Abec5 високо качество на ултра-тънък лагер от неръждаема стомана 6702 S6702zz S61702z Ss6702zz S6702-zz 15*21*4 мм 440С материал
 • Ново
Оценка на продукта:

Abec5 високо качество на ултра-тънък лагер от неръждаема стомана 6702 S6702zz S61702z Ss6702zz S6702-zz 15*21*4 мм 440С материал

започнетекрајоттенка нерѓосувачки челик лого 6702 S6702 ZZ S61702 Z SS6702 ZZ S6702ZZ 15*21*4 мм 440 C материјалМАТЕРИЈАЛ : нерѓосувачки челикМодел6702 ZZДимензииСоздаден (d)15ммДијаметар (D)21ммШирина (Б)4ммПечати ТипZZ (Две страни метал)КвалитетP0.Z2 / ABCE1.Z2Материјалнерѓосувачки челикИспорака датумПо барање испорака

BGN 63.00 68.48
3M 6M 9M 12M 15M 29.5 Ft 8mm x 5mm гъвкава тръба маркуч на възвръщаемост на ПУ за инструмент на въздуха на компресора
 • Ново
Оценка на продукта:

3M 6M 9M 12M 15M 29.5 Ft 8mm X 5mm гъвкава тръба маркуч на възвръщаемост на ПУ за инструмент на въздуха на компресора

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Воздух Црева Одвратна Црево СТП Фитинг Пневматски Компресор Серпентина 8мм х 5mmГолемина : OD 8мм Х ID 5mmДолжина : 3мм 6mm 9mm 15mmПакет : Црево + ФитингЗа Испорака : 1...

BGN 8.80
G1 / 4 2-А Позиция 3-Бягане Ролкови Лоста За Газ Въздушен Пневматичен Механичен Клапан
 • Ново
Оценка на продукта:

G1 / 4 2-А Позиция 3-Бягане Ролкови Лоста За Газ Въздушен Пневматичен Механичен Клапан

Спецификации : Име На Производ : Механички ЗалистокМодел : MV322 RРесетирање Тип : Стандарден ТипActuator Тип : Тип РолериТечност : ВоздухПоложба и Начин Нема...

BGN 19.57
304 дюзи от неръждаема стомана инсталационните винтове Джими pl top screw wire set screws M5*4
 • Ново
Оценка на продукта:

304 дюзи от неръждаема стомана инсталационните винтове Джими Pl Top Screw Wire Set Screws M5*4

304 од не ' рѓосувачки челик совет постави завртки Џими завртки без глава врвот жица поставена завртки М5 * 4МАТЕРИЈАЛ : нерѓосувачки челикПревозот : 1.Превозот дена : Нормално тоа ќе потрае 2035days.2.Објектот со бидат испорачани во рок од 7 работни дена по целосна уплатаПовратни информации : 1.Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 Star рејтинг откако ќе ја добиете вашата цел и се чувствува среќен на нашите производи,вашите коментари ќе ни помогне да се подобри себеси.2.Вашето задоволство е многу важен за нас...

BGN 6.00 6.37
Jq лагери 4 бр. / лот Безплатна доставка LM12LUU дълъг тип 12 мм, линейни лагери на CNC части за 3D-принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

Jq лагери 4 бр. / лот Безплатна доставка LM12LUU дълъг тип 12 мм, линейни лагери на CNC части за 3D-принтер

JQ Лежишта 4pcs / многу Бесплатен Превозот LM12 LUU долго тип 12mm линеарна топката имајќи CNC делови за 3 D печатачМодел : LM12 LUUГолемина : 12*21*57 MMНие нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

BGN 23.98
Въглероден диоксид чрез CO2 електромагнитен плъзгащи декомпрессионный масата проверка, брояч на мехурчета подрязване многопроходный един на шест
 • Ново
Оценка на продукта:

Въглероден диоксид чрез CO2 електромагнитен плъзгащи декомпрессионный масата проверка, брояч на мехурчета подрязване многопроходный един на шест

Спецификации : две (од еден до два), три (од еден до три), четири (еден до четири), пет (една до пет), шест (еден до шест) Цел : користење на овој splitter овозможува повеќе трева цилиндар споделување на сет на CO2 цилиндри поставени...

