното 3.7,...

BGN 31.00 59.02
Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически цвете за декорация шаблони Дамасский торта декорация шаблони фондан пластмасов шаблон за дизайн на торта Sugarcraft инструменти ST-750

Класичната Цвет Декорација Матрицата Damask Торта Декорирање Матрицата Фондан Пластични Образец Дизајн Торта Sugarcraft Алатки ST750

BGN 19.90
37,5 см високо качество на пластмаса Бяло антипригарный изпускателната фондан skalka фондан подарък тестото валяк за декорация подарък валяк 55014
 • Ново
Оценка на продукта:

37,5 см високо качество на пластмаса Бяло антипригарный изпускателната фондан Skalka фондан подарък тестото валяк за декорация подарък валяк 55014

Бренд : FacemileСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : ПластикаКоличина : 1pcsБоја : Случајно Големина : Како pictues покаже Информации : 1...

BGN 11.60
Star Love Heart Дантела Plastic САМ Cake Stencil Pad Дантела Spray Flower Мухъл Strew Duster Cupcake Fondant Baking Tool Molds FQ4039
 • Ново
Оценка на продукта:

Star Love Heart Дантела Plastic САМ Cake Stencil Pad Дантела Spray Flower Мухъл Strew Duster Cupcake Fondant Baking Tool Molds FQ4039

Ставка Опис Материјал:ПластикаТежина:ЗаГолемина:264*113mm / парчеБоја:Млеко Бела【Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење...

BGN 1.00 1.71
Класически бисквити / торта шаблони торта декорация инструменти торта пластмасов шаблон мухъл спрей шаблони фондан сватбена торта форми на ST-738
 • Ново
Оценка на продукта:

Класически бисквити / торта шаблони торта декорация инструменти торта пластмасов шаблон мухъл спрей шаблони фондан сватбена торта форми на ST-738

Класичен Cookie / Торта Матрицата Торта Декорирање Алатки за Торта, Пластични Образец Мувла Airbrush Матрицата Фондан Свадба Торта Габи ST738

BGN 8.00
Средният размер на233 от неръждаема стомана обледеняване на тръбите дюзи за сливочных дюзи сладкарски инструменти за печене на торта фондан
 • Ново
Оценка на продукта:

Средният размер на233 от неръждаема стомана обледеняване на тръбите дюзи за сливочных дюзи сладкарски инструменти за печене на торта фондан

Детали За Производот : Млазницата Модел : # 233Големина : Години : Дијаметар 18mmВисина 25mmКарактеристики : Лесна заварувањеМатеријал : не ' Рѓосувачки челик 18 / 8(304)Сертификација : FDA,SGSПакет : 1 BUCКарактеристики На Производот : .Овие торта декорирање совети се basketweave совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова, тие се издржливи и на висок квалитет.Со овие basketweave совети може да се направи мазна ленти или и двете мазна и ребрести ленти со леснотија.Работи со стандардот или големи спојка и чанти.Лесно е да се чува чист и употреба.Високо отпорен на корозијаAnswer : ___________________________ Note : Таму е 0,1 см0.5 cm отстапување се должи на рачно мерењеПоради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

BGN 2.83
Уникален дизайн на 24 кухина правоъгълник куб един шоколад с 3 линии форми на PC поликарбонат Choaolate мухъл твърда пластмаса мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

Уникален дизайн на 24 кухина правоъгълник куб един шоколад с 3 линии форми на PC поликарбонат Choaolate мухъл твърда пластмаса мухъл

Дизајн Облик На Хард Кенди Калапи Желе Мувла Пластични Печење Послужавник Поликарбонат Чоколадо Мувла Pc МувлаНајновите уникатен дизајн 24 шуплини правоаголник коцка со 3 линии форма PC Поликарбонат тешко материјали чоколадо мувла бонбони печење Големината на МУВЛА : 27.5x13.5*2.4 cm Тежина на МУВЛА : 306g една празнина : 3.8*2.1*1cmДруги слични предмети за вашиот референца , вие исто така може да изберете БИЛО која од нив, ако ви се допаѓа ...

