HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM Combo комплект с видеокартата Xeon E5 2660 V2 (4*8G)32G DDR3 REG ECC GTX960 4gd5 графична карта
 • Ново
Оценка на продукта:

HUANAN V2. 49 X79 дънна платка ПРОЦЕСОР RAM Combo комплект с видеокартата Xeon E5 2660 V2 (4*8G)32G DDR3 REG ECC GTX960 4gd5 графична карта

Корисниците мора да ги прочитате : Почитувани клиенти, pls имајте на ум дека плоча бренд е HUANAN , не J&W , не J&W , не J&W .Aliexpress always reject нашата матична плоча бренд HUANAN со разни оправдувања, па ние сме принудени да ги продаваме нашите HUANAN плочи со бренд J&W, инаку, купувачите нема да бидат во можност да купат HUANAN плочи тука.Ние се направи посебна изјава овде, ако вие не се согласуваат со оваа изјава, pls не се направи ред, ви благодарам многу за соработка, уживајте во вашата шопинг.Она што во пакет?матичната плоча+Xeon E5 2660 V2 CPU+4*8 G DDR3 RECC+кулер адаптер+SATA кабел+метал назад shield+возачот диск+прирачник за корисникот+GTX960 4 GD5 видео картичкаWUSON продавница ќе пак видео картичка во друг пакет, како вкупна тежина од нив заедно, ќе биде во текот на горната граница на курир.Pls љубезно да сними видео за да ни покаже, ако најде дека пратката е отворена кога ќе го добиете.Сите производи се тестирани пред превозот?Да, WUSON продавница има 3 технички тимови за тестирање на сите работни дена, па можеме да 1000000% гаранција дека сите наши производи се работи добро пред да бидат испратени надвор од нашиот магацин.Како се производи спакувани, тие ќе бидат intactly доставени?Fristly, WUSON продавница места ПРОЦЕСОРОТ во матичната плоча приклучок, обвива меморија барови со меурчиња и да ги става во матичната плоча оригиналната кутија; Второ, WUSON продавница обвива плоча со многу меурчиња и места за тоа во оригиналната кутија; Трето, WUSON продавница обвива на матичната плоча оригиналната кутија со меурчиња, а потоа го става во картонска кутија...

BGN 1006.00 1289.60
безплатна доставка 200 W PS-5221-9 захранване за машини серия EL Малки Desktop 220 W TFX psu PE-5221-08 AF, PS-5221-9 psu pc
 • Ново
Оценка на продукта:

безплатна доставка 200 W PS-5221-9 захранване за машини серия EL Малки Desktop 220 W TFX Psu PE-5221-08 AF, PS-5221-9 Psu Pc

слободен брод 200w PS52219 Напојување за emachines ЕЛ Серија Мали Destop 220 W TFX моќ suplly ЈП522108 БОЛЕСТ,PS52219Модел..............PS52219 излез..............220 Вати влезен напон.........100 V127 V / 220 V240 V ~6 / 3.15 5060 Hz главната Линија............ATX 20 / 24pin..1piece Втора линија..........ATX12 V (4pin)..1 парче Вози Конектори.....СерискиАТА......2 парчиња струи.............+5 V...........14 A +3.3 V..........13 A +12 V...........14 A 12 V............0.3 А +5 VSB............2А дизајн за..........мали компјутери Погодни за X1200,X1301...

BGN 80.00 84.43
източник на захранване за HK280-71FP PS-3181-02 54Y8871 FSP240-40SBV HK340-72FP PCB020-EL1G PS-4241-01VB 180 W, напълно тествани
 • Ново
Оценка на продукта:

източник на захранване за HK280-71FP PS-3181-02 54Y8871 FSP240-40SBV HK340-72FP PCB020-EL1G PS-4241-01VB 180 W, напълно тествани

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)1...