BGN 61.00 64.56
Rolamentos Axk керамични конфедерация скорост на Bsb 608 8*22*7 мм 608z Abec11 Бял Zro2 топки Si3n4 скейтборд, носещи кънки Ръчен брояч
 • Ново
Оценка на продукта:

Rolamentos Axk керамични конфедерация скорост на Bsb 608 8*22*7 мм 608z Abec11 Бял Zro2 топки Si3n4 скейтборд, носещи кънки Ръчен брояч

започнетекрајотШвајцарскиот BSB брзина 608Тип : 608 Z 608Materal : Имајќи Челик+топкиНадворешниот Дијаметар : 22mmВнатрешен Дијаметар : 8mmДебелина : 7mmКерамички Швајцарската BSB брзина 608 8*22*7mm ABEC11Модел : 608 ZZd : 8 mmD : 22 mmC : 7 mm1 BOX16 PCSМИКС8 Челични топки +8 Si3 N4 топки + 8 Zro2 топки

BGN 24.00 26.38
Завод за директни продажби на линеен модул за директна посока на релсите приплъзване 1204 винт закрит малък слайд 200 мм
 • Ново
Оценка на продукта:

Завод за директни продажби на линеен модул за директна посока на релсите приплъзване 1204 винт закрит малък слайд 200 мм

Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка Ние ќе ја испрати на производи за да можете одеднаш по уплатата се примени Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната; постигнување повеќето од земјите со 1520 дена...

BGN 431.00 478.40
Тип електромагнитен клапан Airtac, пневматичен контролния клапан, Обратната електромагнитен клапан 4V330C-10
 • Ново
Оценка на продукта:

Тип електромагнитен клапан Airtac, пневматичен контролния клапан, Обратната електромагнитен клапан 4V330C-10

Карактеристики•Составен слот клипот структура•Процесот вентил дупка со посебни висока прецизност завршувањето process10•Прекрасен изглед•Добар reverser•Сигурен перформанси•Печат носат може да автоматски ги компензираДостапни типови : 4 A110M5 4 V110M5 4 A120M5 4 V120M5 4 A130 CM5 4 V130 CM5 4 A130 EM5 4 V130 EM5 4 A130 PM5 4 V130 PM5 4 A11006 4 V11006 4 A12006 4 V12006 4 A130 C06 4 V130 C06 4 A130 E06 4 V130 E06 4 A130 P06 4 V130 P064 V21006 4 V22006 4 V230 C06 4 V230 E06 4 V230 P06 4 V21008 4 V22008 4 V230 C084 V230 E08 4 V230 P08 4 A21006 4 A22006 4 A230 C06 4 A230 E06 4 A230 P064 A21008 4 A22008 4 A230 C08 4 A230 E08 4 A230 P084 V31008 4 V32008 4 V330 C08 4 V330 E08 4 V330 P08 4 V31010 4 V32010 4 V330 C104 V330 E10 4 V330 P10 4 A31008 4 A32008 4 A330 C08 4 A330 E08 4 A330 P084 A31010 4 A32010 4 A330 C10 4 A330 E10 4 A330 P104 V41015 4 V42015 4 V430 C15 4 V430 E15

BGN 83.20
HK0914 лагерите ABEC-1 (10шт) 9x13x14 мм ръчно рисувани чаша игла валяк HK0914 лагери с отворени краища
 • Ново
Оценка на продукта:

HK0914 лагерите ABEC-1 (10шт) 9x13x14 мм ръчно рисувани чаша игла валяк HK0914 лагери с отворени краища

ПРЕЦИЗНОСТ МНОГУ МАЛА ИГЛА, ИМАЈЌИHK0914 ABEC1Ова е сосема FUSHI.Оваа Имајќи широко се користат во прецизни инструменти / микро мотор / далечински управувач модел / РК трки ,итнПроизвод IntrouduceПроизводот Се Покаже И Детали Слики

BGN 13.87
Наем слушалки, носещи MH-P03 MH-P03K MH-P08 MH-P08H7 MH-P08H8 MH-P08F MH-P04 MH-P09K MH-P16 MH-P16H8 MH-P21 MH-P22 ACB518K
 • Ново
Оценка на продукта:

Наем слушалки, носещи MH-P03 MH-P03K MH-P08 MH-P08H7 MH-P08H8 MH-P08F MH-P04 MH-P09K MH-P16 MH-P16H8 MH-P21 MH-P22 ACB518K

Велосипедот слушалки Аголна Контакт Лого(ACB) е примена за 1", 11 / 8", 11 / 4" и 11 / 2"внатрешни & полуintergrated слушалки.Трка материјал : хром челик 100 Cr6 / SAE52100.Топката материјал : хром челик 100 Cr6 / SAE52100.Кафез / retainer : Најлон PA66+25%GF.Печат : гума печат, двојно запечатени...