BGN 26.00 30.38
Подарък Facemile 1бр цветя модел форма на силиконовата форма на мат дантела мухъл фондан торта декорация печене инструмент щампована мухъл 50-139
 • Ново
Оценка на продукта:

Подарък Facemile 1бр цветя модел форма на силиконовата форма на мат дантела мухъл фондан торта декорация печене инструмент щампована мухъл 50-139

тип : торта алаткиТорта алатки тип : торта чипка декорација мат мувлаБрој на модел : 50139Функција : Екопријателски ,порибеноMetarial : силиконФункција : ЕкопријателскиЕкориснички : даБоја : АвтоматскиКоличина : 1pcsВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

BGN 2.35
T0269 5 бр./ компл. фондан захар торта резба нож набор от плодове яденето на шоколад скулптура, дърворезба инструменти за Kicthen печене украса
 • Ново
Оценка на продукта:

T0269 5 бр./ компл. фондан захар торта резба нож набор от плодове яденето на шоколад скулптура, дърворезба инструменти за Kicthen печене украса

комбоОпис : * Калапи Боја : Случајни* Материјал : високо квалитетна храна ниво метал нерѓосувачки челик +алуминиумски легури* 100% сосема нов и во добра состојба* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож* Лесен за употреба и чиста.* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку* Обновливи, нестап* packgae внатрешноста : 5pcs за еден сет како што е прикажано на сликата погоре>Големината или да Одговара на ПрашањаГолемини се илустрирани со конкретни мерења Во детални спецификации ...

BGN 5.00 5.12
Luyou нов DIY печене на черупката цвете граница силиконови торта от фондан дантела мухъл торта декорация инструменти FM1239
 • Ново
Оценка на продукта:

Luyou нов DIY печене на черупката цвете граница силиконови торта от фондан дантела мухъл торта декорация инструменти FM1239

Мин Нарачката е 7 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус...

BGN 5.60
1 парче метал любимец прасе фондан торта бисквити машина за бисквити, торта де инструмент рожден ден торта мухъл Кухненски аксесоари WB10
 • Ново
Оценка на продукта:

1 парче метал любимец прасе фондан торта бисквити машина за бисквити, торта де инструмент рожден ден торта мухъл Кухненски аксесоари WB10

Добредојдовте на нашата продавница1 парче Метал Животински Свиња Торта Фондан Бисквит Колаче Машина Торта Декорирање Алатка Роденден Торта Мувла Кујна Додатоци WB10 Тип : фондан торта мувла Облик : животно свиња Стил : бисквит cookie секачи Материјал : не ' рѓосувачки челик Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Пакет се Вклучени : 1pc големина : 5.8*4.8 cm

BGN 2.00 3.02
SYL081U 19.3 mm 3D Ягода Silicone Push Мухъл-Сладки Плодове Мухъл Sugarcraft, свещ, бисквити Бисквити, дъвка, паста, смола форма
 • Ново
Оценка на продукта:

SYL081U 19.3 Mm 3D Ягода Silicone Push Мухъл-Сладки Плодове Мухъл Sugarcraft, свещ, бисквити Бисквити, дъвка, паста, смола форма

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувла, моделот на сликата е за прикажување цел само...

BGN 1.86
3 бр. / компл. крем нож шпатула коляновия / ъгловата лопатка Мастихин торта декорация инструменти за печене на сладкиши шпатула сгъната
 • Ново
Оценка на продукта:

3 бр. / компл. крем нож шпатула коляновия / ъгловата лопатка Мастихин торта декорация инструменти за печене на сладкиши шпатула сгъната

Нова Торта нож Шпатула Печење Алатки На Колачи Фондан Торта Декорирање Алатки Тесто Patisserie Кујна DIY Додаток 3 PcsMeterial : нерѓосувачки челик 420 J2 & Храна Одделение ПолипропиленКоличина : 3pcs / setГолемина : 22.5*1.5 cmОпис : Оваа торта шпатула се справи со е изработен од пластика, и нож се направи од Нерѓосувачки челик.Според здравствени стандарди, и тоа може да директен контакт со храна, кои ги исполнуваат здравствени и хигиенски барања.Тоа е се користат од страна на професионалци за торта декорирање и мрзнување / шлаг колачи.Обликот и големината според научните дизајн, не е лесно да падне и удобен зафат.Кога ќе го користите, можете да планирам без проблеми во склопот на врвот и страните на вашата торта.Неопходна алатка за DIY печење, која е креативна и мултифункционален.Неговата интересна и создавање десерт алатки, кои може да ги инспирира вашата креативната страст.За превозот : Ние прифаќаме : Visa,Master CardПотврдите Адресата ,Целосно име и презиме и Телефонски број : Ве молиме да се осигурате вашата адреса во Aliexpress пред да плаќаат...