BGN 60.80
Тенис на източник на храна за H530 M8400T TS140 TS230 HK380-16FP FSP280-40PA 280w напълно тестван
 • Ново
Оценка на продукта:

Тенис на източник на храна за H530 M8400T TS140 TS230 HK380-16FP FSP280-40PA 280w напълно тестван

Купување Белешки(Ве молиме прочитајте го внимателно пред цел Откако ќе го поставите цел, тоа значи дека се согласувате со нашата продавница е правила.)1...

BGN 60.98
Оригинален нов вътрешен охлаждащ вентилатор вентилатори за CPU Охладител Samsung NP700 NP700Z5C NP700Z5B NP700Z5A калъф за лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

Оригинален нов вътрешен охлаждащ вентилатор вентилатори за CPU Охладител Samsung NP700 NP700Z5C NP700Z5B NP700Z5A калъф за лаптоп

Опис На Производот1 Оригинални Нови Внатрешни Вентилаторот за Ладење на ПРОЦЕСОРОТ Кулер Фанови за Samsung NP700 NP700 Z5 C NP700 Z5 B NP700 Z5 A Лаптоп Вози Случај2.Тестирани, Кои РаботатПревозотНие брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Се враќа : 1...

BGN 14.24
SSEA Brand New CPU cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA Brand New CPU Cooler Fan за Toshiba Satellite A200 A210 A205 A215 L450 L450D L455 на вентилатора за охлаждане на лаптопа

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 16.00 16.53
SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за IBM Thinkpad X200 X201 X201I CPU fan охлаждане P / n: 45n4782 34. 47q22. 001 Безплатна доставка
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за охлаждане за IBM Thinkpad X200 X201 X201I CPU Fan охлаждане P / N: 45n4782 34. 47q22. 001 Безплатна доставка

Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работиНови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

BGN 15.00 15.98
Вентилатор на процесора за Lenovo G50 G50-70 G50-45 G50-30 G40-70 G40-30 G40-45 Z40 Z50 v1000 v2000 DC28000CKF0 AT0TG0010S0 EG75080S2-C010-S9A
 • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор на процесора за Lenovo G50 G50-70 G50-45 G50-30 G40-70 G40-30 G40-45 Z40 Z50 V1000 V2000 DC28000CKF0 AT0TG0010S0 EG75080S2-C010-S9A

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 9.00 10.40
ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 a от страна на сървъра вентилатор вентилатор
 • Ново
Оценка на продукта:

ADDA AB06405HX12DB00 DC 5V 0.40 A от страна на сървъра вентилатор вентилатор

Бренд : ADDA Број на Модел : AB06405 HX12 DB00 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.40 4жица 4пински конектор 50mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

BGN 36.00 39.60
SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора
 • Ново
Оценка на продукта:

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51 мм аксиален вентилатор за охлаждане на вентилатора на радиатора

6 C380 HB S 380 V17251 AC вентилаторот за ладење ОвалнаГолемина : 172 * 172 * 51mm UL94 V0Температура : 30 ° C до + 75 ° CТежина : 945g ( без пакување )Модел : 6 C380 HB SИмајќи Тип : ТопкаНапон : 380 VМоќност : 46 / 44 WБрзина : 2750 / 3100rpm

BGN 106.00 139.18
5шт led радиатор/10 W/ led15w 20 W 25 W 30 W 35 W светодиод радиатор/95*45-радиатор за вентилатора 100 mm
 • Ново
Оценка на продукта:

5шт Led радиатор/10 W/ Led15w 20 W 25 W 30 W 35 W светодиод радиатор/95*45-радиатор за вентилатора 100 Mm

КУПИ 5 PCS,Бесплатно еден heatsinkалуминиум heatsinkLED Heatsink10 W20 W LED heatsinkПосебно Прилагодување : Ако ви треба дополнителни прилагодување, како што се дупчење, промена на должината, anodizing, црвена игли, итн., треба да се серија сет...