BGN 7.98
Сребърен женски 10 мм цинк метричен резба прът края стяжные лагери връзка звена лявата ръка пакет от 2
 • Ново
Оценка на продукта:

Сребърен женски 10 мм цинк метричен резба прът края стяжные лагери връзка звена лявата ръка пакет от 2

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : Осцилирачки ИмајќиШироко се користи во хидраулични цилиндри,фалсификување на машина,авто амортизерите и други машина.Лого може да носи големо оптоварување.Бидејќи надворешниот сферични инкрустирани со композитни материјали, па имајќи го во работата може да генерира само за подмачкување.Спецификација : Материјал : Цинк ЛегураБоја : СребренаТема Дупка : Спротивно Од Стрелките На ЧасовникотВратот и Внатрешниот Дупка со Дијаметар : 10ммДимензија : 58 x 28mm / 2.28 x 1.1"(L x W)Тежина : 153gПакетот Вклучува : 2 x Женски Навој Род Крајот Заедничко Лого

BGN 12.00 12.67
Jq лагери SBR16 SBR16UU Linear Bearing Pillow Block 16mm Open Linear Bearing Slide-Block CNC Router Parts 1PCS Unit XYZ CNC SB
 • Ново
Оценка на продукта:

Jq лагери SBR16 SBR16UU Linear Bearing Pillow Block 16mm Open Linear Bearing Slide-Block CNC Router Parts 1PCS Unit XYZ CNC SB

JQ Лежишта SBR16 SBR16 UU Линеарна Имајќи Перница Блок 16mm Отвори Линеарна Имајќи Слајд Блок CNC Рутер Делови 1 PCS Единица XYZ CNC СБМодел : SBR16Големина на : Ние нудиме на големо лежишта продажба , со многу добра цена , ве молиме контактирајте со нас во секое време ако е потребно , може да се обезбеди многу евтини превозот цена !Пратката 1...

BGN 11.18
1pcs Bearing 69/22 22x39x9 22399 MOCHU Open Deep Groove Ball Bearings Single Row Bearing Highquality
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs Bearing 69/22 22x39x9 22399 MOCHU Open Deep Groove Ball Bearings Single Row Bearing Highquality

Длабоко ритам топката лежишта еден ред Модел : 69 / 22 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 22 mm OD (надворешен дијаметар) : 39 mm Ширина / Висина / Дебелина : 9 mm Количина : 1 buc Материјал : Shrome челик Длабоко ритам топката лежишта се разноврсна,автопотпорни лежишта, со цврсти надворешниот прстени,внатрешниот прстени и топката кафез и собранија.Добредојдовте на купување консалтинг, ви благодариме!Ако ви треба друг модел имајќи но не се најде на мојата продавница,ве Молиме контактирајте со мене, ти благодарам!Имајќи онлајн може да се купи имаат место може да нарачате (за поддршка на голем број на големо), ако постојат посебни барања или повисок квалитет, ве Молиме контактирајте ме!За претпријатија да се обезбеди професионална поддршка на лого, добредојдовте консултации дискусија!Проценето Време На ИспоракаДанок На УвозНие НЕ сме одговорни за БИЛО увоз даночната, царинската такса, или царинските задоцнување.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци,како што се наведува објектот како примерок или подароци! ( Ве молиме оставете порака! )Feed врати1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (12 ѕвезди) повратни информации...

BGN 4.80
2 x регулируема 1/8 PT резба SC спеченный бронзов шумозаглушител на изпускателната дроссельный клапан
 • Ново
Оценка на продукта:

2 X регулируема 1/8 PT резба SC спеченный бронзов шумозаглушител на изпускателната дроссельный клапан

Спецификација : Име На ПроизводПригушувач Гас Вентили Тип SCМашки Конец Големина 1 / 8" PT Навој Дијаметар 9.5 mm Прилагодливи Крајот Тема Кол...