BGN 11.00 13.26
6 Решетеста Воркующий Hof Понички, Понички Бисквити Шоколад Силикон Торта Мухъл Форма За Печене Инструменти E594
 • Ново
Оценка на продукта:

6 Решетеста Воркующий Hof Понички, Понички Бисквити Шоколад Силикон Торта Мухъл Форма За Печене Инструменти E594

6 Решетки Cooing Hof Крофни Doughnuts Колачиња Чоколадо Силикони Торта Мувла Bakeware Алатки E594Големина : 28.5 cm*17cm*2.8 cmМувла тежина : 115gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB, SGS стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

BGN 6.00 6.72
Морска мивка и мивки 3D силиконови форми мивки фондан храна торта декорация печене инструменти
 • Ново
Оценка на продукта:

Морска мивка и мивки 3D силиконови форми мивки фондан храна торта декорация печене инструменти

Објектот Спецификација : Материјал : Силикон Шарени : Испрати по Случаен избор Големина : Како Слика Тежина : 70g Работна Температура : 60 на +240° C Пакет се Вклучени : 1 x Seashell Conchs S ilicone Мувла

BGN 5.00 5.73
Aomily траен 3 бр. / компл. острието под ъгъл крем шпатула черешката на тортата гладка шпатула подвеждащ инструмент нож комплект направи си САМ печене на сладкарски изд
 • Ново
Оценка на продукта:

Aomily траен 3 бр. / компл. острието под ъгъл крем шпатула черешката на тортата гладка шпатула подвеждащ инструмент нож комплект направи си САМ печене на сладкарски изд

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и ПластикаГолемина : Покаже како сликаБоја : ЗЕЛЕНАПакет се вклучени : 3pcs / set X торта Шпатула ( Не inlcuded сечење одбор на сликата )Карактеристики : Сосема нов и hight квалитетОваа алатка е основна за торта декорацијаСовршен за декорирање торта фонданДа ви помогне да се изедначи крем ,Мазнење крем торта површина и страничниОдлична торта декорација алатка ви помогнеме да се заврши совршен торта брзо

BGN 7.00 8.29
1 бр. / лот нови големи марки бисквити брадата 15.2*8.2*0.8 см мустаци форма бисквити Бисквити украса на пресата за печатане на печене мухъл
 • Ново
Оценка на продукта:

1 бр. / лот нови големи марки бисквити брадата 15.2*8.2*0.8 см мустаци форма бисквити Бисквити украса на пресата за печатане на печене мухъл

1 PC / Многу Нови Поголеми Брада Cookie Марки 15.2*8.2*0.8 cm Мустаќи Форма Бисквит Cookie Украсување Притиснете Печатење Печење МувлаПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

BGN 6.00 7.46
Карикатура Марка Формата На Коледно Дърво Бисквитки Инструменти Торта Декорация Форми За Печене, Кухненски Приспособления, Аксесоари, Коледна Украса На Торта
 • Ново
Оценка на продукта:

Карикатура Марка Формата На Коледно Дърво Бисквитки Инструменти Торта Декорация Форми За Печене, Кухненски Приспособления, Аксесоари, Коледна Украса На Торта

Силиконски Cookie Печат Мувла Дрвена Рачка Фондан Торта Цртан Филм Бисквит Печат Шеќер Занает Машина Божиќ Торта Декорирање АлаткаИме : Колаче Марки Големина : 65*70mm Производ Материјал : Храна одделение силиконски ,дрвени, од не ' Рѓосувачки челик Производ карактеристики : 100% за Храна одделение Силиконски и Дрво , FDA / LFGB,SGS стандард на безбедност Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски,низок јаглерод, може да се рециклира Едноставни и корисни, Healthfulness Не е лесно да се оштети,Не попуштатБезбедноста,Нетоксични, Без мирисНие обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 35 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 57days да Азија,Јужна Америка и Африка.Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот...

BGN 9.00 11.55
силиконови форми прекрасни листа детски коледни орнаменти ръчно изработени 3d сладки бебешки форми за помадного торта украсена с ароматни каменни форми
 • Ново
Оценка на продукта:

силиконови форми прекрасни листа детски коледни орнаменти ръчно изработени 3d сладки бебешки форми за помадного торта украсена с ароматни каменни форми

ДОБРЕДОЈДЕКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

BGN 21.00 24.30
Двойна кон Глюкоза торта гъвкава силиконова форма на ръчно изработени шоколадови мухъл торта за десерт декоративна форма DIY кухня печене джаджи
 • Ново
Оценка на продукта:

Двойна кон Глюкоза торта гъвкава силиконова форма на ръчно изработени шоколадови мухъл торта за десерт декоративна форма DIY кухня печене джаджи

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

BGN 2.00 4.77