BGN 57.28
100 бр. лот Gdstime 5010 5 см 50 мм x 10 мм аксиален охладител DC 5 в 2Pin охлаждащ вентилатор за охлаждане на двигателя
 • Ново
Оценка на продукта:

100 бр. лот Gdstime 5010 5 см 50 мм X 10 мм аксиален охладител DC 5 в 2Pin охлаждащ вентилатор за охлаждане на двигателя

DC 5 V 2 P Brushless Фан Кулер 50mm 50x50x10mm го исклучите 5010s Ладење Heatsink РадијаторПараметри : Димензии : 50x50x10mmКонектор : PH2.542 PНоминална Напон : DC : 5 VНоминална Струја : 0.18 AmpНоминална Брзина : 4500±10%вртежи во минутаПроток на воздух : 9.55 CFMБучава : 25±10%велика британијаИмајќи Тип : РакавЖивот : 35000 часаКабел Lenght : 17cmТежина : 18g / еезПакување Вклучуваат : 100 компјутериПРЕВОЗОТПроизводите ќе ви бидат испорачани со следење на број во рамките на распоред прикажани на веб страницата на Сите производи ќе се провери пред превозот...

BGN 119.98
Нов вентилатор за охлаждане на процесора за Clevo P651SE P651SG P650SA P650SE лаптоп CPU Cooling Fan 6-31P6502-101 FCN FG5B DFS501105FR0T BS5205MS
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за Clevo P651SE P651SG P650SA P650SE лаптоп CPU Cooling Fan 6-31P6502-101 FCN FG5B DFS501105FR0T BS5205MS

Забелешка : Поради различни производство серија Можеби лекот ќе се малку поинаква сликата Но, тоа може да функционира нормално...

BGN 21.00 24.00
SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за HP G7 G6 G56 G4-2000 G6-2000 G7-2000 G7-2240US G6-2278DX CPU cooling Fan 4pin 683193-001 685477-001
 • Ново
Оценка на продукта:

SSEA нов лаптоп ПРОЦЕСОР вентилатор за HP G7 G6 G56 G4-2000 G6-2000 G7-2000 G7-2240US G6-2278DX CPU Cooling Fan 4pin 683193-001 685477-001

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот и 100% работиЗабелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате...

BGN 11.00 11.66
Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N
 • Ново
Оценка на продукта:

Нов вентилатор за охлаждане на процесора за HP Compaq 2230s CQ20 493269-001 6033B0016201 UDQFWHH01D1N

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

BGN 15.00 17.60
Вентилатор за охлаждане на процесора Aipinchun за Sony SVF13 DUO13 F13N 13NA1QT SVF13N18SC охладител за лаптоп
 • Ново
Оценка на продукта:

Вентилатор за охлаждане на процесора Aipinchun за Sony SVF13 DUO13 F13N 13NA1QT SVF13N18SC охладител за лаптоп

Почитувани Русија / Peru / Судан пријателВе молиме, напишете ја вашата полно име (first name & татково име & презиме) на превозот адреса, па можете нормално да ги примите цел...

BGN 11.18
оригиналната безплатна доставка на лаптоп Fix високоговорител за Lenovo G580 печене лак калъф за лаптоп вградени високоговорители
 • Ново
Оценка на продукта:

оригиналната безплатна доставка на лаптоп Fix високоговорител за Lenovo G580 печене лак калъф за лаптоп вградени високоговорители

оригиналниот бесплатен превозот Лаптоп Поправи Звучник за Леново G580 Печење лак случај лаптоп вградените звучници

BGN 20.48
434660-001 434659-001 подходящ за HP Pavilion DV9000 DV9500 DV97000 series дънна платка на лаптоп+ безплатна процесор
 • Ново
Оценка на продукта:

434660-001 434659-001 подходящ за HP Pavilion DV9000 DV9500 DV97000 Series дънна платка на лаптоп+ безплатна процесор

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : Пред вас ќе нарачате,ве молиме проверете ја вашата матична плоча со покажа слика на страницата,бидете сигурни дека дел број е ист ...