BGN 12.00 13.87
5 бр. / опаковане. J334 2*100 мм модел автомобил ос нарези Вал DIY мини трансмиссионный вал диаметър от 2 мм малък Вал белачка Безплатна доставка BG
 • Ново
Оценка на продукта:

5 бр. / опаковане. J334 2*100 мм модел автомобил ос нарези Вал DIY мини трансмиссионный вал диаметър от 2 мм малък Вал белачка Безплатна доставка BG

5pcs / пакет J334 2*100mm Модел на Автомобил Оска Опрема Вратило DIY Мини Пренос Бунари со Дијаметар од 2mm Мали Вратило нож за лупење Бесплатен Превозот РусијаПакетот вклучува : 5pcСтандард : дијаметар 2mm, должина 100mmОди до мојата продавница : Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во рок од 13 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

BGN 1.86
1pcs 60TAC120B 60 TAC 120B SUC10PN7B 60x120x20 AXK високоскоростни лагери в подкрепа на винт с топчета, висок капацитет на натоварване
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs 60TAC120B 60 TAC 120B SUC10PN7B 60x120x20 AXK високоскоростни лагери в подкрепа на винт с топчета, висок капацитет на натоварване

wyприклучокstartЖешка Стока$4.99$6.99$5.5$4.99wyприклучоккрајТОПКАТА ЗАВРТКА ПОДДРШКА ЛЕЖИШТА Модел : 60 TAC120 B SUC10 PN7 B Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 60 mm OD (надворешен дијаметар) : 120 mm Ширина / Висина / Дебелина : 20 милиметри Кол : 1 buc Еднаков : 60 TAC120 B За Машински алатки Апликации Голема Брзина, Високо Оптоварување на Капацитетот : Топката Завртка Поддршка Лежишта Еден ред axial аголна контакт топката лежишта, универзал, со 60° контакт агол

BGN 157.41
1pcs 7008 7008C 2RZ P4 40x68x15 AXK херметически радиално-устойчиви лагери скорост на шпиндела лагери CNC ABEC-7
 • Ново
Оценка на продукта:

1pcs 7008 7008C 2RZ P4 40x68x15 AXK херметически радиално-устойчиви лагери скорост на шпиндела лагери CNC ABEC-7

wyприклучокstartЖешка Стока$4.99$6.99$5.5$4.99wyприклучоккрајЕден Ред Аголна Контакт Топката Лежишта Модел : 7008 C2 RZP4 Id (внатрешен дијаметар) / Понесе : 40 mm OD (надворешен дијаметар) : 68 mm Ширина / Висина / Дебелина : 15 mm Количина : 1 buc Еднаков : 7008 CАголна контакт топката лежишта, еден ред,имајќи Запечатени15° контакт аголДимензионални и водење на точност во согласност со ISO толеранција класа 4

BGN 45.76
Безплатна доставка SMR103&115 2OS CB комплект за Абу Гарсия
 • Ново
Оценка на продукта:

Безплатна доставка SMR103&115 2OS CB комплект за Абу Гарсия

SMR103&115 2 OS БЛАГАЈНИЧКИТЕКОЛИЧИНА : 1pcsДимензија : ID= 3мм , OD= 10мм , W= 4mmНерѓосувачки Челик, Портокал Гумени Печати, Керамички Топки, Без Маснотии(Подмачкување Сува) , ABEC7(ISO P4)Означување : НеутралнаПакет : Вакуум пластични кеси и пликНИЕ СМЕ ПРОИЗВОДИТЕЛ,НИЕ ПРИФАЌАМЕ ПРОИЗВОДСТВО НАРЕДБИ.

BGN 18.91
Общ Эксцентриковый Лагер 70752904 80752904 100752904 130752904 150752904 200752904 250752904 300752904 350752904 400752904
 • Ново
Оценка на продукта:

Общ Эксцентриковый Лагер 70752904 80752904 100752904 130752904 150752904 200752904 250752904 300752904 350752904 400752904

започнетекрајотцелокупната ексцентричен имајќи 70752904 80752904 100752904 130752904 150752904 200752904 250752904 300752904 350752904 400752904Ќе се понуди на сосема нов ексцентричен лого, производот детал е во подолу : Предмет Тип : ексцентричен имајќи материјал : хром челик Одделение : P0 ве Молиме истражување на објектот за да се обезбеди тоа се вклопува во вашата апликација...

BGN 12.00 13.54
4 бр. / лот CNC гъвкава челюст паяк източване на Вал куплунг куплунг 4/5/6/6. 35/8/9.5/10/12 мм Диаметър 25 мм и дължина 30 мм D25l30
 • Ново
Оценка на продукта:

4 бр. / лот CNC гъвкава челюст паяк източване на Вал куплунг куплунг 4/5/6/6. 35/8/9.5/10/12 мм Диаметър 25 мм и дължина 30 мм D25l30

започнетекрајот6.35 mm до 10мм 6.35x10mm CNC Моторни Вратило Спојка Спојка Дијаметар 25mm Должина 30ммСпецификации : Структура : Вилица / Spider Флексибилни или Цврсти : Флексибилен Број На Модел : Spider Вратило Спојка Тело Материјал : Алуминиум Sleeve Материјал : Полиуретан Должина на : 30мм Дијаметар : 25mm Вратило употреба : 6.35 mm x 10мм : 4pcs / многуВнатрешниот Кол...

BGN 26.00 28.77
Месинг, равна 6мм / 8мм/10мм/12mm Въздух, Вода горивния маркуч остър прав фитинг конектор 5шт
 • Ново
Оценка на продукта:

Месинг, равна 6мм / 8мм/10мм/12mm Въздух, Вода горивния маркуч остър прав фитинг конектор 5шт

Име на производ Директно Црево Barb Одговара Црево Внатре Пречник од 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Вкупната Големина Материјал Месинг Боја на Тон Злато

BGN 9.00 9.58
Оста на линейния вала релса обвивка на цилиндъра OD8mm x L400mm оптически за принтер 3D
 • Ново
Оценка на продукта:

Оста на линейния вала релса обвивка на цилиндъра OD8mm X L400mm оптически за принтер 3D

Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка беше рачно да се намали,постојат некои грешки (06mm) со мерења.Спецификации : Материјал : имајќи челик, GCr15Површина на харддебелина : 0.8 u~3ммЦврстина : HRC602Staightness : Подолу 5u M / 100mmНадворешниот дијаметар : 8mmДолжина : 400mm8мм х 400mm Цилиндар Лагер Железнички Линеарна Вратило Оптичка ОскаФункција : 3 D печатач Цилиндар Лагер Оска, линеарна имајќи вратило.Тоа одговара за различни видови на електронска опрема / водич род, се вози вратило и пропДобра отпорност на абење и сила, висока точност, тешко да ' рѓаПакет се вклучени : 1 x Цилиндар Лагер Линеарна Железнички Вратило Оптичка Оска

BGN 11.00 11.39
12mm ЧЕНГЕ 500мм облечена в стоманен цилиндър линия-железопътна линия Вал оптически ос ржавчин-защитен вал на части на части на принтера 3d
 • Ново
Оценка на продукта:

12mm ЧЕНГЕ 500мм облечена в стоманен цилиндър линия-железопътна линия Вал оптически ос ржавчин-защитен вал на части на части на принтера 3d

Note1 : Поради светлината и аголот, таму ќе биде малку боја разликата помеѓу сликата и објект.Note2 : Оваа ставка беше рачно да се намали,постојат некои грешки (06mm) со мерења.Функција : Добра отпорност на абење ,отпорност на корозија .Прецизност основа за доследно топката черупка радијална царинење.Се однесува на : Тоа се вклопува за различни видови на електронска опрема, печатач опрема,и CNC tools.Спецификација : Материјал : Висок јаглерод chromed имајќи челик, Gcr15.Цврстина : HRC602Површината тешко дебелина : 0.8 u~3ммНа Точноста : G6Надворешниот дијаметар : 12mm / 0.47"Должина : 500mm / 19.69"Тежина : 443 gПакетот вклучува : 1 x Цилиндар Линеарна Вратило Оптичка Оска

BGN 21.00 23.09
Гумени о-пръстен 10шт 11/13/15/19/21/24/37 мм уплътнението е гумена с мрежа накрайник за душ филтър сантехнический маркуч уплътнение на кран смяна на части
 • Ново
Оценка на продукта:

Гумени о-пръстен 10шт 11/13/15/19/21/24/37 мм уплътнението е гумена с мрежа накрайник за душ филтър сантехнический маркуч уплътнение на кран смяна на части

Гумена Заптивка Со Нето10 Парчиња по ПакетГолемина за да Изберете : 11 / 13 / 15 / 16 / 19 / 21 / 24 / 37 ММ ДијаметарЗамена ОПрстен за Славина / Туш / Водовод Конекција.Трговија на големо / Мало Цена е Многу Конкурентен, Контактирајте не за ПонудаУслуга Карактеристики : 1...

BGN 4.00 4.30