BGN 64.00 78.40
ALLOYSEED 10 mm G1 / 4 външна резба маркуч адаптер конектор за КОМПЮТЪР с водно охлаждане със силиконов о-пръстен
 • Ново
Оценка на продукта:

ALLOYSEED 10 Mm G1 / 4 външна резба маркуч адаптер конектор за КОМПЮТЪР с водно охлаждане със силиконов о-пръстен

Спецификација : Тема спецификација : G1 / 4 (2 поени), вистинските надворешниот дијаметар е 12.9 MMМатеријал : МесингПовршински третман : за хром позлатаПечат : со силиконски запечатување прстенКарактеристики : electroplating обработка, светла сјај, исклучителна појава...

BGN 2.00
USB 3.0 PCI-E 1X to 4 PCI-E 16X Slot Странично Карта PCIE USB Adapter 1 to 4 PCIE Port Multiplier for Antminer Bitcoin Миньор Mining
 • Ново
Оценка на продукта:

USB 3.0 PCI-E 1X To 4 PCI-E 16X Slot Странично Карта PCIE USB Adapter 1 To 4 PCIE Port Multiplier For Antminer Bitcoin Миньор Mining

USB 3.0 PCIE 1 X до 4 PCIE 16 X Слот Столб Картичка PCIE USB Адаптер 1 до 4 PCIE Порта Мултипликатор за Antminer Bitcoin Шлемови РударскаОколу Опис : Карактеристики : 2 слој PCB бард дизајнирање.4 Слотови носи голема extendability.Во согласност со PCI express 2.0, 1.1 спецификација.1слот за PCIE 1 X до 4 слот 16 X столб картичка со high speed USB 3.0 кабел.High speed USB 3.0 shield е флексибилен кабел за 1 U, 2 U, 3 U шасија.Поддршка 4 port голема брзина PCIE 16 X картичка.Солидна capacitor обезбеди дополнителни стабилно напојување за PCIe картичкаСо IC топлина радијатор.Спецификација : Терминалот на Пристаништето : PEIE 1x (компатибилен со 4x / 8x / 16x)Порт Број : 4 X PCIE да USB ПортГолемина : прибл...

BGN 24.00 30.58
SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен
 • Ново
Оценка на продукта:

SANYO 109P0412H6D18 DC 12V 0.11 A 3-пинов 40x40x20mm от страна на сървъра на квадратен фен

Бренд : SANYO Број на Модел : 109 P0412 H6 D18 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.11 3жица 3Пински конектор 50mm 40x40x20mm Објект Состојба : НОВАГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 29.36
NMB-MAT 3110RL-04W - B79, F50 DC 12V 0.44 A 70mm 80X80X25mm
 • Ново
Оценка на продукта:

NMB-MAT 3110RL-04W - B79, F50 DC 12V 0.44 A 70mm 80X80X25mm

Бренд : NMBБрој на модел : 3110 RL04 WB79, F50Напон : DC 12 VАктуелни : 0.44 НаВоди : 3жица 3пински конектор 70mmГолемина : 80 X80 X25mmОбјектот Состојба : Користено Гаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 38.00
Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане
 • Ново
Оценка на продукта:

Emacro FBA06T24H DC 24V 0.11 A 60x60x15mm сървър квадратен вентилатор за охлаждане

panafloБрој на модел : FBA06 T24 HНапон : 24 V DCАктуелни : 0.11 НаВоди : 3жица 3пински конектор 60mmГолемина : 60x60x15mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 37.00 39.78
6cm 6020 12V0. 12A 2408NL-04W-B46 3-проводный регулатор на температурата на охлаждащия вентилатор на шасито
 • Ново
Оценка на продукта:

6cm 6020 12V0. 12A 2408NL-04W-B46 3-проводный регулатор на температурата на охлаждащия вентилатор на шасито

модел : 2408 NL04 WB46Големина : 60 * 60 * 20 MMНапон : 12 VАктуелни : 0.12 НаБрзина : 4000 RPMВоздушниот волумен : 15.9 CFM 0.450 кубни метри / минутаПравец на притисок : 33.2 PaБучава : 29 DBAАмбиентална температура : 20 ~ 75 °Век : 50.000 часовиИмајќи : двоен топката имајќиКонектор : Оригинални 3 P приклучок за поддршка на брзина функција може да се користи сам две линии

BGN 14.00 16.00
BETASL D09A-24TS2 01B 24V 0.17 A 9cm 9025 фен на принтер
 • Ново
Оценка на продукта:

BETASL D09A-24TS2 01B 24V 0.17 A 9cm 9025 фен на принтер

Модел : D09 A24 TS2 01 BГолемина : 90 X90 X25mmНапон : 24 V DCНоминална струја : 0.17 НаИмајќи : двоен топката имајќиСечилото : 7 остава

BGN 16.00 17.60
9cm 9025 12V 0.56 A 4-проводный контрол на температурата на охлаждащия вентилатор от шасито 3610RL-04W-S66
 • Ново
Оценка на продукта:

9cm 9025 12V 0.56 A 4-проводный контрол на температурата на охлаждащия вентилатор от шасито 3610RL-04W-S66

[Модел] : 3610 RL04 WS66[Изглед големина] : 92 × 92 × 32милиметри[Оценет напон] : DC12 V[Input power] : 0.56 На[Имајќи тип] : запечатени масло имајќи[Интерфејс] : 4pin плоча 4 P линија за поддршка на PWM интелигентна контрола на температурата

BGN 14.00 16.00
Nidec V12E12BS1B5-07 A05 сървър квадратен фен DC 12V 1.85 A 120x120x38mm
 • Ново
Оценка на продукта:

Nidec V12E12BS1B5-07 A05 сървър квадратен фен DC 12V 1.85 A 120x120x38mm

NidecБрој на модел : V12 E12 BS1 B507 A05Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 1.85 4жица 8пински конектор 120x120x38mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

BGN 47.00 51.23
AD1224HX-A71GL DC24V 0.24 a истински оригинал 120 * 120 * 25 феновете устройства
 • Ново
Оценка на продукта:

AD1224HX-A71GL DC24V 0.24 A истински оригинал 120 * 120 * 25 феновете устройства

големина 120 * 120 * 25mmДолжина од 12 см , дебелина од 2.5Имајќи Масло имајќиНапон 24 VЕлектрична струја 0.24 НаМодел AD1224 HXA71 GLРотирачка брзина 2300 RPMинтерфејс 2pin плочиЛинија должина од 30 СМФункција Долг живот , Одржување на оптимална континуирана операција Време од 10.000 часа .Многу погодна за highend опрема фан замена , како што се : Инвертер , индустриски компјутер, серверот

BGN 21.00 23.36
7015 12V 0.3 A 7 cm slim mute 4-проводный PWM-термостат вентилатори за охлаждане на корпуса на процесора
 • Ново
Оценка на продукта:

7015 12V 0.3 A 7 Cm Slim Mute 4-проводный PWM-термостат вентилатори за охлаждане на корпуса на процесора

Производот број : DE07015 B12 LДимензии : 70mm × 70mm × 15mmРеферентната брзина : 1950 ~ 2200 10% ВРТЕЖИ во минутаИмајќи Тип : Dual ТопкаЖивот : 40,000 часаБучава Референца : 19 DBAНоминална напон : 12 VНоминална напон : 0.3 АИнтерфејс Тип : матична Плоча 4pin портаФан Карактеристики : поддржува PWM интелигентни температура (тенки молчи фан серија)Брзина На Следење : ПоддршкаНавивачите линија должина : 15cmПримена : Замена на ПРОЦЕСОРОТ топлина мијалник, шасија, напојување фан трансформација, вода за ладење помошни, конзоли за играта ладење, сервер, оригинални фан лисја...

BGN 15.00 16.96